Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vítejte v ospalém texaském městečku Dancer, které leží uprostřed Brewster County, napravo od dálnice 91. Na takovou díru hned tak nenarazíte - pro osm desítek obyvatel tu je jeden obchod, kavárna se čtyřmi stolky a škola, kde v maturantské třídě právě končí pět žáků. Jsou mezi nimi čtyři kamarádi - Keller, Terrell Lee, Squirrel a John, kteří netouží po ničem jiném, než odtud co nejdřív vypadnout a namířit si to přímo do Los Angeles. Před sedmi lety, když jim bylo jedenáct, však spolu uzavřeli jistý pakt, který teď prověří čas. A jak odtikávají hodiny, zbytek městečka s napětím sleduje, zda čtveřice velmi rozdílných mládenců složí zkoušku dospělosti a vypořádá se se svým největším životním rozhodnutím - opustit domov nebo zůstat... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (3)

dobytek 

všechny recenze uživatele

Spíš jen takovej pokus o komedii. Když jsem viděl, že v tom hraje Breckin Meyer, tak jsem čekal něco ve stylu Road trip, ale tohle je úplně něco jinýho. On je ten film spíš smutnej s nějakym občasnym zábleskem humoru. Na konci jsem vlastně ani nevěděl, jestli to byl happy end nebo co. Sice to neni žádný veledílo, ale celý to tak nějak svižně ubíhalo a já jsem se u toho teda nenudil, takže dávám 3 hvězdičky. ()

Reklama

Indiana 

všechny recenze uživatele

Tahle komedie je náhodou celkem prima. Čtveřice mladých herců působí sympaticky, je to celkem svižný a prostě takovej norm film. ()

Galerie (17)

Zajímavosti (3)

  • Peterovi Facinellimu (Terrell) sa počas natáčania narodilo prvé dieťa. Keď sa dozvedel, že jeho manželka bude rodiť, išiel okamžite na letisko. Lietadlo však malo meškanie, a tak bol Facinelli počas pôrodu s manželkou v kontakte iba prostredníctvom telefónu. (m.a.t.o.)
  • Čerpacia stanica, ktorá sa vo filme objaví, bola postavená špeciálne pre túto príležitosť a nikdy neslúžila ako skutočná benzínka. Po skončení natáčania ju filmári nerozobrali, ale ponechali ju v mestečku Fort Davis ako atrakciu pre turistov. V roku 2006 sa však zrútila. (m.a.t.o.)
  • Natáčanie trvalo 25 dní. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama