Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sepp
  *****

  Na treti dil naprosto skvele zvladnuta parodie, ktera nijak neslevuje z latky nastavene prvnimi dvema dily.(5.9.2003)

 • flanker.27
  ****

  "Jane?" - "Já budu živá. I všichni v sále. Ale ty zemřeš." - "Začíná se nám to zamotávat."(20.8.2012)

 • Gilmour93
  ****

  Leslie ze Saskatchewanu tak jak ho mám rád - stále stejný seriózní výraz a za ním pustošící potopa.. Přiměřeně dlouhý poslední díl série vám nabídne A.N.Smith jako skladiště silikonu dodržující pravidlo FINO (First In, Nothing Out), brilantní část ve vězení s narážkou na Shawshank v podobě nezvykle vysoce položené domácí mety a taky poslední roli O.J.Simpsona před tím, než se jal měnit na bělocha..(20.9.2009)

 • Anthony
  *****

  Opět mistrovské scény - především úvodní Neúplatní, návštěva spermobanky i závěrečné Oscary: Jsem Frank Drebin amusím dovnitř - jo a já jsem Robert De Niro. Pane De Niro jsem od policie a musím dovnitř.(12.6.2003)

 • Eddard
  ***

  Už to ztrácí šmrnc... Pořád je tam spoustu správně stupidních gagů, ale přece jenom už to dost skřípe... V rámci dnes rychle degenerujícího žánru však stále hodně vysoký nadstandart! 60%(19.6.2006)

 • - James R. Scribner, který hrál uměleckého maskéra, byl skutečný maskér na natáčení prvních dvou Bláznivých střel. (SG-1)

 • - Kromě hlavních postav se v celé trilogii objevilo ještě několik dalších herců: maminka Jerryho a Davida Zuckerových Charlotte Zucker si postupně zahrála Lustigovu sekretářku Dominiku (1), návštěvnici na banketu (2 a 1/2) a sestru na Karlsonově spermatické klinice (33 a 1/3). Ed Williams zase ztělesnil Teda Olsena, laboratického všeuměla. (Robbi)

 • - Zápletka s infiltráciou do rodinného klanu paroduje v našich končinách málo známy noirový triler White Heat (1949) s Jamesom Cagneym. Matka hlavného záporáka je v tomto, inak celkom vážnom filme, rovnako svojrázna ako v Bláznivej strele. (Theatis)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace