Vynikajúci film, ktorý som videla niekoľkokrát. Teraz po niekoľkých rokoch ma opäť len utvrdil o svojej kvalite. Milujem tieto filmy 90. rokov. Demi Moore tu odviedla sakramentsky dobrý výkon, nielen kondične, ale hlavne herecky. No, myslím si, že ženy môžu pracovať v armáde, ale na takýchto fyzicky náročných výcvikoch veľmi nemajú čo robiť, pretože to už potom nie je žena, ale mužatka - so svalmi na nesprávnych miestach a prehnanou dávkou testosterónu. Toto je proste zásadne mužská parketa a tak to má byť. A trochu nechápem tomu nízkemu hodnoteniu tohto filmu tu na csfd. To bude asi tým účesom G.I.Jane.?!(21.8.2012)

V utlém věku jsem se na to díval jen pro "krásné oči" Demi Moore, které měla po jednorázovce u tyče, no v adolescentním věku jsem se na to podíval znovu, proč? To samé! Ridley je, dejme tomu, zdatný řemeslník, který udělá snímek stravitelným pro širokou masu populace... doma má určitě emancipovanou ženskou, která denně sleduje dění v USA (jako každý amík) a ta mu vnukla inspiraci (women in the navy seals). Být tuleněm je skutečně těžké, nezahrnuje to jen leženi na pláži, žraní a dělání potomků, taky je potřeba něhy a intelektu a to tady vnese důstojnice Demi. Ta se snaží dokázat, že nemá jen intelekt, no taky kopec svalů a špetku silikonu. Ukáže Viggovi, kdo tady kurva nosí kalhoty a nakope mu prdel. Joooo a taky mu řekne (zavřít oči), cituju jo, to ne já... "Vyhul si ho sám!". Nechápu dané intelektuální hodnocení 59%, když tohle šplhá na minimálně horních 70 jako výsledky drsné důstojnice!(18.6.2011)

Já vůbec neměl v plánu se na to dívat, pak jsem několikrát pochyboval, jestli to vůbec dokoukám a teď zas pro změnu nevím, co k tomu napsat... Když opomenu, že už jenom ze slova armáda mám kopřivku, tak vidět holku v maskáčích a se samopalem v ruce je pro moje oči větší utrpení, než sledovat Saláka v brance. Netvrdím, že na to ženy nemají, ale když už to teda v našem supersvětě funguje tak, že je potřeba se ustavičně kvůli něčemu zabíjet, tak ať se prosím pěkně mezi sebou mlátí nabušení šeredové a pěkná děvčata ať nám tu zůstanou pro radost. Děkuju.(4.5.2015)

Průměrný film. Sice s dobrým nápadem - jak žena obstojí při výcviku mezi chlapama, ale zpracování nebylo nikterak úchvatné. Dějová linie byla jasná od počátku - přijde "odpadlík" a svým chování si získá respekt ostatních. Spíše to byl takový pohled na výcvik speciálních vojenských sil očima ženy. Navíc více než v kdejakých jiných filmech mi to tady připadá velice nevěrohodné. A to ne, že bych jiným filmům věřil... :-D Ale tady to nějak bylo do očí. Na druhou stranu je tam pár dobrých hlášek, film celkem rychle utíká a vyloženě nenudí. Je to na jeden kuk, vícekrát ne. Slabších 60%. Howgh!(1.10.2006)

• jojinecko

Scott je samozrejme dobrý režisér, ale G.I.Jane mu veľmi nevyšla..Ono nie je tak problém v tom ako je to natočené, skôr v scenári. Neviem či mi niečo ušlo, ale celý čas som nechápal či sa jedná o agitku zoženštenia armády, poukázanie na diskrimináciu, o motivácii hlavnej postavy už ani nehovorím...Koniec som doslova odzýval... Existuje kopec lepších filmov o vojenskom drile, ktoré majú aj nejaký ten hlbší podtext, G.I Jane sa im nepribližuje.(23.8.2008)