Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

Seriálové zpracování románu A.Dumase(12.4.2005)

Tak tohle byl svýho času velikej hit. Umět to, co čaroděj Balsamo, alias hrabě Cagliostro, s hypnozou, bylo předmětem mnoha pubertálních snů tehdejší mládeže. I mých:-) Po letech se sice ukázalo, že to vůbec není potřeba, ale tenkrát? Ostrý pohled upřený do dívčiných očí, vemlouvavý šept a dívka v mdlobách padá, oděná jen do hedvábných šátků a navíc zavřená za mřížemi, hi hi:-)(15.5.2007)

Nádherná nostalgie a parádní zážitek.(12.11.2016)

Další solidní pra-zážitek.(17.8.2010)

André Hunebelle a dobrodružno-historický román-snímek vždy patřilo k sobě. Stejně jako André a Jean Marais. A že spolu natočili hromadu příběhů bez bázně a hany. Nu a tak došlo i na Josepha Balsama velkého vypravěče Dumase. Škoda, že pan režisér nenatočil pokračování stejně jako Dumas napsal volné pokračování posledních dnů Ludvíka XVI.(1.2.2016)

Aneb jak Jean Marais připravil VFBR.....nejvíc mně dostala scéna, kde už už běželi na Bastilu a museli to stopnout, důvod si už nepamatuji. Jó, kdyby to vytáhla některá televize dneska, to by byl zázrak ve srovnání s tou záplavou současných i starých sraček. Asi napíšu na Barrandov, tedy TV.(1.2.2015)

Seriál z môjho detstva. Bolo to už dávno, ale príjemné spomienky zostávajú.(17.9.2016)

Hlavnú úlohu v slovenskom znení daboval Slávo Záhradník a jednu z vedľajších postáv Emil Horváth ml.(8.4.2013)