poster

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi

 • USA

  Nutty Professor II: The Klumps

 • Slovensko

  Zamilovaný profesor 2

Komedie / Fantasy

USA, 2000, 106 min (Director's cut: 109 min)

 • kaylin
  *

  Párkrát jsem se zasmál, tak si alespoň nějaký bod tahle komedie zaslouží, ale po většinu času je tohle jen scenáristické utrpení, které Eddie Murphy ani trochu nezachraňuje, protože prostě nenabízí nic, co by vás mohlo bavit. Prdící vtipy v tomhle provedení už jsou opravdu ubohost, stejně jako většina členů téhle šílené rodiny.(11.5.2015)

 • Ceja
  odpad!

  Ano, právě sem to viděl... Zvracím vedle klávesnice... Chudák Murphy snad není tak špatný herec, že by musel hrát v něčem tak příšerném??? Fakt se to dost stupňovalo: špatný nehumorný film(komedie), parodie na Armagedon, vzápětí na Star Wars a do minuty ještě na 2001:Vemírná Oddysea - to mě fakt nasra... A po deseti minutách - co člověk nevidí: obrovské morče střílí vlastními výkaly po policistovy - drásám si ksicht, abych odčinil zlo tohoto filmu...(10.10.2004)

 • Spiker01
  *****

  Tento film v sobě mám zafixovaný už od mala, takže se nemůže nikdo divit, že tomu dávám absolutní hodnocení. Všichni píšou, že film je velice nevkusný, což taky možná je, ale nic mi nebrání v tom se tomu vždycky pořádně zasmát. Myslim si, že Eddie Murphy odvedl skvělou práci a role Buddyho Love, ale i mnoha dalších tlusťochů, které ztvárnil, patří mezi moje oblíbené, na které se vždycky rád kouknu. Podle mě vynikající komedie...81%(8.12.2012)

 • marlenna
  odpad!

  Tenhle film dokázaly shlédnout celý, jen osoby holdující adrenalinovým sportům. Už v úvodních titulcích tohoto famózního filmu by mělo být důrazné varování, že tento film může vážně ohrozit vaše fyzické i psychické zdraví. Bohužel tam takové varování nebylo a já jsem v blahé dětinské nevědomosti věřila v slogan ,,Megafilm na Nově“. Nemůžu celý film ohodnotit, protože jsem zbaběle přepnula na jiný program. Pokud bych měla popsat 40 minut této koncentrované filmové hrůzy, tak použiji výrazů, za které by se styděl i velice vulgární dlaždič. Herecké výkony děsivé, hudba tam ani nebyla, pokud tím neoznačíme ty disharmonické zvuky doprovázející statickou kameru. Prostě dno filmové produkce. 2%(22.4.2009)

 • Thomm
  odpad!

  Když si Murphy usral poprvý a křenil se u toho jak idiot, tak jsem se i trochu pousmál, když si usral podruhý tak už to tak vtipný nebylo, když si usral podesátý tak už se mi z toho začalo dělat špatně a když si vzápětí usral dvacetkrát za půl minuty tak už jsem byl totálně znechucen. Pravda, konec už má trochu hlubší smysl. Neusere si tam Eddie Murphy ale nějaká úplně neznámá černoška s extrémně tlustou prdelí. Vůbec bych se nedivil, kdyby byla na závěr ještě potitulková scéna, kde si prófa usere až z toho prasknou okna a vzápětí se tomu začnou všichni smát. Bonus no...(31.12.2006)

 • - Režisér Peter Segal se ve filmu objevil jako prodavač popkornu v kině. (HappySmile)

 • - Film, na který jde Sherman do kina, je Mys hrůzy (1962). (HappySmile)

 • - Kathleen Freeman, která hraje hlučnou sousedku, se objevila i v původním filmu Zamilovaný profesor z roku 1963, kde hrála Millie Lemmonovou. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace