poster

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas

 • USA

  Naked Gun 33 1/3: The Final Insult

 • Slovensko

  Bláznivá strela 33 a 1/3: Posledný trapas

Komedie / Krimi / Akční

USA, 1994, 79 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • numi
  *****

  Musím zopakovat Tosimovu citaci: CO TO JE? VYPADÁ TO, JAKO KDYŽ PHIL DONAHUE ZVRACÍ DO TUBY... Bláznivé střele nedošel dech ani ve třetím závodě a opět funguje. V mých očích je o drobek lepší než dvojka a o ten samý drobek horší než jednička. Skvělé završení téhle pětihvězdičkové trilogie, která bude navždy zapsána zlatým písmem ve všech filmových encyklopediích pod heslem parodie. Bravo, smekám. [únor 2006](21.2.2006)

 • Niles
  *****

  Nelúčim sa navždy. Iba ma už nikdy neuvidíš. V žiadnom inom filme neuvidíte v jednej krátkej, 4- minútovej scéne arabského teroristu, prezidenta, pápeža, rozzúrených poštárov, chlapa, ktorý zachraňuje svoju kosačku a mafiánskeho bossa naraz. Lepší úvod filmu si ani neviem predstaviť. Kopa vtipných hlášok, na ktoré je Leslie Nielsen jednoducho expert. Skvelé zakončenie skvelej trilógie. Len škoda, že také skutočne vtipné paródie sa dnes už netočia.(4.1.2012)

 • -bad-mad-wolf-
  ***

  Je to pořád zábavné. To ano. Zatímco ale pod Zuckerovým vedením dokázal Drebin neskutečně bavit jedním vyjeveným kukučem a armádou smrtelně vážně pronášených hovadin, zde se hloupě pitvoří ostošest a hlášky jsou podstatně těžkopádnější. Škoda. Zhruba na stejné úrovni, jako pozdější Utopenec na útěku.(27.10.2010)

 • Kryton
  *****

  Poslední trapas poručíka Franka Drebina není vůbec trapas ani trapný. Do režisérské ruky ho dostal rutinér Segal, ale uznám, že trojka baví i více než předchozí díl. Od návštěvy spermabanky "Nemáte Tanec s vlky?" přes nezapomenutelné scény ve vězení, které si užije fanda filmu Útěk z Alcatrazu. Nick Magos Sekáč! "A tohle chatue 65 má mít pokojovou teplotu!". Finální předávání oskarů pak aspiruje na titul nejlepší závěr filmů "Připomeňte mi příště nezvat Phila Denevau!" "Když vidím ty nebohé delfíny, jak se tísní. Zabte je a jejich maso dejte hladovějícím kočkám. Když vidím hladovějící lidi, pak zabte ty kočky a nakrmte je!". Děkuji skupině ZAZ a Leslie Nilsenovi za trilogii, která i po těch letech pobaví stejně jako poprvé.(26.8.2012)

 • Tosim
  *****

  I když je to nejbláznivější z bláznivých komedií, rodinné problémy Drebinových jsou uvěřitelné, jako kdby to bylo psychologické rodinné drama. No a když se Leslie Nielsen alias dementní Frank snaží předstírat, že s Piou Zadorou a jejími hochy tančí, neudržíte se smíchy. -CO TO JE? -VYPADÁ TO, JAKO KDYŽ PHIL DONAHUE ZVRACÍ DO TUBY.(15.4.2003)

 • - Herec Raye Birk si zahrál i proradného Papshmira, ovšem jen v první a poslední Bláznivé střele. Stejné obsazení měl i Joe Grifasi, ovšem v jedničce hrál přístavního hlídače, v poslední Střele režiséra oscarové show. Ve dvou dílech se objevil také kontroverzní zpěvák Weird Al Yankowics. (Robbi)

 • - Kromě hlavních postav se v celé trilogii objevilo ještě několik dalších herců: maminka Jerryho a Davida Zuckerových Charlotte Zucker si postupně zahrála Lustigovu sekretářku Dominiku (1), návštěvnici na banketu (2 a 1/2) a sestru na Karlsonově spermatické klinice (33 a 1/3). Ed Williams zase ztělesnil Teda Olsena, laboratického všeuměla. (Robbi)

 • - Když na předání cen padouch ukládá bombu do obálky, je celá pomačkaná a tlustá. Na stůl však už okládá všechny obálky tenké a hezky rovné. (Pepy)