poster

Kmen (TV seriál)

 • Austrálie

  Tribe

Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller

Austrálie, 1999, 160 min

 • Terva
  *

  Měl to být idylický příběh, ale stálo to za to? Ne. Já se nebavil a skoro i nudil.(19.4.2013)

 • Brouk
  *

  Jediné, na co se v tom dá koukat je krásná scenérie, ve srovnání s víc než prkenným hereckým projevem některých "herců"... O logice příběhu se nebudu ani vyjadřovat, mohl bych se nervově zhroutit....(7.2.2006)

 • Pohrobek
  *

  I ten reality-seriál o přežití na pustém ostrově, co kdysi dávala Nova, měl s realitou a hlavně se zábavností společného mnohem víc než tohle, - a to nejsem žádný fanoušek reality voyeurství.(16.7.2005)

 • Nihlathak
  *

  Nelogický blaf, Miller se zas jednou vyznamenal. Není to nic pro slabé povahy, komentář o nervovém zhroucení je trefný.(27.12.2007)

 • zbysik
  ****

  Dalsi z rady filmu, ktere jiz radeji nikdy nechci zhlednout, ponevazd neverim, ze bych i po druhem zkouknuti ponechal takto vysoke hodnoceni. Film neni zdaleka dokonaly. Nemame tady nijak vyborne herce. Furu z nich bych zaradil jeste nizeji nez do prumeru. Ze by ste si z toho odnesli nejake silnejsi myslenky, tak o tom taky nemuze byt prilis rec, ponevadz scenarista viditelne tez nepropadl originalni muze. Tak proc tedy to hodnoceni? Tento film pro me uzasnym zpusobem demonstruje ten druh filmu, ktery s oblibou nazyvame oddychovka. V tomto pripade velmi dobre naservirovana, s bonusovym pridavkem solidniho napeti, v nekterych scenach az dovedeno do slusne brutality.(13.9.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace