Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kitano
  *****

  Nezáleží na tom, že Casino nieje tak dokonalé ako niektoré staršie majstrové kúsky. Počíta sa to, že už od prvých sekúnd vás to cele strhne, svojou atmosféou, hudbou, hereckými výkonmi, "Scorseseovsky" detailným a vypiplaným opisom sveta kasín a vzťahov ľudí, ktorí sa v ňom nachádzajú. Pohltí tak, že po skončení filmu som bol unavený tým, ako intenzívne som musel túto story preźívať :). Let's call it masterpece. (10/10)(23.6.2009)

 • SNCIS
  *****

  "Nickimu dáte pěstí a on se vrátí s basebolovou pálkou, vytáhnete na něj nůž a on si přinese pistoli, a jestli na něj namíříte zbraň, tak ho radši zastřelte, protože jinak bude bojovat tak dlouho, dokud jeden z vás nezemře." Robert De Niro, Sharon Stone a Joe Pesci! To se musí vidět, psát o tom nemá smysl. - 100%.(31.7.2020)

 • sud
  *****

  Říká se, že dvakrát nevstoupíš do jedné řeky. Pokaždé to také neplatí, zrovna jako v tomto případě. Pět let po úspěšné mafiánské sáze "Mafiáni" se Martin Scorsese vrátil k podobnému vyprávění, tentokrát mapující historii jednoho casina v Las Vegas. Kamerové záběry jsou skvostné a kýčovitě barevné interiéry casina působí naprosto nadpozemsky. I přes tříhodinovou stopáž dokáže pan režisér diváka upoutat rovněž díky nabitému scénáři. Robert De Niro je jako vždy vynikající, role Sama Rothsteina mu byla psána jako na tělo. Sharon Stoneová v roli vypočítavé mrchy podala svůj životní herecký výkon (dokázala, že není jen a pouze sexsymbol, ale také vynikající herečka) a Joe Pesci dovedl svou postavu magora z "Mafiánů" do dokonalosti. Martin Scorsese stvořil mohutné epické dílo s autentickou, drsnou (scény s tužkou a s baseballkama se skutečně vymikají Hollywoodským tendencím), ale přezevšechno i malebnou tváří s jeho obvyklým filmovým posláním - obžaloba zatracování starých hodnot v proměnách času. 90%.(5.10.2008)

 • kinej
  *****

  Film je postaven na podobné herecké sestavě jako předcházející Goodfellas. Filmová dvojčata De Niro a Pesci jsou i v tomto filmu "hustí." K tomu jim výborně asistuje Sharon Stone. Film je natočený velmi svižně. Za doprovodu hudby divák propluje téměř třemi hodinami, jako by to byla hodina jedna. Úžasný střih a kamera tomu silně napomáhají. Je zde pár opravdu úžasných scén, třeba hádky ožralé Stoneové a De Nira atp. Scorsese rád točí filmy o pravých drsňácích a i tentokrát mu to vyšlo.(24.11.2006)

 • Lavran
  *****

  Audiovizuálněherecké obžerství na pomezí sebestředného nadfilmu, tentokráte poněkud hazardního charakteru. S přihlédnutím k jednoznačně čitelnému materiálnímu podtextu spatřuji v Casinu ideální film (čti: místo, kde se plní neuskutečnitelná přání) pro každého pravověrného Čecha - ráj cinkající, vonící, šustící a lákající Mamonem nesčetných podob. Scorsese uměl, umí a bude umět. A netvrďte mi, prosím, opak.(28.9.2008)

 • - Slovo "fuck" ve filmu zazní celkem 422krát. To je průměr 2,5 fuck za minutu. (don corleone)

 • - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 25.

 • - V jedné ze scén se Nicky Santoro (Joe Pesci) v přítomnosti Sama "Ace" Rothsteina (Robert De Niro) zmiňuje o Al Caponovi. Shodou okolností jej De Niro ztvárnil ve filmu Neúplatní (1987). (DJDVD)