kaylin

Té nahoty není tolik a trochu se mi líbí, že se film zaměřuje na dramatickou linku, ale to je opravdu tak všechno pozitivní, co se na tom dá najít. Jo, a také to, že ty ženy nejsou uměle vylepšené, ale jsou prostě přirozeně krásné. Na to se moc hezky dívá. Film „Boin-n-g“ rozhodně ale nic nenaznačuje v tom smyslu, že Herschell bude kmotrem filmového gore. To přišlo až o rok později s filmem „Krvavá hostina“. ()

Arkanoid odpad!

Jeden z prvých záberov odkazuje na režisérove dva filmy. Herschell Gordon Lewis sa znova venuje nahote. Prítomný je William Kerwin, ktorý s kamošom strhávajú plagát filmu Lucky Pierre a spolu ho doma chvália, keď ho zavesia na stenu. Rozhodnú sa tiež natočiť podobný film. Film využíva zvuky, ktoré zintenzívňujú dojem pohybu a tvoria ku nemu komiku, napríklad hádzanie lopty a využíva pozitívnu a komediálnu hudbu na podfarbenie nálady príbehu. Film je komédia a vykresľuje svoje postavy v ich nešikovnosti, čo sa týka ich práce aj emócií. Ukazuje aj určité radosti a starosti pri tvorbe filmu, ale je jasné, že  La nuit américaine to nebude, keď sa čas obetuje aj na trampoty s točením úvodných titulkov. Podľa filmu si viete spraviť casting sami, nemusíte byť zručný režisér či schopný producent, stačí byť skúseným kameramanom a o film je postarané. Okrem slabšieho prenesenia pozitívnej nálady z tvorby či nálady všeobecne na diváka film nemá veľmi čo ponúknuť. Keď sa zamyslím nad tým, ktorá scéna bola z filmu najlepšia, veľmi ma nič nepadá a bolo to aj dosť zdĺhavé. ()