poster

Pohoda u krbu (TV pořad)

Dokumentární

Česko, 2020

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

 • SOLOM.
  **

  Dá se vůbec něco takového ohodnotit nějakými hvězdičkami? Podobně jako hudební videoklipy nemá tento pořad na filmové (opakuji filmové!!!) databázi co dělat, přesto se tu praskání dřeva a čumění do krbu objevilo. Jasně, někdo u podobných zvuků parádně relaxuje, někoho to uklidňuje – no coby panelákové děcko mě to zrovna moc nerajcuje. Každý má ale jiný vkus a třeba tahle „primácká léčba“ na někoho skutečně funguje…(16.5.2020)

 • honajz2
  ****

  Ono tohle se hodnotit nedá, vlastně je to jenom video dřeva praskajícího v krbu. Jenže když si to tak vezmu, tak tohle je (a myslím to naprosto vážně), společně s Akváriem na Praha TV a Nočním vysíláním na Sport 5, kde jsou přenosy z jízd vlaků, letadel a lodí, tím nejlepším a nejzajímavějším, co v televizi dávají. Je to opravdu uklidňující a člověk se na to může dívat jak dlouho chce (v televizi teda jak dlouho to půjde) a stejně ho to, řekněme, nenudí. Akvárium a Vlaky jsou top, Krb je o něco slabší, takže mu dám o hvězdičku míň. Pokud tady ale najdu ten zbytek, tak to bude 5* okamžitě. Asi jsem magor, že tohle vůbec nějak hodnotím, ale když v té televizi snad nic lepšího nevysílají... 4*(16.3.2020)

 • Wyrdas
  ***

  Měl jsem v prohlížeči puštěnou TV jako kulisu ke hře... trvalo dobrých deset minut, než mi došlo, že je něco "špatně". Smutné, protože to fungovalo lépe, než ty kraviny, co tam obvykle jsou. Takže to dáme za tři. Lepší, než polovina pořadů, horší než polovina filmů.(20.11.2020)

 • EddieIron
  *****

  V zimě tím přitápím! FAKT TO FUNGUJE!!! :-)(13.4.2020)

 • aktakanamor

  Jak chcete hodnotit praskání dřeva v krbu??(10.2.2021)