Kdyby v tom nehrál Nick Cage a Angie Jolie, tak to je ještě mnohem horší...Naštěstí oba dva jsou schopní utáhnout film sami o sobě, takže když se dají dohromady je to fajn. Ale Angelině ty blond vlasy sluší mnohem víc než Cageovi :)....Vlastně nesmím zapomenout na skvělého Vinnieho Jonese, jeho figurka je vážně zábavná...Tak to jsme měli plusy. A teď se pustíme do mínusů - takže o čem že má tenhle snímek být? Ano, už vím - o autech. Vezmeme to zkrátka - tolik výjimečných automobilů měli k dispozici, a tak to celé promrhali !!! Žádná akce, žádné erotické záběry plechových krasavců, žádný řev vytáčených motorů - prostě nic. Kde není scénář, aspoň tohle mělo být. Škoda mluvit...A za co že jsou nakonec ty tři hvězdičky? První přece jen za sbírku automobilových skvostů, kdy si člověk uvědomí, co všechno by chtěl mít v garáži, druhá za pár opravdu zábavných momentů + soundtrack a třetí za Angelinu a Nicka...(25.9.2003)

• sud

Podobně jako "Rychle a zběsile", "60 sekund" mě nezasáhlo. Koukal jsem na to vlastně kvůli Nicolasu Cageovi, Angeline a autům. Nicolas Cage nic extra, Angelina má málo prostoru (sice není bůhvíjaká herečka, ale slušelo jí to), ale ty auta za to stály. I když ty celý film nedokážou utáhnout, protože scénář je hloupý až praští. Ale jo, dá se to.(8.12.2007)

Když divák přestane dumat nad tím, že šlohnout za jednu krátkou noc padesát luxusních aut, do kterých holky samy padají, je hrozně nereálný námět, může si tuhle story o jedné nadupané Eleanoře užít. Sofistikované bezpečnostní systémy tuhle starou partu nemůžou zdeptat, dohromady je dal další průšvih mladšího bráchy Nicolase Cage, který si troufl na kšeft, na který jednoduše neměl. Produkční matador Jerry Bruckheimer, toho času měnící ve zlato kdejaký zaprášený scénář, nechal jasně nalajnovat, kdo je dobrý a kdo zlý, do toho zaplácal překážky od dotěrných policajtů po psa, který zbaštil klíče a nechce je jaksi vykakat. Střih je svižný, kamera velmi dobře umístěná, herecká sestava parádní, ale pořád jedeme tak nějak na půl plynu. Neužijeme si pořádnou honičku s přehlednými zatáčkami, neužijeme si pořádný sex na zadním sedadle, neužijeme si reálný strach o mladšího bráchu, neužijeme si regulérně napínavé scény. Scénář až moc spoléhal na kopírák, příliš toho autor Con Airu Scott Rosenberg nevymýšlel. Prostě taková příjemná vyjížďka, do které se dá nasednout i víc než patnáct let po prvním sešlápnutí plynu.(23.9.2016)

Škoda, že Nicolas Cage má ve filmu jen jeden výraz a Angelina na hlavě něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. Příběh je předvídatelný, ale pěkný káry, trocha akce a skvělý soundtrack přeci jen vyvažují ostatní zápory. Zakončení ve stylu "nevyšlo to, ale fízlové nám odpustí " mě taky příliš nenadchlo.(1.9.2009)

Zafarbenie všetkých záberov (technicky) je proste tak čarovné, že ma na tom filme niečo fascinuje. Mal som 12, keď som sa pohádal s rodičmi, aby som namiesto divadla ostal doma pozerať tento film. Videl som ho raz, dvakrát, potom som si zohnal dvd atď. Proste bol premňa niečim výnimočný. Kamoši zohnali ruský polooriginálny soundtrack, a použili sme ho pri natáčaní naších prvých debiliniek :) Táto hudba sa pre nás stala večnou spomienkou na tie výborné časi, ktorých duch ešte v nás dodnes žije a núti nás robiť experimentálne filmečky aj s dospelou (o nič múdrejšou) hlavou :)(9.12.2006)

• - Když Freb ukradne "Cadilac Eldorado 1983" nadávají mu, že auto není na seznamu. V pozdějších fázích filmu je na tabuli se seznamem aut uveden i "Cadilac Eldorado 1983". (Ahurmen)

• - V jedné ze scén Memphis (Nicolas Cage) při couvání urazí na Eleanor zrcátko. V následujících scénách je však nepoškozené, opět chybí až na konci filmu. (KucC)

• - Když Mephis dodává Eleanor Calitrimu, tak ho Calitri praští a Mephis spadne na zem. V tu chvíli je vidět oranžová značka, která znázorňuje kde má Nicolas Cage stát. (Ahurmen)