Líbat Jessicu Steinovou

Kissing Jessica Stein

Bozkávať Jessicu Steinovu

Komedie / Romantický

USA, 2001, 93 min

Kissing Jessica Stein by byla vcelku průměrná romantická komedie nebýt lehkosti a přirozenosti, s jakou je vykresleno řešení příchylnosti ke stejnému pohlaví. Nenastává moralita či hlásání poselství, nenastoluje se problematika ani se nepředestírá homosexualita jako životní styl, kromě páru Heleniných přátel (tato proklamativnost, ač její kořeny tkví v pochopitelné reakci na odmítání majoritou, je děsně otravná). A právě ta samozřejmost, s kterou je celý film podáván je velmi příjemná.(18.11.2007)

Vaham mezi 2 a 3 hvezdickami vzhledem k tomu, ze to bylo misty docela vtipne, je to "gay" film, ale proboha, scenaristu bych zastrelila za ten konec. Jak to mame chapat? Je Jessica hetero, homo, bi? Vrati se k sobe s Helen ci se da dohromady se sefredkatorem a bude mit krasnou zidovskou svatbu? Hvezda navic za NY a gay film.(28.2.2011)

Nápad a zpracování až překvapivě zábavné. Hodně dlouho mě to bavilo. Hlavní dvě představitelky byly zajímavé. Heather Juergensen je skvělá, Jennifer Westfeldt tady vypadá jako nějaká puberťačka. Zajímavé je, že to je druhý film s Westfeld který neskončil podle mého gusta, i když tady ten "happy end" není tak "happy" jako u prvního filmu. Přesto dobře zpracované zajímavé téma 3.5*.(10.7.2018)

• kleopatra

Jessica si nemůže narazit chlapa, tak si narazí ženskou, ale protože ona je narozdíl od své přítelkyně "hetero", jejich tělesné sbližování připomíná dýchání z úst do úst a lechtanou dohromady. Nečekejte Velký třesk ani v erotickém slova smyslu ani v duchovním, ale fakt je, že lesbu Helenu byste chtěli mít za kámošku.(25.2.2005)

Super komedie, která (ačkoliv tak na první pohled nepůsobí) obsahuje plno úžasných hlášek! Postava Helen je prostě klasa, Jessica se ze všeho musí vykecávat (stejně jako její matka) a její babička soudí partnery/partnerky výhradně podle vzhledu. Sledování tohoto filmu jsem si vážně užil a o to větší to byla zábava, jelikož jsem ho sledoval s kamarádkou, která je na holky :-)(19.5.2013)