Soundtrack. To je to najlepšie na filme okrem nadupaných kár. Angelina Joliie vyzerá trocha asexuálne, ale komu to vadí. Nemôže vždy vyzerať ako v Tomb Raiderovi. Príbeh je veľmi fajn. Zohnať toľko áut za krátky čas, inak vám zabijú brata. Tiež sa divím trocha nižšiemu hodnoteniu, ale všetci sme iní. Je to perfektne naladená akčná snímka spojená s adrenalínom, rýchlosťou, s najlepším hereckým obsadením, ktorá vás usadí do pohodlného kresielka a sami budete cítiť volant medzi prstami a plynový pedál na podlahe.(10.12.2012)

Ve zkratce, nenáročná podívaná. Rozepsaně, pro fanouška automobilového průmyslu zřejmě povinnost a pro mě docela pohodovka(nejsem milovník aut). Ačkoliv některé modely těch nablízkaných autíček zaujaly i mě, a když je někdo krade, je to o to zajímavější. Navíc v tom hrají dva herci, kterým jsem už dávno přišel na chuť (Cage a Jolie), pak se nechám unést a hodnocení zřejmě přeháním (ale co, kvůli blond Angelině mně to je vlastně fuk).(8.8.2007)

Famózních dvoustopých strojů je tu jako holubů na Time Square, známých tváří ještě víc, o projevech, které by se daly považovat za herecké, je už ovšem nouze...příběh "když to neuděláš Ty, udělá to brácha, jinak zabijem Tebe" je obyčejný, zabalený do hávu 50-ti nadupaných automobilů, tak jedinečných, že samotné sestavení seznamu představovalo pro scénáristy největší překážku...sehnat vozy typu Jaguar XJ 220, Shelby Mustang GT 500 nebo Lamborghini Diablo, prohánět se jimi úzkými městskými uličkami a občas jim ulomit zpětná zrcátka, to byl masakr! ... Nicolas Cage je sympaťák každým coulem, svým nevinným kukučem dokáže ukecat, obelstít nebo usmlouvat každého, má volné pole působnosti, takže je jakýmsi středobodem filmu... Soundtrack se svým obsahem nešplhá do nebeských výšin, ale minimálně do vesmíru, protože tak našlapané songy se sejdou jednou za rok a rozhodně se podílejí na mém celkovém hodnocení filmu (btw. byl to první můj soundtrack)... a já říkám 60% 90 miliónů dolarů(rozpočet)/237 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(14.8.2006)

Film nabušenej akcí a rychlejma autama, všechno je ve skvělým tempu, který vás nenechá ani na chvilku vydechnout. Naštěstí to má i děj, kterej má hlavu a patu, což u podobných filmů moc častu neni vidět a taky kvalitní herecký obsazení, tim samozřejmě hlavně myslim Nicolase Cage a Angelinu jolie, takže tam musim bouchnout 5*(20.3.2005)

Po včerejším skoroshlédnutí měním své hodnocení, skutečně to jsou spíš 4 než 3*, svižná a zábavná akce, která lehce překonává první díl Rychle a Zběsile, Cage je sympaťák jako vždy a jeho zlodějská parta zajímavě roztodivná (Vinnie Jones rulezz), ale jak tak nad tím přemýšlím tak Angelinu Jolie bych v tomto filmu taky dokázal oželet.(14.8.2006)

• - Ačkoliv byl film velkým kinohitem a jedním z nejúspěšnějších fimů roku, překvapivě ještě vyšších zisků se dočkal v prodeji na DVD, kde se ve své době zařadil mezi nejziskovější filmy historie. (Edgerton)

• - Když jsou Mephis a Sway spolu v kradeném autě, tak Sway si začne malovat rty červenou rtěnkou z důvodu, aby to ladilo k autu. O pár scén později má Sway opět přirozenou barvu rtů. (Ahurmen)

• - Potom, co Mephis poškodí u ukradené Eleanor (Ford Mustang Shelby GT500 1967) pravé zrcádko, přestane běžet motor. Mephis se snaží nastartovat pomocí otočení klíče, ale kde vzal klíčky, když Eleanor ukradl? (Ahurmen)