Docela příjemný "popcorn flick" postavený na přiblblém scénáři plném klišé, který je na druhou stranu chvílemi i docela vtipný. Akce sice mohlo být o něco více a hlavní padouch by nemusel být takový hovňousek lidově řečeno, ale líbivý vizuál, více než solidní herecké obsazení (tehdy ještě vtipně přehrávající Nicolas Cage, Giovanni Ribisi, Angelina Jolie, Delroy Lindo, Will Patton, Timothy Olyphant, Robert Duvall, Vinnie Jones a další...), krásná auta a solidní tempo dělají z 60-ti sekund jeden z těch lepších kousků z produkce Jerryho Bruckenheimera. 65%(10.1.2009)

Film nabušenej akcí a rychlejma autama, všechno je ve skvělým tempu, který vás nenechá ani na chvilku vydechnout. Naštěstí to má i děj, kterej má hlavu a patu, což u podobných filmů moc častu neni vidět a taky kvalitní herecký obsazení, tim samozřejmě hlavně myslim Nicolase Cage a Angelinu jolie, takže tam musim bouchnout 5*(20.3.2005)

60 sekúnd po konci filmu som už nevedel, že som niečo videl. Možno to bol aj zámer tvorcov, aby človek hneď mohol ísť do vedľajšej kinosály na ďalší komerčný produkt štúdia. Ja som s nimi vybabral a pozeral som to v telke. Ale to som vybabral zase zo sebou, pretože som si mohol pozrieť niečo lepšie. Je to už dávno, takže sa nič nestalo. Ale na druhú stranu si z objektívneho hľadiska tri hviezdy tento filmík s odretými ušami zaslúži.(15.7.2012)

Dokonalé = dobrý příběh, silné herecké obsazení, kladní antihrdinové, ultra-nesympatický padouch a polda s morálníma zásadama, pěkný auta (Eleanor je dokonalá!), happy end a parádní muzika. Na tohle můžu koukat pořád dokola a zatím se mi to neokoukalo. I ten skok, který vypadá, že je natočený za pomocí triků 80tých let, k tomuhle filmu neodmyslitelně patří. V každém směru povedené, ať si říká "kdo chce, co chce..." 10/10!(26.9.2010)

Když se někomu líbí celý film jen proto že v něm jednu z hlavních rolí hraje auto, tak by stálo za to popřemýšlet zda-li by nebylo vhodné vyhledat příslušného lékaře. Například docent Chocholoušek, by po takovém pacientovi sáhnul s obrovskou chutí.... Hodnotit příběh by nemělo cenu, Bruckenheimer se z toho snaží udělat podívanou ve stylu Skály. To usilí vypadá hodně směšně. Přemýšlím zda existuje něco lehčího než krást v LA auta. Docela rád jsem si tuhle "podívanou" po letech připomněl a zjistil že mě vlastně chybět nebude. 50%(8.6.2015)

• - V čase 1:23 v dabované verzi prohlásí Castleback (Delroy Lindo) že "jedinej Shelby z šestasedmdesátýho roku se nachází..." avšak Shelby GT 500 (Eleanor) je z roku 1967. (A7X92)

• - Producent Jerry Bruckheimer prohlásil, že kdyby Nicolas Cage odmítl hlavní roli, film by bez něj nikdy nenatočil. Cage nakonec roli přijal a obdržel za ni ve své době jeden z největších honorářů v historii americké kinematografie. (Edgerton)

• - V jedné ze scén Memphis (Nicolas Cage) při couvání urazí na Eleanor zrcátko. V následujících scénách je však nepoškozené, opět chybí až na konci filmu. (KucC)