Osbournovi (TV pořad)

Osbournes, The

Komedie / Hudební / Reality-TV

USA, 2002, 52x22 min

• Tommy987

Sharon, what the fuck is that fuckin' dog doin' on my fuckin' sofa?! How the fuck you think I should know that, Ozzy?! Kelly, what the fuck are you waiting for? C'mon and eat your fuckin' dinner! Oh dad, fuck it, I'm already fuckin' late! Jaaack, move your ass and get in the fuckin' car....... A takto by sa dalo pokračovať donekonečna. Táto odporná, nudná, nevkusná a ešte raz odporná reality show patrí spolu s Jackass k tomu najprimitívnejšiemu, čo MTV počas svojej existencie stihla zo seba vypotiť. Ozzymu tie odkusnuté netopierie hlavy a tony spotrebovaného fetu očividne zdegenerovali telo i rozum a stal sa z neho senilný starý trapko, ktorý už nedokáže povedať 3 normálne navzájom súvisiace vety. 0/10(7.5.2006)

• mandlova

hmmmm...reality show a rebel ozzy? Nevím, jestli se na něj vůbec dívají jeho fanoušci, vždyť jak jinak se dají ztratit iluze o idolu než ho vidět v teplácích, šourajícího se v bačkorách, slintajících do polštáře, který má skoro na vše nějakého asistenta a nezvládá ani svou rodinu...to má být ten divoch,co okusoval netopýrům hlavy? A pokud někomu připadá zábavné slyšet během jedné minuty tolik sprostých nadávek, kolik ani snad neznám...děkuji, já už na základní škole nejsem(30.9.2007)

• Radyo

To, že si rodinka Ozzyho Osbourna nechala udlěat ze svého života televizní show, to je samozřejmě jejich věc. Ale kdyby aspoň bylo se na co dívat! Jednotliví členové se pouze trumfují v počtu sprostých slov ve větě, ale jinak je to vpodstatě o ničem. Sem tam nějaké záběry ze zákulisí koncertů, ale stejně nevím, nakolik je to "real" a nakolik je to nakašírované, takže je to asi fuk. Shrnuto, podtrženo - tohle si klidně nechte ujít.(5.4.2003)

• MM_Ramone

Ozzy Osbourne (vlastným menom John Michael Osbourne) je v mojich očiach vysoko rešpektovanou ikonou svetovej rockovej scény. Extravagantný umelec, ktorý výrazným spôsobom rozšíril dimenzie tvrdej gitarovej hudby. Mám rád jeho sólové projekty, rovnako ako aj nahrávky z doby, keď bol frontmanom legendárnych Black Sabbath. Chcem si ho pamätať ako šialeného rebela, šokujúceho showmena a výnimočného speváka. Rýchlo chcem zabudnúť na tú zazobanú, roztrasenú karikatúru, ktorú zo seba urobil v tejto nezmyselnej reality show. Starý vulgárny kretén, čo sa váľa v prepichu spolu so svojou slizkou rodinkou. Odpad!(28.8.2009)

Pro haldu diváků nesympatická reality show. Pro mě ne! Přiznávám, že každá situace je vrcholem trapnosti a zoufalství, ale já chci další díl. Ale ne jeden. Ale dva a klidně další dvě série a bonusovky k tomu. Každý v ní asi hledá humor. Ja spíše zkoumám padající černou hvězdu...a to mě na tom celé baví.(3.7.2011)

• - Ozzy a Sharon mají celkem tři děti, avšak nejstarší Aimee si zvolila, že v seriálu vystupovat nebude. Odstěhovala se do nedalekého apartmá, kde se věnovala své zpěvácké kariéře. (Martin_W)

• - Za každou epizodu z 1. série obdržela rodina 20 000 amerických dolarů. (Martin_W)

• - Sharon si přála pracovat na reality show o své rodině už dávno, ale televize se o ni až do uvedení epizody pořadu Cribs (od r. 2000) nezajímala. (Martin_W)