Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Profesor Sherman Klump je geniální, ale také nemotorný a obézní muž. Ve snaze získat srdce své milované kolegyně Denise vytvořil své druhé já, užvaněného samolibého elegána Buddyho, který je jeho pravým opakem. A protože se ho Buddy snaží ovládat, rozhodl se pro jeho likvidaci. Když Sherman dokončí další ze svých vynálezů, pozve Denise do restaurace, kde jeho svérázná a stejně obézní rodina oslavuje otcův odchod do důchodu. Přes veškerou snahu zamilovaný profesor nedokáže jasně vyjádřit své city, a když se o to pokusí, jeho snahu zmaří Buddy. Sherman toho má dost a chce se Buddyho zbavit jednou provždy. Mezitím v laboratoři pes Buster rozbije lahvičku a z rozlité tekutiny vysublimuje Buddy. Ten brzy zjistí, že Sherman dostal výhodnou nabídku na svůj vynález omlazovacího elixíru, chce po něm finanční podíl a také udělá vše, aby získal Denise. Jenže do tekutiny, ze které vysublimoval, spadl psí chlup, a proto má nutkání chovat se občas jako pes. A to jeho budoucí plány dost komplikuje. (TV Nova)

(více)

Recenze (274)

Ceja odpad!

všechny recenze uživatele

Ano, právě sem to viděl... Zvracím vedle klávesnice... Chudák Murphy snad není tak špatný herec, že by musel hrát v něčem tak příšerném??? Fakt se to dost stupňovalo: špatný nehumorný film(komedie), parodie na Armagedon, vzápětí na Star Wars a do minuty ještě na 2001:Vemírná Oddysea - to mě fakt nasra... A po deseti minutách - co člověk nevidí: obrovské morče střílí vlastními výkaly po policistovy - drásám si ksicht, abych odčinil zlo tohoto filmu... ()

Skejpr odpad!

všechny recenze uživatele

Nepředstavitelný humus. Segal, Murphy a především scenárista Oedekerk ztratili absolutně kontakt s ralitou a spolu s ním i soudnost a jakoukoliv představu o dobrém vkusu. Obří křeček střílející monstrbobky v detailních záběrech na jeho chlupatý zadek byl skutečný hřebíček do rakve kariéry Eddieho Murphyho a od té doby jejich počet nezadržitelně narůstá. Přitom ale, kdyby to někdo pojal jako seriózní psychologické drama (a samozřejmě vypustil některé motivy) - Murphy na to po herecké stránce má. Takhle je to ale v každém případě jeden z nejhorších filmů, jaké jsem kdy viděl... ()

Reklama

CyriC 

všechny recenze uživatele

Vrchol nevkusu a přehlídka hlouposti v kombinaci s hyper-absurdním scénářem v podání Eddie Murphyho. Tento film je veledílem plným hlodavců, prdění a krkání. Doporučuji k lahvince Bordeaux z roku 2005. Pokud hledáte něco opravdu hloupého a stupidního, bez jakékoliv myšlenky, prvoplánově zaměřeného na nechutnost a stupiditu, tak jste našli opravdový vrchol. Tento film je tak neuvěřitelně špatný, až je naprosto dokonalý. ()

Thomm odpad!

všechny recenze uživatele

Když si Murphy usral poprvý a křenil se u toho jak idiot, tak jsem se i trochu pousmál, když si usral podruhý tak už to tak vtipný nebylo, když si usral podesátý tak už se mi z toho začalo dělat špatně a když si vzápětí usral dvacetkrát za půl minuty tak už jsem byl totálně znechucen. Pravda, konec už má trochu hlubší smysl. Neusere si tam Eddie Murphy ale nějaká úplně neznámá černoška s extrémně tlustou prdelí. Vůbec bych se nedivil, kdyby byla na závěr ještě potitulková scéna, kde si prófa usere až z toho prasknou okna a vzápětí se tomu začnou všichni smát. Bonus no... ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

O dost horší jak lehce, ale koukatelně podprůměrná jednička. Zde už vůbec není příběh a většina rádoby vtipných momentů je zcela směšných. Zasmál jsem se jen párkrát - a to ne nějak moc. Eddie Murphy se zde snaží, ale o mnohem hůř než v předchozím filmu. Stopáž je delší, některé scény nudí. Je to fakt slátanina. Odpad nechci dát, ale moc k tomu nechybělo. Hodnotím na 15% = * ()

Galerie (13)

Zajímavosti (6)

  • Režisér Peter Segal se ve filmu objevil jako prodavač popkornu v kině. (HappySmile)
  • Natáčelo se od 5. října 1999 do 15. února 2000 v Kalifornii. (Varan)

Reklama

Reklama