A Royal Ass-Kicking (E01) (epizoda)

Sci-Fi

USA, 2020, 43 min

Tvůrci:

Předloha:

Magdalene Visaggio (komiks), Jason Smith (komiks)

• BrkosOv

Slabý pokus o sci-fi Béčko. Jediné plus vidím pro ty co se vyžívají v sadomasochismu. Těm udělá hlavni postava(mě od začátku velmi nesympatická a protivná) radost. Skrátka komu příjde cool tato scéna kdy. Hrdinka po zabití dvou utočníků kteří už nebyli pro ni hrozbou si všimne že má na blůze 2 mm skvrnku krve. Se naštve a vrtí se k mrtvole aby ji ještě řádně skopala. Mi přišla řádně nechutná :-)(24.4.2020)

Lacné sci-fi jak z produkcie Asylum odohrávajúce sa v nejakých polorozpadnutých špinavých lokáciach v ktorých taký napomádovaný drsný kokotko naháňa mladú kráľovnú, ktorej pred rokmi zabil matku a teraz chce zabiť aj ju. Vyzerá to, že sa takto budú naháňať a špičkovať celý seriál. Žiadne vedľajšie vznešené Star Trekovské motívy v tom nie sú.Trochu mi to tou špinavosťou, úchylnosťou a inakosťou pripomenulo seriál Farscape. Hlavné postavy sú len štyri. Tri kladné a drsný kokotko, ktorý miestami pôsobí jak Darth Vader a hneď na to jak Dark Helmet zo Spaceballs. Má to prekvapivo krvavé akčné scény a silený štýl humoru, ktorý je tak trápny, že je celkom vtipný. Akcia je je nasnímaná oldschoolovo, ale pôsobí príliš staticky a nie vždy vydarene. Trikové zábery z vesmíru sú tiež už zastaralé, ale vďaka pestrým farbám to pôsobí jak na tripu a celkom cool. Behom pilotu si ma získali dve z troch hlavných postáv a celkom by ma asi bavilo aj sledovať jak bude v každej epizóde zúriť ten ulizaný kokotko, že mu zase kráľovná ušla pred nosom. Ale sledovať to len s EN titulkami sa mi nechce a asi by ma to aj tak prestalo po pár dieloch baviť, takže jeden diel mi stačí. 5/10.(27.6.2020)

• iXtr3m3

Mám obavy, či zvládnem viac ako jednu časť. Triky zaspaly dobu tak 20 rokov. Momentálne vo voľnom čase pozerám Killjoys, ktorí boli kritizovaní za triky a výpravu, ale toto je s maskami tak na úrovni Star Trek The Next Generation, ale ten bol oproti tomuto neskutočne pútavejší. Uvidím, šancu tomu dám, ale pilot bol neskutočná slabota.(28.3.2020)