Jakub napriek svojmu hendikepu vďaka obetavej starostlivosti rodičov a brata Tomiho vyrástol na pubertiaka takmer na nerozoznanie od iných. Keď ho rodičia umiestnia v rámci integrácie do bežnej školy, voľba logicky padne práve na tú, kam chodí aj Tomi. Avšak to spôsobí, že Tomi sa zrazu o brata musí starať takmer neustále. Hoci sa bratia majú radi, spôsobí to medzi napätie a nedorozumenia, pretože Tomi nemá čas ani priestor na svoj život či záľuby a čo je najhoršie, ani na Miu, ktorá sa mu páči a ktorú by rád pozval na rande. Hrozí, že Jakubova integrácia navždy pokazí vzťahy medzi bratmi. (TV Markíza)

kralMiroslav

Tento diel tvorcom skutočne vyšiel. Skvele som sa bavil. Záver ma zasa trochu rozcítil. Opäť výborná hudobná stránka, klobúk dole. Skvelí hlavní predstavitelia, Marcinková, Luknár, Maštalír, ku ktorým sa v tejto epizóde pridala Studenková. Celkom dobrý výkon podal aj herec s mentálnym hendikepom. Určite by sa dali nájsť chybičky ale dal som všetky hviezdičky za celkový dojem, ktorý tento diel u mňa vyvolal. ()