Naštěstí jsem se předem podíval na hodnocení csfd, takže jsem nebyl výrazně zklamán, zážitek byl prostě ekvivalentní večernímu vysílání TV nova :) Škoda, že práve díky filmům jako 60 sekund se Nicolas Cage nemůže řadit mezi top herce, nebo že by jednoduše nedostával dostatek nabídek a nezbývalo mu nic jiného, než přijímat role i v těchto béčkách? Přece po přečtení tak debilního scénáře si nemohl říct: "Jé fajn, jdem do toho, budu zase akční hrdina". Mno, abych jen nekritizoval, musím přeci jen pochválit určitý spád, jakým film určitě oplýval + závěrečná honička po městě byla taky slušná, z toho důvodu nakonec uděluji alespoň průměrné hodnocení... What do you pay your pit crews with? Gummi bears? ... 5/10(8.12.2007)

Spomínam si keď to prišlo. Bol som ešte decko, ale Eleanor lietajúci vzduchom ma dvíhal zo sedačky a Nicholas Cage bol pre mňa frajer, čo sa bozkáva s Angelinou. Teraz po rokoch musím povedať, že je to stále fajn jazda. Casting zlodejov aut sa podaril, film ma tempo, štýl, dobrý humor a akcie, ale aj fajn hudbu (Mobby, Apollo440). 85% - 4*(16.2.2020)

Soundtrack. To je to najlepšie na filme okrem nadupaných kár. Angelina Joliie vyzerá trocha asexuálne, ale komu to vadí. Nemôže vždy vyzerať ako v Tomb Raiderovi. Príbeh je veľmi fajn. Zohnať toľko áut za krátky čas, inak vám zabijú brata. Tiež sa divím trocha nižšiemu hodnoteniu, ale všetci sme iní. Je to perfektne naladená akčná snímka spojená s adrenalínom, rýchlosťou, s najlepším hereckým obsadením, ktorá vás usadí do pohodlného kresielka a sami budete cítiť volant medzi prstami a plynový pedál na podlahe.(10.12.2012)

Silná drahá auta, Angelina Jolie obarvená na Blond, a k tomu skvělá hudba s Nicolasem Cagem řídícím v závěrečné scéně Ford Mustang "Eleanor"... ,a šílený zabiják, který dělá ve volných chvílích nábytek = 60 sekund .... Velmi povedená nenáročná zábava, která potěší nejen automobilové fandy 7.5/10.(11.2.2009)

• Marek1991

Pre môjho brata bol toto v minulosti veľmi obľúbený film, ktorý som tým pádom videl veľakrát. Neprišiel mi sexy, ani hrdinský, občas trochu vtipný a zapamätal som si tú tvrdú hudbu a veľa nezabudnuteľných akčných scén, najmä s autom Shelby, často som sa divil, že hlavní hrdinovia ešte žijú, ale v určitej miere je to svojím stvárnením až kultový film. Je to akýsi predchodca série filmov Rýchlo a zbesilo a určite bol v niečom aj inšpiráciou, ale obsahovo je pre mňa dosť pochybný a po toľkých vzhliadnutiach ma nebaví, čo ma jasne uistilo v hodnotení tohto filmu.(26.5.2012)

• - Showroom, ve kterém se nachází stříbrné Porsche 911/996, je ve skutečnosti na rohu ulic Camden Avenue a Santa Monica Boulevard. (pajabobika)

• - Tímto filmem v Hollywoodu prorazila Angelina Jolie a získala díky němu roli ve filmu Lara Croft - Tomb Raider (2001). (Edgerton)

• - Keď Kip (Giovanni Ribisi) uteká na ukradnutom Porsche, policajt prehovára do vysielačky, že ide po Wilshire Boulevard a o pár sekúnd na to pilot z vrtuľníku, že ide južne na most Vincenta Thomasa. V skutočnosti sú oba body na opačnej strane mesta. (Real Tom Hardy)