Když se díváte na filmy s Franke Drebinem, říkáte si, co se to vlastně stalo s americkou crazy komedií, která uměla být sakra vtipná. V současné době už tomu tak není a z deseti komedií snad jen jedna vyniká, pokud vůbec. A tím vyniká myslím jen to, že se máte čemu zasmát. Když už je za komedii označován i film jako "Špinavý trik", je to docela podivné. "Bláznivé střely" jsou úžasně ujeté komedie a potvrzuje to i třetí díl, který dokáže naprosto neskutečně pobavit a hlavně překvapí tím, že i ve třetím díle bylo možné přijít s novými a celkem neokoukanými vtipy.(13.1.2014)

Poslední trapas poručíka Franka Drebina není vůbec trapas ani trapný. Do režisérské ruky ho dostal rutinér Segal, ale uznám, že trojka baví i více než předchozí díl. Od návštěvy spermabanky "Nemáte Tanec s vlky?" přes nezapomenutelné scény ve vězení, které si užije fanda filmu Útěk z Alcatrazu. Nick Magos Sekáč! "A tohle chatue 65 má mít pokojovou teplotu!". Finální předávání oskarů pak aspiruje na titul nejlepší závěr filmů "Připomeňte mi příště nezvat Phila Denevau!" "Když vidím ty nebohé delfíny, jak se tísní. Zabte je a jejich maso dejte hladovějícím kočkám. Když vidím hladovějící lidi, pak zabte ty kočky a nakrmte je!". Děkuji skupině ZAZ a Leslie Nilsenovi za trilogii, která i po těch letech pobaví stejně jako poprvé.(26.8.2012)

"Chystají se vyhodit celou budovu do povětří. To bude katastrofa. Tedy pokud to neprovedou při taneční vložce." Nejlepší světový policista, tanečník a štědrý dárce spermatu se vrátil, aby zlikvidoval teroristy a přitom konečně udělal z Oscarů skutečně zábavný pořad. Mě tedy Frank Drebin alias Nick Sekáč Magor bavil v podstatě stejně výtečně jako v předchozích dvou dílech, ale kromě jeho tradičních šíleností taky nezapomenu na vězeňský tělocvik, na prsa Tanyi Petersové, na Nordbergův vlasový přípravek a hlavně na to, že při občasném kvalitním pročištění trubek si mám pouštět nejvzrušivější porno všech dob - Tanec s vlky.(30.9.2016)

Frank Drebin alias Nick Sekáč Magor aneb zakončení ve velkém stylu. V rámci trilogie vnímám tento díl jako nejvtipnější a rozhodně si z něj pamatuji nejvíce kultovních hlášek. Ať už s tou bábou, která to dostala do ksichtu, anebo když si Nick Sekáč Magor potřebuje sepsat seznam lidí, které v příštích dnech odkrágluje...:-D. Scénář je tedy opět plný vybroušených a vypointovaných gagů a již tradiční herecká sestava v čele s nadlidsky vtipným Lesliem dává všemu tvar žánrového klenotu. Předávání Oscarů nebylo nikdy vtipnější (sorry, Ricky G.). 100%(3.11.2012)

Je to pořád zábavné. To ano. Zatímco ale pod Zuckerovým vedením dokázal Drebin neskutečně bavit jedním vyjeveným kukučem a armádou smrtelně vážně pronášených hovadin, zde se hloupě pitvoří ostošest a hlášky jsou podstatně těžkopádnější. Škoda. Zhruba na stejné úrovni, jako pozdější Utopenec na útěku.(27.10.2010)

• - Když policejní komando v čele s G. Kennedym vyráží Frankovi na pomoc, vyběhne ze dveří, kde POLICE je napsáno správně, ale SQUAD je zrcadlově převráceno. (Robbi)

• - Dvojice herců z filmu byla za své výkony oceněna Zlatou malinou. Cenu pro nejhorší novou hvězdu obdržela Anna Nicole Smith a cenu pro nejhoršího herce O.J. Simpson. (('Butcher'))

• - Kromě hlavních postav se v celé trilogii objevilo ještě několik dalších herců: maminka Jerryho a Davida Zuckerových Charlotte Zucker si postupně zahrála Lustigovu sekretářku Dominiku (1), návštěvnici na banketu (2 a 1/2) a sestru na Karlsonově spermatické klinice (33 a 1/3). Ed Williams zase ztělesnil Teda Olsena, laboratického všeuměla. (Robbi)