Psí vojáci

Simon Bowles

Kostýmy:

Uli Simon
  • Zeck

voják: "Seržante musíme okamžitě vypadnout!" seržant: "Kurva lezou mi střeva, vypadněte pryč." voják: "Tak vám je nastrkám nazpátek." seržant: "To nemá smysl, nebudou tam držet."... Problém se střevy se nakonec vyřešil vteřinovým lepidlem, kterým se všechna střeva seržanta přilepila k sobě a následně nastrkala nazápatek do břicha. Vynikající úlet? To možná ano, kdyby se autoři snažili o nadsázku, bohužel to mysleli vážně.(13.12.2007)

• tron

Nie najhoršie, ale Neil Marshall mal tú skutočnú bombu ešte len pred sebou (samozrejme fenomenálny survival horor PÁD DO TMY). Samotní vlkolaci sú nakrútení podľa hesla "za málo peňazí pomenej muziky" a tak sa vynárajú z nočnej Škótskej vrchovine v príliš rýchlom strihu. Nepomáha ani biedne herecké obsadenie, z ktorého zaujme snáď len frajer Sean Pertwee, plus krvavé výjavy ("ťahanie čriev"). Pri technickej "kvalite" ústredných monštier by som povedal, že mohli (mali) byť ukazované EŠTE menej. I tak ale režisér stvoril dobrú atmosféru temných lesov, kde síce zopár ľudí váš krik počuje, ale rozhodne vám nepomôžu.(15.12.2004)

• Stanislaus

Tento film mi evokoval atmosféru americké Krvavé hostiny, kde je také skupina lidí uvězněna v budově, kterou obléhají nestvůry, takže bych mohl dát průměrné 3* a jít dál. Jenže to nejde kvůli tragice tohoto filmu. A co vlastně bylo tak tragické?! Herci, scénář, kamera, ... snad jediné co ušlo byly ty potvory. Zkrátka jeden z těch méně dobrých béčkových hororů, který nezachrání ani střeva řinoucí se z břicha či rádoby vtipné hlášky tamních protagonistů(27.3.2011)

A já říkám JO! Psí vojáci na mě zautočily pře pár lety naprosto nepřipraveně, a já si ten film zamiloval. MArshall ukazuje svůj talent(I když popravdě Pád do tmy se mi moc nelíbil), a ukazuje že se máme v budoucnu na co těšit. PS: Dříve se psalo o dvojce Dog soldiers: Flash meat, neví o tom někdo něco?:-)(17.4.2010)

Psí vojaci sú fajn horor. Je vidno, že obrovský rozpočet to asi nemalo, moc Hollywoodsky to tiež nevyzerá, ale britský herci na čele s Kevinom McKiddom, napínavé akcie, fajn design vlkodlakov, hudba a hlášky dokážu rozhodne zaujať. Len škoda, toho zbesilého strihu, ktorý podráža filmu nohy. Neil Marshall strihal niekdy viac ako vojaci za minútu vystrielali. Mňa to bavilo, mám rád vojakov proti krvilačným beštiám a pokiaľ to pozeráte večer, tak máte o zábavu postarané. 80% - 4*(2.4.2013)