Zamilovaný profesor 2: Klumpovi

• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Romantický / Sci-Fi

USA, 2000, 106 min (Director's cut: 109 min)

• Dimo

Neskutečná demence u které je trapně za veškeré články týmu, který tento počin vytvořil. Postavit film na jednom herci v osmi různých rolích je úplně zbytečné, samoúčelné a zde i zvrhlé, protože přidanou hodnotou snímku má být přehlídka bezduchých rozhovorů, respektive hádek a skákání si do řeči. Rozhovory, které nemají nápad, náboj, vtip a hlavně smysl. Plno fekálních doplňků, které prý měly být vtipné jsou jen smutným hřebíčkem do rakve. Úžasný příklad bohaté americké kinematografie, která si může v pohodě chrlit sračky. Ono se to snad průměrným konzumním američanům (dětem) i líbí. NULA procent.(30.12.2007)

• xaver

Když někdo natočí pokračování dobrého filmu, a to pokračování je slabší. Budiž. Ale natočit pokračování mizerného, bezduchého filmu, a to pokračování je ještě mizernější, tak to už by snad mělo být trestné. V daném případě je zaslouženým trestem hodnocení diváka. Na smětiště, do kanálu s tím paskvilem!(13.6.2012)

• mcclane412

Nejsem si úplně jistý jestli se dá vyjádřit slovy, jak trapný je to film, tak to zkusím vyjádřit seznamem věcí, které bych dělal radši, než se na to znova podíval: skočit šipku do prázdného bazénu; strčit ho do robotické dojičky na které je napsáno, že se vypne automaticky po nadojení 5 litrů "mléka"; přijít před Gerarda Butlera a říct „This is madness!"; sject Mount Everest na saních; podívat se na to znovu se svěrákem na koulích (aspoň bych samou bolestí nemohl přemýšlet nad tím jaká je to sračka); ......(10.5.2013)

• tron

„Mainská univerzita? Ale to je v Maine!“ Čo dodať, ak chcem napísať aj niečo viac, ako „humus“? Už prvý diel mal k dobrému filmu ďaleko, ale vďaka maskám (ktoré umožnili Eddiemu Muphymu stvárniť neviem koľko postáv, asi milión) a solídnej réžii Toma Shadyaca, sa naňho ako-tak (a s prestávkami, niekedy dlhšími, inokedy kratšími) pozerať. Dvojka je však už vyložene hrozná. Párkrát som sa pobavil (psia toaleta, Mys hrôzy, pumpa) a niekedy boli vtipy natoľko vulgárne, že už sa skutočne nedalo aspoň sa nepousmiať (lietajúce prsia, loptička, zoofilný dekan, nadržaný dvojročný černoško meniaci sa na slizkú substanciu), ale to za ktovieaké plus nepokladám. A už zaň nepokladám ani kvalitné masky, ktoré dovoľujú kedysi takému sympatickému a príčetnému Murphymu vyvádzať na plátne odpudivé prasačiny. A to vám hovorí človek, ktorý prasačiny vo filmoch pokladá obecne za osviežujúce a vtipné.(25.9.2005)

• Prochy38

Upřímně jsem chtěl dát okamžitě odpad!, a taky si stojím za tím, že tento film je jasný odpad a jemu přiřknutá 72. příčka v nejhorších filmech (01/2012) jasně oprávněná! Už první díl se mi nelíbil, a tento je ještěod tři třídy horší. Trapný, nechutný, fekální a perverzní humor opravdu nesnáším, a tady v tomto filmu není nic jiného! Za co tedy ta *! Kolkik energie musel E. Murphy tomuto filmu věnovat. a co všechno projít a vůbec - to je obdivuhodná práce, i když ji jako divák nejsem schopen ocenit! Ale obdiv u mě má.(15.1.2012)

• - Kathleen Freeman, která hraje hlučnou sousedku, se objevila i v původním filmu Zamilovaný profesor z roku 1963, kde hrála Millie Lemmonovou. (HappySmile)

• - Film, na který jde Sherman do kina, je Mys hrůzy (1962). (HappySmile)

• - Režisér Peter Segal se ve filmu objevil jako prodavač popkornu v kině. (HappySmile)