poster

Psí vojáci

 • Velká Británie

  Dog Soldiers

 • Slovensko

  Psí vojaci

Akční / Horor / Thriller

Velká Británie / Lucembursko / USA, 2002, 105 min

Režie:

Neil Marshall

Scénář:

Neil Marshall

Kamera:

Sam McCurdy

Hudba:

Mark Thomas

Střih:

Neil Marshall

Scénografie:

Simon Bowles

Kostýmy:

Uli Simon
(další profese)
 • korbitch22
  ***

  další z řady anglických,zmatených filmů,když angličani dělaj komedie nebo sitcomy,tak sou to mistři oboru,ale tyhle věvi jim moc nejdou,film dopláci na laciné triky,vlkodlaci jsou fakt funny,taky to prostředí tý chaty vás začne pomalu srát.ale film mě překvapil svoji brutalitou a celkem fajn je když je tam honěj v tom lese,to se člověk fakt i chvilku bojí.hawk dožvejkal sem.(21.12.2008)

 • akisha
  ***

  Příšerné, ale opravdu příšerné masky. Hrůza. Ale jinak vcelku zábavný, NEhororový film, dávající jasně tušit, jakým směrem půjde Marshallova příští tvorba. A musím se přiznat, že po Descent jsou Psí vojáci mým nejoblíbenějším filmem od něj. (Soudný den byl pro mě až moc ujetý) Britští herci jsou docela sympaťáci, navrch Sean Pertwee, který si SPOILER může odšrtnout další nápadité úmrtí v průměrném hororu KONEC SPOILERU.(13.2.2011)

 • Brennos
  ***

  Béčko... bezpochyby... často vtipné tam, kde by nemělo, ale občas i tam, kde by mělo... neskutečně předvídatelné... příliš brzké odhalení "nepřítele"... Nicméně já se bavil, ikdyž občas na úkor tvůrců... a prostě tomuhle kousku nemůžu uškodit ;o) Největším kladem filmu bezpochyby charismatický Sean Pertwee alias seržant Wells.(5.4.2005)

 • buldock
  **

  Z prvu se vše vyvíjí velmi dobře , atmosféra je slušná a vypadá to na dobrý horror. Vše ale končí v okamžiku prvních zjevení vlkodlaků na scéně a jejich soubojů s vojáky. Akce je špatně a nepřehledně natočená , masky vypadají komicky , kamera je chaotická a celý vizuál má nádech německého televizního filmu , který dávájí na Primě ;-) Znovu tady máme příklad zpackaného dobrého nápadu , který mohl pomýšlet na vyšší mety , ovšem svým provedením upadl do podrůměrnosti a bude rychle zapomenut. 35%(6.4.2008)

 • Fr
  ***

  Základ přežití není v utíkání a skrývání se, ale v likvidaci schopností nepřítele vedoucí k vašemu dopadení..... Dům v lese, málo munice a venku něco mezi člověkem a vlkem. Žádná paranoia středověku, žádní blázni, ale ORGANIZOVANÁ JEDNOTKA OBROVSKÝCH VYJÍCÍCH HNUSŮ. N.Marshall natočil (jak je jeho zvykem) zajímavý film – no, ehm - jedná se spíš o takovou blbost, která má za cíl víc pobavit než vystrašit, ale já přemýšlím, proč nemám Marshalla mezi oblíbenými režiséry…. Počkám na Centuriona! Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Vyrážím s rodinou do hlubokých skotských hvozdů. 2.) Chci vidět K.McKidda než ,,ovládl“ Řím. 3.) Jsem fanda snímků N.Marshalla. 4.) Zítra jdu na houby. 5.) Tenhle Vlkodlak mi připadal trochu nudnej. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ *(1.7.2010)

 • - Simon Pegg dostal nabídku na účast v tomto filmu, ale rozmyslel si to poté, co ho Edgar Wright požádal, jestli si ušetří svojí první hororovou roli až do jeho filmu Shaun of the Dead (2004). (Tom Riddle)

 • - Jeden z vojáků se jmenuje Bruce Campbell, což je odkaz na The Evil Dead (1981). Bruce tam hrál Ashe. (Chatterer)

 • - Vlkodlaci nebyli nijak upravováni speciálními efekty, jednalo se vždy o herce s kostýmy. Ústa a končetiny byla pak řízena pomocí dálkového ovládání. (Habansz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace