Komedie

USA, 1995, 97 min

• Brain-D

Začalo to bledě, ale asi po 20minutách stupidity to pobralo celkem trošku rozumu a vschopilo se to - takže přidávám *. Hlavně tam bylo plno výborných hlášek, které mě nadmíru pobavili- jako: Jak honili Tommyho plicajti a Tommy říká: "Neuvěří mi, že nejsem opilej". Nebo jak byly v letadle a dělali stevarty. Tam říkal David Spade: "Při odletu se připoutáte, kdo tohle nedodrží je dement a tommy mu dá přes držku :D --50% akorát(5.9.2009)

Opravdu nezapomenutelná komedie s jedním z tehdy nejlepších komiků Chrisem Farleym. K tomuto snímku mám zafixovanou smutnou melodii na dudy, která hraje ve chvíli, kdy zemře otec hlavního hrdiny; pamatuji se, že to mě pokaždé děsně rozbulelo... Každopádně i když jde o průměr, krásné vzpomínky na tento film mi nedovolí jít pod 70%, byla to sranda.(27.5.2009)

• choze

Než zakotvil u Sandlera (KURS SEBEOVLÁDÁNÍ, 50X A STÁLE POPRVÉ, TRESTNÁ LAVICE), vyzkoušel si komediální řemeslník Peter Seagal spolupráci s Leslie Nielsenem (BLÁZNIVÁ STŘELA 33 1/3), Jackem Lemmonem a Danem Aykroydem (MÍ DRAZÍ AMERIČANÉ), Eddiem Murphym (ZAMILOVANÝ PROFESOR 2) a také Chrisem Farleym a Davidem Spadem. TOMMY BOY patří k tomu slabšímu co Segal udělal, nicméně je koukatelný, má svoje momenty (Spade v motelu předstírá, že je pokojská) a můj oblíbenec Spade tu vystřihl skvělého hajzlíka. Farley a Spade se spolu sešli ještě o rok později v podstatně slabší ČERNÉ OVCI.(18.8.2006)

• mzop

Coze?! Tak tohle neslo dokoukat ani pod pohruzkou nasili!!! Nabouranej jelen, kterej srazku s vozem ani neprezil, a auto nebylo ani skrabnuty?! (ostatne chtrej jelen - dela mrtvyho a pak se na tom autu pomsti) Nebo chlap, kteryho naprosto neprirozene odhodil drobny vybuch elektriny, kterou "pokropil" pri moceni?! A Chris Farley snad neni ani herec a urcite nema ani spetku charmismatu. Fakt ne, sorry, maloco je tak NEKOUKATELNÉ!(11.12.2013)

Rozporuplné hodnocení, ale já se musím přiklonit k těm kteří hodnotí tuto komedii dobře. Sedla mi. Doopravdy jsem se bavil. Chris Farley řádil, Rob Low a Dan Aykroyd jsou super a dokonce jsem zkousnul i Davida Spadea. Hudba byla perfektní (Dexys Midnight Runners, R. E. M., The Carpenters, Tommy Shaw & Jack Blades, Patsy Cline, The Goo Goo Dolls, Primal Scream a dokonce i Chris Farley a Brian Dennehy zapěli píseň Raye Charlese). 80 % a nemám s tím žádnej problém. .(23.9.2010)