poster

Poprask v mincovně

 • USA

  Who's Minding the Mint?

Komedie

USA, 1967, 97 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Oskar
  **

  Celá potíž je v tom, že je to film, kterým si Columbia zjevně přála konkurovat hraným disneyovkám. A podobně jako ostatní z této rodiny (Herbie, Podivný pátek atd.) se vyznačuje mravní nezávadností hraničící s dějovým vakuem. Postavy mají mentalitu desetiletých a humor je úplně bezzubý. Taková filmová alternativa kojenecké výživy. 40%(2.5.2003)

 • Flego
  ***

  Ak by to natočili angličania, dopadlo by to lepšie... tento námet je presne to, s čím sa vedeli úspešne popasovať. Ničmenej, dá sa pobaviť aj tu, hoci druhá polovica je omnoho lepšia ako tá prvá. Využíva totiž situačnú komiku. Hoci komédia pôsobí značne naivne, pre nedeľné popoludnie je nezávadná.(25.1.2012)

 • bloom
  ***

  Abych řekl pravdu moc se mi to nelíbilo. Gagy mi přišli nudné, herci nepřesvědčiví. Kam se to hrabe na jiné zlodějské komedie té doby. Jamie Farr tu navíc celou dobu mluví italsky...(14.12.2006)

 • Balet
  *****

  Rozhodně skvělý film, který mi prostě utkvěl v paměti... Ta zápletka sice není nejoriginálnější, zato je to fakt zábava...(25.8.2005)

 • Zabriskie
  ***

  Komedie, která by klidně mohla být bez zvuku, protože je založená na situacích, které jako by z oka vypadly starým němým groteskám. Tvůrcům se podařilo najít hranici mezi tím, aby vtipy nepůsobily moc nudně ani moc infantilně a funguje to stejně dobře jako u Laurela a Hardyho. Film stojí za vidění i z jiného důvodu, vidět Jamieho Farra (Klinger) v mužských šatech.(22.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace