Což o to, Ridley natočil ucházející film, o tom žádná. Ovšem těžce netrefil obsazení hlavní role. Demi Moore svým výkonem sice strhává, bohužel však ne obecenstvo, ale kvality snímku.(4.5.2005)

Viděno 4x, v dětství jeden z mých nej...(26.5.2008)

Demi Moore mě zatím nepřesvědčila o tom, že je dobrá herečka a ani tady to nedopadlo:) Ale protože zbytek filmu, který mimochodem slouží jako další z důkazů, že NAVY SEALs nejsou normální, je velice efektní a Viggo Mortensen recituje D. H. Lawrence se skutečným zaujetím. Nehledě na to, že Anne Bancroftová jako obvykle svým, nutno říci letitým, osobním kouzlem přebíjí všechny ostatní zúčastněné, pokládám ve výsledku G. I. Jane za celkem povedený film. BTW hudbu dělal Trevor Jones a místy to opravdu stojí za to. 60% a nebudete to potřebovat vidět víckrát.(19.4.2004)

Začátek je skvělej především díky hudbě, která nezáživné politické kecy velice šikovným způsobem žene dopředu, pak přestane hudba a film trošku povolí, ale jen trošičku, protože co nevidět se Demi pustí do hodně tvrdého výcviku během něhož nejen vypracuje své krásné tělo, ale shodí i tu svojí bohatou hřívu a začne se vypracovávat mezi ty nejlepší vojáky. Krutost při jednom z úkolů mi nahnala až husí kůži. Největší slabinu filmu já vidím ve scénáři, proto jen 4 hvězdičky. Jinak ten podtext filmu, který může vyznít jak feministicky, tak antifeministicky se mi docela líbil :-) 75%(15.2.2010)

Co máte? Dyk je to pěkný !!!! :)(17.11.2003)

• - Názov filmu G.I. Jane je odvodený z amerického slangového pomenovania mladého muža v armáde - G.I. Joe (Goverment Issue Joe - mladý muž vo vlastníctve vlády; Joe je veľmi bežné meno, ktoré nahrádza faktickú stratu identity človeka po vstupe do armády). (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Stejně jako ve skutečnosti nosí ve filmu příslušnící Navy SEALs hodinky značky Traser P 6600 Type 6 MIL-G. (Jizni Tlapa)

• - Báseň kterou cituje Viggo Mortensen je „Self-Pity“ od D.H. Lawrence. (HellFire)