How to Make a Doll

všechny plakáty

Percy je 32letý středoškolský profesor matiky, který je neobyčejně stydlivý. Sice jsou léta šedesátá a všude kolem pobíhá řada mladých ochotných holek v minisukních, ale on se stydí. Matka ho prudí, že už by konečně chtěla být babičkou, studentky si popotahují sukýnky výše, ale on se stydí. Dokonce jezdí tak malinkým italským autem (menším než Fiat 600), že se v něm opravdu, ale opravdu nedá o panictví přijít. Nakonec s pomocí podivného staršího muže v počítačové laboratoři přijdou na nápad vyrobit si ochotné robotky, které by jim posloužily. Postupně vygenerují (za únavného točení pásek a podivných zvuků) asi šest dívek v bikinkách a po kratším objímání a mazlení se stařík rozhodne, že zbytek života stráví uvnitř počítače (tehdy byly počítače velké sálové konstrukce, nikoli ultrabooky). Percy ale stejně holkám uteče a dále se stydí, až venku v parku potká ženu svých snů, jak venčí nějaké ošklivé pejsky. Připojí se k ostatním dvojicím povalujícím se po trávě, nebo se budou na sebe jen něžně koukat? (Peabody)

kaylin

Herschell Gordon Lewis točil brakové filmy, díky tomu se stal také tak známým, i když v poměrně omezené komunitě. I tenhle režisér má však opravdu slabé kousky a snímek „How to Make a Doll“ je pro mě jedním z těch nejslabších. Je to jednoduše docela nuda, kde se nic moc neděje a kde prostě nestačí, že se zde objeví pár celkem hezkých holek v bikinách. To je hodně málo. ()