Epizody(14)

Samo sa musí vyrovnať s tým, že Klaudia odchádza na školu v ďalekom Brezne. Všetko skomplikuje zásadná informácia, ktorá im obom obráti život hore nohami. Samo dúfa, že sa Klaudia vráti, ale nakoniec si uvedomí, že pre to musí aj on niečo urobiť. Nemá to však jednoduché, pretože v škole mu dáva poriadne zabrať jeho nová trieda druhákov. Aj táto nová generácia tínedžerov mu do života prinesie problémy, s ktorými si ešte nevedia sami poradiť a Samova pomoc, hoci často drsná a nekompromisná, je pre nich v tomto životnom období zásadná. Ale nielen tínedžeeri sa Samovi postarajú o pár horúcich chvíľ. Aj praktický Rácz a rázna Klaudiina matka Sofia sa začínajú správať ako tínedžeri. V strede toho celého je Samo, ktorý sa nestíha čudovať, kam sa to jeho život rúti. (TV Markíza)

Astaroth12

Stále to má úroveň, ale už žiadna sláva to nie je. Tentokrát sa tvorcovia veľmi inspirovali známymi sitcommi a hlavne som tam zbadal veľkú podobnosť s Krok za krokom. Lebo scéna , kde jeden čistý ťulpas sa z minúty na minútu stane najmúdrejším žiakom na skole a dajú ho na vedomostnú súťaž mi pripomenula veľmi podobnú, kde Coudymu sa stalo niečo podobné. A to som ani nejako nehľadal podobnosti, ale keďže mám už niečo s týchto seriálov napozeraných a tak mna nejde už len tak oklamať pozlátkam. Je ťažké byť v záplave nových sitcomov aspoň trocha originálny, ale zas mať aspoň trocha svoj štýl je si myslím prvoradé. ()

• Vojaci na sebe nemajú regulárne uniformy slovenskej armády. (Johnny.ARN)