Epizody(10)

ReichelTomas

Obnovit monarchii? No to si asi děláte srandu, ne? To má být ta věc, kterou nám tvůrci naznačují, že je jakože „správná“? Vždyť o té republice, která je tam teď nevíme vlastně vůbec nic, třeba není špatná. Rozhodně ale i ta nejhorší totalita by byla lepší než takováhle příšerná monarchie. Ke zpracování: kdyby se to mělo brát jako komedie, tak by se hodně věcí z toho seriálu sneslo. Třeba řekněme podivné vizuální efekty. Ale rozhodně teda ne ta hlavní dějová linka – tedy o nepříjemné ženské, která má jediný cíl, zachránit svoji matku, přičemž v každém díle kvůli ní umírají desítky, ne-li stovky úplně nevinných lidí. Mimochodem, připomíná to Star Trek Discovery, tam je taky přesně takhle nepříjemná hlavní postava, která by bylo nejlepší, kdyby hned v dalším díle umřela, což se samozřejmě nikdy nesmí stát. ()

iXtr3m3

Mám obavy, či zvládnem viac ako jednu časť. Triky zaspaly dobu tak 20 rokov. Momentálne vo voľnom čase pozerám Killjoys, ktorí boli kritizovaní za triky a výpravu, ale toto je s maskami tak na úrovni Star Trek The Next Generation, ale ten bol oproti tomuto neskutočne pútavejší. Uvidím, šancu tomu dám, ale pilot bol neskutočná slabota. UPDATE po zhliadnutí celej série. Absurdná príbehová linka, postavy infantilné a debilné, spracovanie z obdobie deväťdesiatiek, humor o ničom, príbeh o ničom, flashbacky o ničom. Neviem, či to mala byť nejaká satira súčasnej alebo minulej sci-fi tvorby, či to mala byť pocta niečomu, čo nepoznám, ale nepochopil som existenciu tejto stupidity. Pozrel som si to čisto z dôvodu záujmu o to, ako môže táto blbosť skončiť, ale nikomu neodporúčam to isté, ak vám je čas drahý. ()