Zamilovaný profesor 2: Klumpovi

• USA Nutty Professor II: The Klumps (více)

Profesor Sherman Klump je geniální, ale také nemotorný a obézní muž. Ve snaze získat srdce své milované kolegyně Denise vytvořil své druhé já, užvaněného samolibého elegána Buddyho, který je jeho pravým opakem. A protože se ho Buddy snaží ovládat, rozhodl se pro jeho likvidaci. Když Sherman dokončí další ze svých vynálezů, pozve Denise do restaurace, kde jeho svérázná a stejně obézní rodina oslavuje otcův odchod do důchodu. Přes veškerou snahu zamilovaný profesor nedokáže jasně vyjádřit své city, a když se o to pokusí, jeho snahu zmaří Buddy. Sherman toho má dost a chce se Buddyho zbavit jednou provždy. Mezitím v laboratoři pes Buster rozbije lahvičku a z rozlité tekutiny vysublimuje Buddy. Ten brzy zjistí, že Sherman dostal výhodnou nabídku na svůj vynález omlazovacího elixíru, chce po něm finanční podíl a také udělá vše, aby získal Denise. Jenže do tekutiny, ze které vysublimoval, spadl psí chlup, a proto má nutkání chovat se občas jako pes. A to jeho budoucí plány dost komplikuje. (TV Nova)

Matty odpad!

Můžete být připraveni na konec světa, na smrt své piraně i na invazi mimozemských básníků z planety Kria, ale nikdy, nikdy nemůžete být dostatečně připraveni na TOHLE. Utečte včas!! Desetimetrový křeček hodlá vykonat potřebu! Uááááá .. !!!!!! 10% Zajímavé komentáře: ScreamJay, Exkvizitor, solskjaer ()

Dever

Soundtrack David Newman: 1. Doesn't Really Matter - Janet Jackson ,2. Hey Papi - Jay-Z featuring Memphis Bleek ,3. Just Friends - Musiq ,4. Missing You - Case ,5. Even If - Method Man ,6. I'm Gonna Crawl - DMX ,7. Thinkin' Bout Me - Brian McKnight ,8. Here With Me - Dru Hill presents Jazz ,9. No You Didn't Say" Kandice Love ,10. Let Me Be - Eve ,11. Get With Me - Shorty 101 ,12. Do You Remember (Once Upon A Time)" Montell Jordan ,13. Thong Song UNCENSORED - Sisqo featuring Foxy Brown ,14. Off The Wall - Redman/Eminem .15. Just A Touch - R. Kelly .16. Snippets - LL Cool J . ()

T2

Rozpočet $84miliónovTržby USA $123,309,890Tržby Celosvetovo $166,339,890║ Ako keby nestačilo čo za humusárny napáchali v prvom filme a tu ešte pritvrdzujú, ale aspoň že tie niektoré vtípky boli trošku vydarenejšie, ináč to za moc nestojí. /35%/ ()

Djkoma odpad!

Proč furt někdo obsazuje Eddiho do stupidních kravin, který by neměli jít ani na poličky ve videopůjčovnách... ? Proč on přijímá nabídky na strašně stupidní filmy, v kterých se stále jen hnusně chechtá a cenní své umělé bílé zuby. Co s tím? nekoukat na nic kde Eddie hraje... Ušetříme peníze za psychologa. ()

POMO odpad!

Extrémne nevkusná exhibícia prdenia, grgania a scenáristickej stupidity, pri ktorej sa človeku rozum zastavuje. Málo kedy sa mi stáva, že sa pri filme rozčúlim, ale počas tejto "veci" som chcel kričať, trhať vlasy a rozbíjať hlavy! S kľudným svedomím prehlasujem, že toto je najhorší film, aký som kedy videl na filmovom plátne! A Ebert tomu dal 3 hviezdičky pre kristove rany!!! ()

• Eddie Murphy v tomto filme zahral celkom 8 postáv. (Jakub225)
  • Natáčelo se od 5. října 1999 do 15. února 2000 v Kalifornii. (Varan)
  • Kathleen Freeman, která hraje hlučnou sousedku, se objevila i v původním filmu Zamilovaný profesor z roku 1963, kde hrála Millie Lemmonovou. (HappySmile)