• MoiJe

Niekto tu pisal "cert vem logiku". Vacsinou to pisem ja. Ale tento film je aj na mna privela. Basingerka dookola vykrikujuca "nie" a "prosim" (btw, asi polku filmu som bola v tom, ze aha, ta trapka sa trochu podoba Basinger)... no a vobec. Ta druha hviezdicka (prva za napad, aj ked hrozne spracovany) len lebo tak nejak predpokladam, ze ten usi rezuci dabing dielo uplne dokonal a povodne to zrejme bolo aspon trosku lepsie... a ak nie, radsej to nechcem vediet.(3.4.2006)

Příjemný thriller na ukrácení nudného večera. Stárnoucí Kim Basinger v roli unesené ženy, jejíž jedinou záchranou je mladík, kterému se jakousi podivuhodnou telkomunikační záhadou dovolala z rozmláceného telefonu poté, co zázračným způsobem spojila dva drátky. Pokud nebudete přemýšlet nad takovými detaily, čeká vás 90 minut celkem svižné podívané. Mě spíš než mladíček Chris Evans zaujal "zlý muž" Jason Statham a pobavil mě William H. Macy a jeho proměna z otráveného policisty na odchodu, kterého žena natírá pleťovými maskami, na téměř akčního hrdinu, který to v závěru všem natře.(22.5.2011)

• Gilmour93

Libový surfař bez handsfree, Basinger s pytli od erteplí pod očima, Yun-Fat Macy bez párátka a učitelsky přísný pohled Stathama jako pojítko mezi snímky Crank a Cellular - v jednom je potřeba udržet adrenalin, ve druhém signál a hlavně víčka.. Ellis natočil lehce zapomenutelnou toboganovou jízdu pro děti, co vás na konci vyplivne do velmi plytkého bazénu a jak praví reklamní slogan, že Nokia spojuje lidi, tak já jsem byl po dobu 94 minut spíše dočasně nedostupný. A myslím, že i kdyby zavolali později, spojení se nezdaří..(6.4.2010)

Původně jsem tomuhle snímku chtěl dát hvězdičky 4, ale nesnáším komerci (kdo viděl..pochopí:), takže snižuju. Jinak se jedná o poměrně svěží thriller, kterému jeho kratší délka pouze prospívá. Připadá mi dosti podivné, že se bioložka vyzná v polorozpadlých telefonech, a navíc si z nich dokáže zavolat! Mno..ale podívaná to je slušná. Ale pro příště..doporučuji nezvedat telefon, pokud vám volá neznámé číslo! :)(11.9.2005)

• Dale

Po prvých 15 minútach to u mňa vyzeralo na čistý odpad! Otrepaný dej s nezmyslene konajúcimi postavami a stupídnymi dialógmi. No v ďalšom priebehu sa našlo pár napínavých a dramatických momentov (aj keď by sa dali spočítať na prstoch jednej ruky) a keď to ešte podporil charizmatický William H. Macy, prehuplo sa to tesne na 2 hviezdičky. Ale Kim bola dosť neznesiteľná, hlavne čo sa týka jej hysterických výlevov. Mal som chuť byť na Stathamovom mieste, aby som ju mohol navždy umlčať.(13.10.2005)

• - Během úvodního víkendu (8. – 10. 9. 2004) si 25-milionový thriller odnesl z kin 10,1 milionu dolarů. Celkem diváci za lítsky utratili 32 milionů. (imro)

• - Honička na střeše banky a konec filmu podkresluje píseň "Sinner Man", jenž (krom mnoha dalších snímků) byla použita i ve vyvrcholení filmu Aféra Thomase Crowna (1999). (Lasskoun)

• - Když Larry Cohen psal scénář k filmu Telefonní budka (2002) s Colinem Farrellem, vymyslel tolik scén, že se rozhodl napsat další projekt s podobným námětem. (imro)