Reklama

Reklama

Zamilovaný profesor 2: Klumpovi

  • USA Nutty Professor II: The Klumps (více)

Obsahy(1)

Profesor Sherman Klump je geniální, ale také nemotorný a obézní muž. Ve snaze získat srdce své milované kolegyně Denise vytvořil své druhé já, užvaněného samolibého elegána Buddyho, který je jeho pravým opakem. A protože se ho Buddy snaží ovládat, rozhodl se pro jeho likvidaci. Když Sherman dokončí další ze svých vynálezů, pozve Denise do restaurace, kde jeho svérázná a stejně obézní rodina oslavuje otcův odchod do důchodu. Přes veškerou snahu zamilovaný profesor nedokáže jasně vyjádřit své city, a když se o to pokusí, jeho snahu zmaří Buddy. Sherman toho má dost a chce se Buddyho zbavit jednou provždy. Mezitím v laboratoři pes Buster rozbije lahvičku a z rozlité tekutiny vysublimuje Buddy. Ten brzy zjistí, že Sherman dostal výhodnou nabídku na svůj vynález omlazovacího elixíru, chce po něm finanční podíl a také udělá vše, aby získal Denise. Jenže do tekutiny, ze které vysublimoval, spadl psí chlup, a proto má nutkání chovat se občas jako pes. A to jeho budoucí plány dost komplikuje. (TV Nova)

(více)

Recenze (275)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $84miliónovTržby USA $123,309,890Tržby Celosvetovo $166,339,890║ Ako keby nestačilo čo za humusárny napáchali v prvom filme a tu ešte pritvrdzujú, ale aspoň že tie niektoré vtípky boli trošku vydarenejšie, ináč to za moc nestojí. /35%/ ()

Djkoma odpad!

všechny recenze uživatele

Proč furt někdo obsazuje Eddiho do stupidních kravin, který by neměli jít ani na poličky ve videopůjčovnách... ? Proč on přijímá nabídky na strašně stupidní filmy, v kterých se stále jen hnusně chechtá a cenní své umělé bílé zuby. Co s tím? nekoukat na nic kde Eddie hraje... Ušetříme peníze za psychologa. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack David Newman: 1. Doesn't Really Matter - Janet Jackson ,2. Hey Papi - Jay-Z featuring Memphis Bleek ,3. Just Friends - Musiq ,4. Missing You - Case ,5. Even If - Method Man ,6. I'm Gonna Crawl - DMX ,7. Thinkin' Bout Me - Brian McKnight ,8. Here With Me - Dru Hill presents Jazz ,9. No You Didn't Say" Kandice Love ,10. Let Me Be - Eve ,11. Get With Me - Shorty 101 ,12. Do You Remember (Once Upon A Time)" Montell Jordan ,13. Thong Song UNCENSORED - Sisqo featuring Foxy Brown ,14. Off The Wall - Redman/Eminem .15. Just A Touch - R. Kelly .16. Snippets - LL Cool J . ()

Matty odpad!

všechny recenze uživatele

Můžete být připraveni na konec světa, na smrt své piraně i na invazi mimozemských básníků z planety Kria, ale nikdy, nikdy nemůžete být dostatečně připraveni na TOHLE. Utečte včas!! Desetimetrový křeček hodlá vykonat potřebu! Uááááá .. !!!!!! 10% Zajímavé komentáře: ScreamJay, Exkvizitor, solskjaer ()

tron 

všechny recenze uživatele

„Mainská univerzita? Ale to je v Maine!“ Čo dodať? Už prvý diel mal k dobrému filmu ďaleko, ale vďaka maskám (ktoré umožnili Eddiemu Muphymu stvárniť neviem koľko postáv naraz, ale asi milión) a solídnej réžii Toma Shadyaca, sa naňho ako-tak (a s prestávkami, niekedy dlhšími, inokedy kratšími) pozerať. Dvojka je však už vyložene hrozná. Párkrát som sa pobavil (psia toaleta, Mys hrôzy, pumpa) a niekedy boli vtipy natoľko vulgárne, že už sa skutočne nedalo aspoň sa nepousmiať (lietajúce prsia, loptička, zoofilný dekan, nadržaný dvojročný chlapec meniaci sa na slizkú substanciu), ale to za ktovieaké plus nepokladám. A už zaň nepokladám ani inak kvalitné masky, ktoré dovoľujú kedysi takému sympatickému a príčetnému Murphymu vyvádzať na plátne odpudivé prasačiny. A to vám hovorí človek, ktorý prasačiny vo filmoch pokladá obecne za osviežujúce a vtipné. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (6)

  • Natáčelo se od 5. října 1999 do 15. února 2000 v Kalifornii. (Varan)
  • Eddie Murphy v tomto filme zahral celkom 8 postáv. (Jakub225)
  • Celosvětová premiéra proběhla 24. července 2000 v USA. (Varan)

Reklama

Reklama