Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Daphné má dokonalé manželství. Maxime je milující manžel a úspěšný muž, mají dvě krásné dcerky. Teď, když už trochu povyrostly a začaly chodit do školy, Maxime Daphné povzbuzuje, aby se věnovala své kariéře. Pracuje jako stavební inženýrka, momentálně v italském Janově. Domů tak přijíždí jen na víkendy a má výčitky svědomí. Všechno v rodině se ale zdá být v nejlepším pořádku do chvíle, kdy se Claire, starší z děvčátek, matce svěří, že s ní tatínek dělá věci, které se jí nelíbí. A přesně je popíše. Daphné na manžela uhodí. Ten po chvíli přizná, že těžce snáší jejich odloučení přes týden, a tak si občas pustí porno. A že ho asi Claire viděla. Daphné svého manžela miluje, vysvětlení proto přijme, ale zůstává ostražitá. Když se o příštím víkendu snaží s dcerami promluvit, jejich jasně naučené odpovědi její podezření ještě prohloubí. A mladší Lucie řekne, že se s tatínkem koupou společně ve vaně a... Daphné už na nic nečeká, sebere obě děti a odstěhuje se s nimi do hotelu. Posléze se uchýlí k přítelkyni Sandrine. Maxime ji začne obviňovat, že je paranoidní, svým rodičům a tchyni namluví, že Daphné má poměr, chce se rozvést a obvinila ho, aby získala děti. Daphné na policii nahlásí incest, policie ale žádá důkazy. Maxime kontruje tím, že na Daphné podá trestní oznámení za napadení (dala mu facku) a únos dětí. Daphné je zadržena, a když se při velice necitlivě vedeném výslechu rozčílí, skončí v blázinci s diagnózou „syndrom zavrženého rodiče“. Podaří se jí dokázat pravdu...? (TV Nova)

(více)

Recenze (6)

dogma97 

všechny recenze uživatele

Provedením by to vyšlo i na solidní 3*, ale vadí mi černobílé pojetí bezcharakterního démonického manipulátora a zápletka založená na ignorování možnosti sexuologického vyšetření... ()

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

samozřejmě téma velmi závažné.O tom žádná le zpracování mizerné.Jen dobrá kamera a kvalitní dabing to nezachránily. ()

Reklama

Eddemi 

všechny recenze uživatele

Na TV film velmi dobre spracovanie. Tichy vykrik o to, ako su u nas nastavene zakony. Pride mi smutne, ze az v roku 2016 sa zobral vo vyspelom state v potaz pojem "incest", rovnako mi pride zvlastne, ak to niekto nazve "nudnym pribehom o nicom". Zaver bol mierne utaty, ale celkove stvarnenie na mimoamericku tvorbu - palec hore. Prijemna zmena. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama