Na treti dil naprosto skvele zvladnuta parodie, ktera nijak neslevuje z latky nastavene prvnimi dvema dily.(5.9.2003)

I třetí díl je stále nadočekávání zábavný, ale už to je přece jenom slabší než předchozí dva díly a je dobře, že už se dál nepokračovalo, zřejmě by to skončilo hodně špatně. Ale tady je Leslie Neilsen pořád ve skvělý formě a i tady je několik nezapomenutelných scének a na to že tímto filmem Peter Segal začínal je to opravdu skvěle odvedená práce. Takhle by měly vypadat všechny parodie.(25.6.2006)

rozpočet : $30 million tžby americké : $51,132,598(18.12.2006)

Jako u většiny sequelů i tady se mi zdá, že kvalita rapidně klesá s přibývajícími díly. Ale i tady se najde pár opravdu dobrých míst, povedených vtipů a pořád je film mnohem lepší, než jakákoliv teenagerovská nebo bláznivá komedie (nejen) posledních let.(15.2.2003)

Opět mistrovské scény - především úvodní Neúplatní, návštěva spermobanky i závěrečné Oscary: Jsem Frank Drebin amusím dovnitř - jo a já jsem Robert De Niro. Pane De Niro jsem od policie a musím dovnitř.(12.6.2003)

• - První scénu, která paroduje film Neúplatní, chtěli scénáristé zakomponovat už do prvního dílu. Nakonec ho použili až v díle posledním, protože moc lidí film neznalo a nechápali by souvislosti. (SG-1)

• - Herec Raye Birk si zahrál i proradného Papshmira, ovšem jen v první a poslední Bláznivé střele. Stejné obsazení měl i Joe Grifasi, ovšem v jedničce hrál přístavního hlídače, v poslední Střele režiséra oscarové show. Ve dvou dílech se objevil také kontroverzní zpěvák Weird Al Yankowics. (Robbi)

• - V závěrečných titulcích se objeví jméno Leon Czolgosze. Ten zastřelil amerického presidenta William McKinleyho v roce 1901 pistolí, kterou měl ukrytou v zasádrované ruce. (SG-1)