Zamilovaný profesor 2: Klumpovi

• Nový Zéland

• Austrálie

• Irsko

Komedie / Romantický / Sci-Fi

USA, 2000, 106 min (Director's cut: 109 min)

• Zagros

Druhý díl Zamilovaného profesora má smysl vidět snad jen pokud se chcete mrknout, jak moc se umí Eddie Murphy pitvořit, prdět a grgat... Jde o stupidní příběh v ještě stupidnějším balení. Stejně jako jedničku, i tohle jsem viděl ve svých pubertálních letech a pamatuji si, že už tehdy jsem se moc nezasmál. Odpad je vcelku na místě.(15.9.2017)

• kaylin

Párkrát jsem se zasmál, tak si alespoň nějaký bod tahle komedie zaslouží, ale po většinu času je tohle jen scenáristické utrpení, které Eddie Murphy ani trochu nezachraňuje, protože prostě nenabízí nic, co by vás mohlo bavit. Prdící vtipy v tomhle provedení už jsou opravdu ubohost, stejně jako většina členů téhle šílené rodiny.(11.5.2015)

• POMO

Extrémne nevkusná exhibícia prdenia, grgania a scenáristickej stupidity, pri ktorej sa človeku rozum zastavuje. Málo kedy sa mi stáva, že sa pri filme rozčúlim, ale počas tejto "veci" som chcel kričať, trhať vlasy a rozbíjať hlavy! S kľudným svedomím prehlasujem, že toto je najhorší film, aký som kedy videl na filmovom plátne! A Ebert tomu dal 3 hviezdičky pre kristove rany!!!(10.8.2002)

• BodG

Musím říct, že u jedničky byly momenty, které mě pobavily. Dvojka je tak hrozná, že nechápu, jak tuto hrůzu mohli pustit na filmové plátno. Tisíckrát ohrané vtipy založené na flatulaci a eruktaci, které jsou vtipné pouze v nějakém kontextu. Mám pocit, že samotní herci si museli při natáčení říkat, do jaké velehovadiny se to upsali. Snad nemusím zmiňovat, že Eddie Murphy má rozhodně na víc.(13.1.2014)

• Izz

Ne,první Zamilovaný profesor nebyl dnem americké komediální zábavy.Tohle je tak strašné,že člověk,který dvojku neviděl,si nemůže ani přibližně představit ty pocity znechucení a nesmírné trapnosti nade vším,co se v tom filmu děje.Opravdu a bez jakékoliv nadsázky nejhorší film,se kterým jsem kdy měla tu čest a tak trochu z masochismu se po jeho zhlédnutí snažím nakoukat všechny Murphyho filmy,abych se ujistila,že tohle je opravdu dno.(8.12.2012)

• - Eddie Murphy v tomto filme zahral celkom 8 postáv. (Jakub225)

• - Kathleen Freeman, která hraje hlučnou sousedku, se objevila i v původním filmu Zamilovaný profesor z roku 1963, kde hrála Millie Lemmonovou. (HappySmile)

• - Film, na který jde Sherman do kina, je Mys hrůzy (1962). (HappySmile)