poster

Po zavírací době

 • český

  Po zavírací hodině

 • USA

  After Hours

 • slovenský

  Po úradných hodinách

Komedie / Drama / Thriller

USA, 1985, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • B!shop
  ***

  Scorsese me timhle presvedcil, ze komedie fakt nejsou jeho silnou strankou. Prvni pulka filmu je totiz docela opruz, protoze to cely pusobi dost nemastne a neslane. Vcelku sympatickej chlapek se seznami se sympatickou zenskou, zajde k ni, povidaj si o blbostech a nic se nedeje, film zacina nudit. Kdyz uz sem to chtel skoro vzdat, tak nastesti zacne polovina druha, chlapek se dostava z pruseru do pruseru, honi ho rozzurenej dav, potkava samy ujety postavy a chce se jen dostat domu. A to uz je jina kava, sice se u toho smichy za bricho popadat nebudete, ale rozhodne to je zajimavy a sem tam se povede nejaka paradni scena, obzvlast zaver je libovej. Co se tyce hercu, ty hrajou obstojne a jsou sympaticky, Arquette to navic slusi a je roztomila, ale vic jak lepsi 3* to neda.(27.6.2009)

 • Vitason
  **

  Znáte to. Světla v hospodě jsou už vypnutá. U stolu jste jen vy a pár přátel. Misionář s pípou se mění v nepříjemného chlapíka, který se ohání tisícikorunovým účtem, na kterém je více čárek, než je člověk v daném stavu schopen spočítat a přesně v tuto dobu se odehrává Scorseseho snímek. Ostatně název to vyjadřuje přesně. Pro Paula Hacketta to mělo být obyčejné rande, jenže to by se nesměl vydat do čtvrti plné bláznů. Takže potkává bláznivé dívky, zloděje a nakonec se zaplete i s místní domobranou. Rozhodně se jedná o nejbizardnější Scorseseho film, ale na druhou stranu také nejslabší. Jako thriller film funguje bezvadně. Atmosféra je hutná a člověk s napětím očekává další patálie, které čekají na hlavního hrdinu. Ale film moc nefunguje jako komedie. Jestli jsem se zasmál tak dvakrát, tak je to opravdu málo. After hours můžete brát jako thriller, ne jako komedii, který vás naučí vážit si své práce a nechodit ven jen tak s dvackou v kapse.(7.6.2007)

 • Radiq
  **

  Abych řek pravdu, mě se to moc nelibilo. Mělo to atmosféru jak od Jima Jarmusche a připadal jsem si, jak kdyby ho to napodobovalo. Ale je možné, že to je naopak. Hudebně velmi kvalitně vybrané a použité a třeba takovej Griffin Dunne to hrál v rámci scénáře fakt skvěle. Ale má to háček - děj. Ten byl hrozně uhozenej, bylo tam moc náhod a ani toho humoru v tom moc není. Prostě se tomu nedalo věřit ani se bavit. Spíš se člověk těšil na konec. Neřikám, že to je uplně k zahození - najde se tam několik dobrejch scén, záběrů, vtípků, ale není to na výstavu do vitrínky...(19.6.2016)

 • Jossie
  ****

  Kdyby Paul nepotkal tu dívku v baru, kdyby se za ní v noci nerozjel, kdyby neztratil peníze, kdyby nepožádal servírku o laskavost, kdyby si nepůjčoval ty klíče, kdyby se nestalo dalších X náhod...tak by neprožil tu nejšílenější a nejneuvěřitelnější noc svého života a my bychom přišli o ohromně příjemný a zábavný film, o kterém bych nikdy neřekla, že ho natočil Scorsese.(20.2.2008)

 • GeusX
  ***

  Na to, že to je komedie, jsem se prakticky ani nezasmál. A přitom je to takový šílený příběh, který by měl být vtipný sám o sobě. Charakterizoval bych to spíš jako černohumorné drama. Mylně jsem se těšil na bláznivinu jako třeba Začalo to jedné žhavé noci.(2.5.2014)

 • - Paul Hackett (Griffin Dunne) nosí hodinky značky Hamilton Khaki. (dyfur)

 • - Dialóg medzi Paulom a vyhadzovačom klubu Berlin je prevažne prispôsobený Kafkovmu podobenstvu Pred zákonom z románu Proces. (Georgei)

 • - Scorsese povedal Griffinovi Dunnovi, aby počas nakrúcania obmedzil sex a spánok za účelom reálnejšieho zobrazenia pocitu paranoje. (Georgei)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace