Škoda, že Nicolas Cage má ve filmu jen jeden výraz a Angelina na hlavě něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. Příběh je předvídatelný, ale pěkný káry, trocha akce a skvělý soundtrack přeci jen vyvažují ostatní zápory. Zakončení ve stylu "nevyšlo to, ale fízlové nám odpustí " mě taky příliš nenadchlo.(1.9.2009)

• numi

Tak mi to připadá, že se jednou Jerry Bruckheimer ráno probudil a během ranního kafíčka mu před očima bleskl obraz auta, které se rozjíždí na rampě k obřímu skoku. A řekl si, že z toho udělá film. Rampu umístil na most, jako auto vybral Shelby Mustang GT 500 z roku 1967 a tuhle minutovou scénu opatřil další stodesetiminutovou vatou plnou nesmyslných, nicneříkajících a nezáživných dialogů. A asi deseti pětisekundovými záběry na "svůdně" se tvářící Angelinu Jolie (no dobře, měla tam během nich asi ještě tři věty ve stylu "jdeme na to"). Tohle je ale hodně laciný pokus o zábavu. Od filmu, ve kterém má Cage během jedné noci ukrást padesát aut bych čekal, že půjde o prvotřídní akci plnou dramatických honiček, krásných ženských a krásných aut. Honička se našla jedna, ale neuvěřitelně natahovaná a přepálená, ženská taky jedna (okomentováno dříve) a pokud čekáte, že uvidíte nějaké auta, tak jste na omylu. Užijete si akorát hlavního Mustanga. Je to film, který má jediný klad a ten je zároveň jeho největším mínusem. Je to film o autech, ale je bez aut. Jedna a půl. [říjen 2006](16.10.2006)

Mno jo, musím dát 5* a prohlásit, že tohle je jeden z mejch nejoblíbenenějších filmů. Film, který jede od začátku do konce, s výborným obsazením, hustou atmoférou, docela slabším záporákem (asi jediná slabina filmu) a především ďábelským soundtrackem, kterým se nemůže pochlubit snad žádnej film a mj. přenádhernou károu Eleanor (mňam, mňam, mlask !). A závěrečná honička v právě Eleanoře je to pro mě prostě pastva pro oči. Prostě je to film, kterej jsem viděl už asopň 20x a můžu se na něj dívat furt dokola a nikdy mě nepřestane bavit. I když koukám, že jsem jeden z mála, komu se to fakt líbilo. Mno, co se dá dělat.....(16.12.2007)

Naštěstí jsem se předem podíval na hodnocení csfd, takže jsem nebyl výrazně zklamán, zážitek byl prostě ekvivalentní večernímu vysílání TV nova :) Škoda, že práve díky filmům jako 60 sekund se Nicolas Cage nemůže řadit mezi top herce, nebo že by jednoduše nedostával dostatek nabídek a nezbývalo mu nic jiného, než přijímat role i v těchto béčkách? Přece po přečtení tak debilního scénáře si nemohl říct: "Jé fajn, jdem do toho, budu zase akční hrdina". Mno, abych jen nekritizoval, musím přeci jen pochválit určitý spád, jakým film určitě oplýval + závěrečná honička po městě byla taky slušná, z toho důvodu nakonec uděluji alespoň průměrné hodnocení... What do you pay your pit crews with? Gummi bears? ... 5/10(8.12.2007)

Nicolas Cage je pre mňa v súčasnosti viac menej záruka kvality filmu. Buď je to vážny a dobrý film (Adaptation), alebo zábavná komerčná vymývačka mozgu (Skala). 60 sekúnd je ten druhý prípad. Film má skvelé tempo, množstvo dobrých hlášok, sympatických hercov a chytľavú hudbu. Cage je veľmi dobrý herec a Angelina Jolie mu skvelo sekunduje ("Sex alebo autá? Čo ťa vie viac vzrušiť?" -"Ehm ... sex v aute"). Tvorcovia dokážu navodiť skvelú pohodovú atmosféru počas celého filmu a nikdy nie je film zdĺhavý. Nie je to nič prevratné, nič čo by sa zapísalo do dejín a ani nič, čo si budete dlho pamätovať, ale ako zábava na jeden večer je to skvelé. PS: čo hovoríte na ruku cudzinca?(29.1.2006)

• - Keď Kip (Giovanni Ribisi) uteká na ukradnutom Porsche, policajt prehovára do vysielačky, že ide po Wilshire Boulevard a o pár sekúnd na to pilot z vrtuľníku, že ide južne na most Vincenta Thomasa. V skutočnosti sú oba body na opačnej strane mesta. (Real Tom Hardy)

• - Ve scéně těsně před tím, než začne honička s Johnnie D, Kipem a Mephisem jsou v Minivanu. Potom jakmile poběží pryč, jsou ve staré Chevelle. (Ahurmen)

• - Filmaři si pro svoje potřeby postavili jedenáct replik vozu Shelby Mustang GT 500 z roku 1967 (Eleanor). (Amplifier)