V té době platila Demi Moore za megahvězdu a měla za sebou propadák Striptýz, kde chtěla být ze všech nejkrásnější. A rok nato zase zatoužila být ze všech nejsilnější, nejdrsnější, a já nevím, jaká ještě. A tak spojila síly s matadorem Ridley Scottem, oholila si hlavu a natočila G.I.Jane. Není to úplně špatný film, ale je neuvěřitelně povrchně natočen. Demi v něm není zrovna sympatická a poté, co si ve filmu v zajímavé scéně na toaletách před zrcadlem oholí strojkem hlavu, tak klesne všem. Pak už tedy zbývá, jak si s rolí poradila, ale není to po herecké stránce nijak slavné. Musí si projít peklem náročného přijímače, pak je nasazena do akce, a bum prásk, odehraje se nějaká akce a pohádky je konec. Chtělo to více si vyhrát s tématem, ale tady je divákovi předhozena nahrubo natočená blbinka a děj se co děj. 60%(3.2.2009)

• jojinecko

Scott je samozrejme dobrý režisér, ale G.I.Jane mu veľmi nevyšla..Ono nie je tak problém v tom ako je to natočené, skôr v scenári. Neviem či mi niečo ušlo, ale celý čas som nechápal či sa jedná o agitku zoženštenia armády, poukázanie na diskrimináciu, o motivácii hlavnej postavy už ani nehovorím...Koniec som doslova odzýval... Existuje kopec lepších filmov o vojenskom drile, ktoré majú aj nejaký ten hlbší podtext, G.I Jane sa im nepribližuje.(23.8.2008)

Demi Moore to pojala dobře a dokonce jsem pak na konci filmu usoudil, že tam i patřila:-) Ženy a armáda to nejde moc k sobě ale Demi nás přesvědčila, že i křehké pohlaví může být voják a může vám nakopat prdel:-) Měla to holká těžké, ponižování, nadávky, výcvik to všechno a mnohem více musela zvládnout, aby dokázala že ženy jsou potřebné a jsou někdy lepší než muži:-)(5.9.2008)

Když odhlédnu od té feministické propagandy, hromady klišé a patetických situací, nemůžu tvrdit, že by mě film před lety nějak pohoršoval nebo nudil. Demi se pro roli náležitě osvalila a Viggovi měl někdo oholit ten nechutný knírek:-). Jste něžná barbínka, nenávidíte vojáky, případně nesnesete, aby před vámi v autě (na kole, na bruslích apod.) jela ženská? Tak se tomuhle filmu vyhněte širokáááánskýýým obloukem ;-). Jestli se na to časem podívám podruhé, nevylučuji strhnutí prýmků, zatím dávám solidních 75%.(2.12.2008)

• Fiftis

Malo to atmosféru, ale postupom času tvorcom aj Demi Moore akoby dochádzal dych - a to teda značne. Musím povedať, že ku koncu som po tak slušnom úvode už len obracal oči. Napätie sa zo mňa akosi vytratilo, z tajomnej atmosféry už tiež nič nezostalo, no a herecké výkony ponechajme radšej bez komentára. Demi Moore je úžasná herečka a v týchto rokoch bola aj pekelne sexy ale bez vlasov proste aj kráska vyzerá ako Patrick Stewart.(19.1.2015)

• - Ve filmu byly použity některé stopáže z Krvavého přílivu (1995) režiséra Tonyho Scotta, bratra Ridleyho Scotta. (HellFire)

• - Stejně jako ve skutečnosti nosí ve filmu příslušnící Navy SEALs hodinky značky Traser P 6600 Type 6 MIL-G. (Jizni Tlapa)

• - Jeden z instruktorů je skutečným video instruktorem americké armády z oddělení pro zacházení s nebezpečným materiálem známý jako „Sergeant First Class Logan.“ (HellFire)