• Marek1991

Pre môjho brata bol toto v minulosti veľmi obľúbený film, ktorý som tým pádom videl veľakrát. Neprišiel mi sexy, ani hrdinský, občas trochu vtipný a zapamätal som si tú tvrdú hudbu a veľa nezabudnuteľných akčných scén, najmä s autom Shelby, často som sa divil, že hlavní hrdinovia ešte žijú, ale v určitej miere je to svojím stvárnením až kultový film. Je to akýsi predchodca série filmov Rýchlo a zbesilo a určite bol v niečom aj inšpiráciou, ale obsahovo je pre mňa dosť pochybný a po toľkých vzhliadnutiach ma nebaví, čo ma jasne uistilo v hodnotení tohto filmu.(26.5.2012)

Tak tohle sem viděl před 2 roky a bylo to tak na 3*.S odtupem času dávám jednu * navíc , protože sem strávil necelé 2 hodiny přijemně.Nicolas Cage to je frajer a hraje v samejch dobrejch filmech a tento patří mezi lehce nadprůměrné.Giovanni Ribisi , Angelina Jolie , Will Patton , Robert Duval a další ...to je parta sympatických herců.K tomu ty nadherný autíčka a já můžu v klidu dát 80%.(6.2.2006)

• sud

Podobně jako "Rychle a zběsile", "60 sekund" mě nezasáhlo. Koukal jsem na to vlastně kvůli Nicolasu Cageovi, Angeline a autům. Nicolas Cage nic extra, Angelina má málo prostoru (sice není bůhvíjaká herečka, ale slušelo jí to), ale ty auta za to stály. I když ty celý film nedokážou utáhnout, protože scénář je hloupý až praští. Ale jo, dá se to.(8.12.2007)

• salahadin

Nicolas Cage je borec, vystačí s jedním jediným xichtem na desítky filmů a ještě je jedním z nejlépe placených herců...bravo (ne)mistře. Já už ale na ten jeho směšně polozamračený rádobydrsňácký výraz začínám být alergický. Tady mu k trhání mých nervů zdatně sekunduje tristní Angelina Jolie s účesem á la mimozemšťan Krang. To bych rád viděl, jak by Cage šlohnul škodovjenku 120 mého souseda...jen by se k ní přiblížil na 100 m, měl by hlavu na mikroskopické součástky a nad tím, jak se jí zmocnit, by si pak mohl lámat hlavu. Teprve až splní tento úkol, bude nejlepším zlodějem aut v celém nekonečném vesmíru. Zoufale nudný film.(28.12.2008)

Dokonalé = dobrý příběh, silné herecké obsazení, kladní antihrdinové, ultra-nesympatický padouch a polda s morálníma zásadama, pěkný auta (Eleanor je dokonalá!), happy end a parádní muzika. Na tohle můžu koukat pořád dokola a zatím se mi to neokoukalo. I ten skok, který vypadá, že je natočený za pomocí triků 80tých let, k tomuhle filmu neodmyslitelně patří. V každém směru povedené, ať si říká "kdo chce, co chce..." 10/10!(26.9.2010)

• - Při prvním záběru na sepsaný seznam aut je u auta "Porsche Boxster" chyba v názvu - je napsáno jako "Porsche Boxter". V pozdějších záběrech je tato chyba opravena. (Ahurmen)

• - Nicolas Cage za film obdržel honorář přesahující 20 mil. amerických dolarů a zařadil se tak spolu s Tomem Hanksem nebo Tomem Cruisem mezi tehdejší nejlépe placené herce v Hollywoodu. (Edgerton)

• - V čase 1:23 v dabované verzi prohlásí Castleback (Delroy Lindo) že "jedinej Shelby z šestasedmdesátýho roku se nachází..." avšak Shelby GT 500 (Eleanor) je z roku 1967. (A7X92)