Provinilá agentka FBI, která uvízla v bolestivé vzpomínce na únos své sestry, trpí vzácným onemocněním známým jako nyktofobie, iracionálním strachem ze tmy, a bude se muset utkat s mazaným sériovým vrahem, který ji vzal pryč. (JasonCZ)

warrenur

Hviezda za pomerne zaujimavy a drsny namet. Vsetko ostatne, pocnuc mizernym herectvom, hlupymi a nelogickymi dialogmi, ci scenarom, to zabija. Spociatku sa to sice tvari ako zaujimava kriminalka, ma to i stopaz, ze sa vam zda, ze sa nad tym aj pracovalo. Zial, do par minutiek si uvedomite, ze ste sliapli niekam, kde je to "makke". Znamy starnuci americky indiansky herec tu dostal svoju rolicku, ale ked vidite tych ostatnych "amaterov", gore, efekty... strasna bieda. Kopa mladych "hereciek" v najstarsom remesle tomu plusove body tiez neda. Neodporucam, zabity cas. ()

SHI-SHA

Tak tohle byl obrovkej úlet. Film jsem si pustil, když měl na IMDB 74% a na RT 96%! Jsem si naprosto jistej, že je to nějakej zaplacenej podvrh, protože film byl objektivně naprosto hroznej. Ty dialogy! Ty herecké výkony! Naprostý bizár úrovně The Room. Nepřeháním! A přitom to bylo vizuálně natočené opravdu hezky. A nejhorší ze všeho - nerad to přiznávám - ale zápletka se mi vyloženě líbila. Nikdy jsem nebyl z filmu tak strašně zmatený. Příšerný a dobrý zároveň. ()