Reklama

Reklama

Nemocniční playlist

(seriál)
  • Jižní Korea Seulgiroun Uisasaenghwol (více)
Trailer

Série(2) / Epizody(24)

Obsahy(1)

V nemocnici, kde se potkává nový život, smrt a všechno mezi tím, představuje pro pět lékařů a jejich pacienty každý den novou výzvu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

Zíza 

všechny recenze uživatele

No vida, jak to Korejcům jde také – příjemný seriál ze života, žádné přehnané milostné trojúhelníky, žádné mocenské boje o pozici profesora, žádná šikana. Prostě lidé, co spolu pracují, a tak se spolu snaží vycházet a zachraňovat lidské životy. Do toho je pětice přátel obsazena skvělými herci, takže je na co koukat. Plusem ale mínusem je spousta postav, takže ze začátku může mít divák problém se ve všech zorientovat, je prostě lepší dávat pořádně pozor. Dalším mínusem pro mě byla délka epizod, některé jsou tak dlouhé, až mi přišlo, že to vůbec neutíká, ačkoliv opak je pravdou; děj dokázal dobře skákat. Při sledování je prostě třeba být pozorný. Na druhou stranu se to vyplatí, dostanete každodennost v nemocnici zaměřenou nikoliv na lékařské procedury, ale na život v nemocnici a mimo ní, přestože lze občas velmi těžko uniknout. Dostanete také velmi příjemný humor, nic falešného nebo mimo mísu, ale velmi přirozený humor mezi přáteli či rodinou. Navíc každý díl je zakončený společnou písní, na kterou jsem se vždy těšila. Není to nervy drásající, nepospíchá to, ale občas zaskáče, dokáže rozesmát i rozplakat. Přirozené. S otevřeným koncem jako je život sám. Silné 4*. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Bože, to je taková nádhera. Už poněkolikáté se utvrzuji v tom, že nikdo netočí a nepíše v Koreji tak přirozené seriály jako dvojice Shin Won-ho a Lee Woo-jung. Bez klišé, nelogičností, s notnou dávnou normálnosti a v tomto případě i s dokonalou kapelou, stvořenou z hvězdného obsazení. Vždy když zkouší, culím se jako blázen. Zdá se, že je velké štěstí dostat se mezi vybrané herce, protože všichni působí tak uvolněně a přenáší pohodu na diváka. Lepší partu kamarádů byste si nevymysleli. Budou mi tááák chybět a tááák moc se těším na pokračování. Absolutně bez připomínek, 5* ()

Reklama

alisa.upir 

všechny recenze uživatele

Tohle je tak povedený seriál. Doufám, že se jednou dočkáme dalších pokračování.  Líbí se mi, že neidealizují nemocniční prostředí (viz. co se třeba týká vybavenosti - vypadá to moderně, ale realisticky, ne jak Grey’s anatomy), taky jak celkem realisticky zachycují dopracování hodiny týdně a neustálé vyčerpání. A že je to o tom, být důsledný, a ne génius.  Všechny příběhy pacientů jsou jen krásné doplnění jinak pestré pavučiny vztahů, na kterou je radost se koukat. Song-hwa a její zpívání mi bud chybět nejvíc - konečně seriálová postava, se kterou jsem se fakt mohla ztotožnit, LOL 😂 ()

jarah 

všechny recenze uživatele

Veľmi príjemná džemovačka na dlhé zimné večery. Ukážka priateľstva s drobnými tajomstvami, profesionality a komplikovanosti vzťahov, často bez racionálneho vysvetlenia. Presne tak, ako to v bežnom živote chodí. Pekne vykreslenú psychológiu postáv vybraní herci dotiahli takmer k dokonalosti. Konečne seriál, v ktorom si nemusí každý protagonista kryť chrbát, za každým rohom nečíhajú dôsledky chorých intríg a netečú potoky umelých sĺz. Záver je pre mňa trocha rozpačitý, ale potom som si všimla, že sa onedlho bude vysielať ďalšia séria. Dúfam, že si udrží vysoko nastavenú latku. ()

ainny 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začátek byl pro mě hodně zmatený, vůbec jsem se v lidech v nemocnici nevyznala, ale jak jsem se dostala do druhé čtvrtiny, zjistila jsem, že jsem zaháčkovaná docela dost. Skvěle napsaný seriál a skvěle zahraný. Chci mít takové doktory a lituju, že nejsem dítě, protože k Samurajovi (Mr. Sunshine - berte to jako kvíz) bych chodila víc než s chutí. A to OST, nádhera. 🙂 ()

Galerie (81)

Reklama

Reklama