Reklama

Reklama

Právě včas

všechny plakáty

Obsahy(1)

Sympatický vdovec Michael Bedford zůstal po smrti své manželky sám se sedmiletou dcerkou Lily. Miluje ji nade vše, ale protože je pracovně velmi vytížený, nemá na ni příliš času. A tak péči o dcerku více méně svěřil do rukou hospodyně, která se stará o jejich domov. Jenže s tou si Lily příliš nerozumí a nevynechá jedinou příležitost, aby jí provedla nějaký ten naschválek. Situace dojde tak daleko, že hospodyně od rodiny odejde a Michaelovi přibude nová starost. Musí najít novou hospodyni, která by současně zvládla být šikovnou paní na hlídaní Lily. Žádná z dívek a žen, které se o místo ucházejí, však není tím, co by Michael potřeboval, až si nakonec Lily najde vychovatelku sama, když se seznámí se sympatickou servírkou Faith Zacarelli. Protože se zdá, že právě ona je ta pravá, která by mohla být pro Lily přínosem, nabídne jí Michael místo a těší se na to, že doma bude konečně klid a on se bude moci dále nejen věnovat naplno své práci, ale také sbližování se svou atraktivní kolegyní Brendou. Ta má sice o Michaela zájem, vůbec si však nerozumí s Lily a je zcela jasné, že jí nedokáže nahradit matku, kterou dívenka velmi postrádá. To zase na druhou stranu dokáže právě Faith, která se tak pro dívenku stává téměř nenahraditelnou přítelkyní, rádkyní, vychovatelkou a svým způsobem i náhradní mámou. A jak se nakonec rozhodne Michael? Zůstane s atraktivní Brendou nebo pochopí, že ta jediná pravá je Faith a přizná si, že o ni stojí nejen proto, že je tak nepostradalenou pro jeho dceru? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

John80 

všechny recenze uživatele

Rodina dráma ,kde manžel príde o manželku nájde si novú opatrovateľku k svojej dcére a následne sa do nej zamiluje 3* ()

velkyvezir 

všechny recenze uživatele

Osamělý vdovec s malou dcerou neví po smrti manželky co se sebou,nakonec si najme chůvu, do které se zamiluje on i jeho dcera. On samozřejmě až poté, co prozře, že ta blondýna z vedlejší kanceláře ve skutečnosti jde po jeho penězích... Jak obehrané téma, až z toho bolí hlava, ale když oni pořád do těchto filmů dávají pěkné holky, že nakonec to zkouzknu. Ach jo. ()

Reklama

otík 

všechny recenze uživatele

Film jedině pro pravé romantiky. Mladému otci zemře při havárii manželka, jeho sedmiletá dcera však potřebuje chůvu. Jenže žádná s ní nedokáže vydržet, až si ona sama najde kamarádku, servírku Faith. A už je jen na snadě, co se bude dít. Z kamarádky se stane paní na hlídání, tatínek se bude muset vypořádat s krásnou spolupracovnicí, která však nemá vztah k dětem ani k rodině a také si bude muset znovu najít cestu ke své dceři. A kdo mu v tom asi tak pomůže. Ano, je to průhledné jak vaše rifle po pětiletém nošení, ale koho to zajímá? Je to milé, romantické, hezké, pohodové, pohádkové a hlavně neškodné. A jestliže nám to zvedne náladu, nejde o promrhaný čas. Proto tak vysoké hodnocení. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama