Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kyle (Liam Hemsworth) a Swin (Clark Duke) by rádi co nejrychleji stoupali v hiearchii v obchodu s drogami a užívali si života. Brzy ale zjišťují , že toho lze dosáhnout jen velmi těžko, pokud svého šéfa nikdy ani nepotkali (nebo o tom alespoň nevědí). V důsledku nedostatku informací se tak lehce dopouští několika ne úplně šťastných rozhodnutí a pomalu, ale jistě se omylem stávají hrozbou pro svou vlastní organizaci.. (Jeremy.jk)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (39)

Real Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

"MAY YOU DREAM OF OFFERED TITS." ----------- Dôvod na oslavu nastal zhruba mesiac dozadu ihneď po zistení, že Vince Vaughn si opäť zahrá serióznu rolu, potenciálne zápornú (ešte si aj obliekal zeleno-fialové košieľky na štýl Jokera), hoci je vo výsledku jeho postavenie v rámci deja v istých chvíľach diskutabilné. A nie vážnu rolu len tak hocikde, ale vo filme, ktorý sa spočiatku javil ako typické špinavé krimi z Juhu, no tento opis sedí len veľmi čiastočne a ešte viac minimálne. Na južanské klasiky od Jeffa Nicholsa či Davida Gordona Greena sa Arkansas nedoťahuje ani omylom, je však slušným prírastkom do tejto malej rodinky tematicky spriaznených snímkov. A Brolinova dcéra ma herecky dosť bavila a vizuálne čistý tatko x) ----------- "What a lot of people don't know about organized crime in the South is that it's not that organized. The term Dixie Mafia has always been too generous, implied too grand a scale. There's a handful of big-time operators that run everything regionally, but... It's nothing like the Italians or the Mexicans, no families. Just a loose affiliation of deadbeats and scumbags. No code of honor. No philosophy of life. It's mostly boring solitary work." ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu se mi líbilo, jak je příběh poskládaný do jednotlivých kapitol a něco do sebe měla i jižanská atmosféra. Na tu druhou jsem měl problém s tím, jak Duke bruslí na hraně klasického a černohumorného krimi. Ústřední dvojice postav působily v jednu chvíli jako ucha a v té druhé jako chladnokrevní gangsteři a totéž se dá říct o drogovém bossovi, který byl v jedné chvíli trochu střeleným mafiánem s komediálním potenciálem a v té druhé nekompromisním šéfem. Ty přechody nebyly moc zvládnuté, což má částečně na svědomí místy uspávací tempo. Pokud by režie trošku dupla do pedálů, mohlo to být o něčem jiném. Velkým plusem jsou herci s výborným Vaughnem na čele, kteří film tahají hodně nahoru. I díky nim je to nakonec celkem slušný debut. 65% ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Dvaja čudáci v drogovom biznise, nič výnimočné, originálne, nové. Podľa mňa sa nenájde človek, ktorý by sa za tie dve hodiny aspoň chvíľu nenudil. Pritom kásting bol zvládnutý dobre, sú tu dobrí herci, ktorí nemajú priestor na akciu. Gangsterka, ktorej chýba tempo, založená je vlastne na dialógoch. Film síce prináša málo pozitív, ale zas je dobré vidieť Liama Hemswortha, že po rozvode s Miley Cyrus už chlastá menej, s tou vyschnutou vetvou to muselo byť peklo. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Slabá, zatraceně slabá variace na bratry Coeny a aktuálně Netflixem poměrně omýlené příběhy z amerického středozápadu. Jediný plus je tu vážný Vince Vaughn, který jediný mě vysloveně zajímal od začátku do konce. A to i přesto, že všichni ostatní tu střídají emoce jak na běžícím páse. Jednou z toho udělají absurditu, po druhé jsou zbytečně vážní...a já abych si vybral, jak mám film vnímat. ()

Abes 

všechny recenze uživatele

Drámo, kde není komu fandit. Má to fajn atmosféru. Má to Vince Vaughna. Škoda, že ho vnímáme především jako těžkopádnou výplň lehkých komedií, poslední tři roky a tři povedé charaktery na tom moc nezmění což? Stejně tak je škoda, že bylo u role podrazáckého narkobosse použito retrospektivního vyprávění. Samo o sobě by to nepůsobilo prvoplánově, ale ve spojení s nadužíváním nájezdů při práci s kamerou začínám výrobu podezřívat drobnou mírou podbízivosti. Ono to dost otravuje, neustále jsem uvažoval kde jsem tuhle techniku v takové míře naposledy viděl... Only god forgives? Na kluka z kanclu a jeho režijní prvotinu je to ale dobrý. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama