Experiment 21

(pořad)

Originální a unikátní formát sociálního experimentu a reality show, v níž přijdou čtyři Pražáci během chvíle o vše. Co se stane, když vezmete lidem na 21 dní vše, o čem si mysleli, že nutně potřebují ke svému životu? Všichni zůstanou v holobytu bez oblečení, vybavení, komunikačních prostředků i jídla. Sledujte v nové COOL reality, jak si povedou. (TV Prima Cool)

Dzeyna

Sice je to okopírované z filmu, nicméně to mi vůbec nevadí. Nápad na realityshow je to super. Jen škoda, že každý den neměl svůj díl, nebo minimálně dva dny v jednom dílu. Co se účinkujících týče, tak zábavu tvořila pouze Daisy. Štěpán mě hrozně iritoval a přehrával a páreček byl jedna velká nehygienická nuda. Cením alespoň pokus. ()

M.i.k.e odpad!

"reality" show,která mě k jedinému poznání a to sice že Daisy Lee je ještě vylízanější (a tím není myšleno to co dělá v rámci svého zaměstnání) než sem si myslel...0% ()

DarkDemon odpad!

Originální a unikátní, tak určitě. Bez věcí nad věcí (2018), jasná vykradačka, klasika v našich končinách. Dnes se na první díl podívám, ale očekávám spíš negativní ohlasy. Jako film to fungovalo, coby R-TV a dík obsazení ... věštim "velký špatný". edit: Pár dílů jsem ustál, přidávám další odpad. Hloupé, nudné a oproti onomu filmu i neskutečně stupidní. ()

Ryuuhei

Rozhodně zajímavý nápad udělat reality show, kde trojice účastníků (z nich jednoho páru) přijde o všechny své věci a každý týden si může ze vzdáleného kontejneru vzít jen jednu zpět. Bavilo mě sledovat, jak se z počátku zcela nazí účastníci potýkali s náhlými pocity bezmoci a začali si uvědomovat, jak strašně závisí na moderních technologiích, a čemu kdo dal přednost, když si běžel pro něco do kontejneru. Člověku to trochu otevřelo oči, byť v pohodlí domova a se vším potřebným po ruce. Já se zkrátka dobře bavil a byť mi Daisy Lee svou ne zrovna vysokou inteligencí a plastickým zjevem dost lezla na nervy, bylo fajn oslovit i někoho takového, kdo není sám schopen nikam dojet ani tramvají - o to větší sranda. Pořad byl akorát ke konci trochu uspěchaný, ale jinak nevidím jediný důvod dávat odpad, obecně nadávat na kvalitu pořadů Coolu a být zkrátka tou klasickou ovcí, která něco zavrhne bez zamyšlení a na základě blbosti. Mnozí zdejší komentující se ani nesnažili dojít pointě. Proč ne? Dál se vzájemně plácejte po zádech, smějte se a ukazujte prsty na ty, co nesdílí stejný názor jen proto, že je něco „pod vaši úroveň“. Vy to přece víte nejlíp! ()

Lachtaan

Cool vyrukoval s poněkud nevídaným, ale tak hrozivě odfláknutým námětem, že se dala tak nízká čísla předpokládat na hony daleko. I kdyby si neudělali vzájemnou reklamu s nechutnou ztracenou existencí jménem Daisy Lee, tak nemají absolutně čím ohromit. První díl vás baví v rámci posměchu soutěžícím, jak přicházejí o svou majetnou identitu, dalších 5 epizod je už jen stále se opakující fraška. ()

Master19

Komentář po prvním díle. Ti dva single exhibicionisté jsou celkem nezajímaví (ačkoliv teda slečnu Lee jsem si vygooglil a teď už tedy přede mnou jaksi nemá tajemství), ale ona zbývající dvojice má potenciál. Jsem zvědavý, jestli se bude dát dobrat nějaké zajímavé myšlenky takže se minimálně příště ještě podívám. ()

WathanajX odpad!

Jako vážně se divím čemu všemu se dá dneska říkat "sociální experiment". Jako vystudovaný sociolog dostávám migrénu pokaždé, když si jako popisek pořadu přečtu toto. Proboha co tohle bylo?! I kdybych se prokopala nevím kam tak nějak nemůžu najít myšlenku tohoto "veledíla". Nějak ani nechápu jak tohle může mít víc dílů a vůbec jak je možné že na něco takového se v normálním čase vysílá upoutávka (kterou jsem bohužel viděla) a jak je možné tento až pornografický materiál bez postihu vysílat ve 21:45. Opravdu nemám k tomu slov zvláště k účastníkům. Otázkou zůstává co za lidi se k tomuto dobrovolně uvolí. Nechápu...S přetáčením jsem viděla tak 5 minut a věřte mi opravdu to stačilo. ()

mira007 odpad!

Vždycky jsem kritizoval, že český televize jsou zaprděný konzervy a Prima mi chtěla dokázat, že se pletu. Reality show o lidech, kterým seberou z bytu úplně všechno a dají do kilometr vzdáleného kontejneru si můžou dojít po každý půlnoci pro jednu věc. Když pominu, že koukat na někoho nahatýho v prázdným bytě je po třech minutách úplně o ničem, čili totální nuda tak všeříkající je výběr soutěžících - dvojice totálních zoufalců, z nichž ON má nad penisem vytetovaný nápis MINISTERSTVO ORGAZMU , jeden ultraexhibicionistický herec a jedna pornoherečka, což je jediný trochu zábavný stvoření ikdyž to je stylem Švejka o kterém se dodnes neví jestli byl tak blbej nebo tak geniální, že předstíranou blbostí odhaloval blbost ostatních. Nahatých reality show jsem pár viděl - Adam zkt Eva - nahý lidi v karibském ostrově nudné, ale celkem romantické, nebo Naked Attraction - šílené, ale i tak s inteligentními prvky jako moderátorka nebo vědecké statistiky, jenže primácký Experiment21, kde se prohlašuje, že soutěžící o sobě zjistí věci, které netušili je sračka. Dokud jsou nahatý v bytě, ať si dělají co chtěj, třeba i tu nudu nebo idioty ze sebe, ale když běhají po ulici, už to beru jako obtěžování lidí, kteří se nedobrovolně stanou součástí této kokotské show. Jestli chtěj na Primě nahatý lidi, má produkce svlíkout hezký herečky v těch nekonečných seriálech, ale z bandy zoufalců je mi na blití. ()

Yokolobuna

Tak tohle ne... po rubanici I am fighter, kterou jsem si překvapivě dost užil, servíruje COOL srajdu, do které se podle očekávání přihlásila vyloženě parta dem*ntů. Umělý cecky Daisy Lee jsou sice celkem fajn, ale holka jinak nedá dohromady souvětí... no a i ty cecky se okoukaji během jediného dílu. Ponechávám bez hodnocení a zapomínám, že něco takového vůbec existuje ()

Simomon

Námět je sám od sebe docela zajímavý a v lepší produkci mohl vyplodit zábavnou realityshow. Největší kámen úraz vidím v tom, že účastnící show absolutně neplní "pravidla hry". Navíc je to všechno strašně amatérsky sestříháno - některé scény vidíme 3x, někdy čas poskočí klidně i o týden.. Ve výsledku jde jen o exhibování protagonistu na kameru a vzhledem k tomu, že jsou to vsichni absolutně nezajimaví lidé, jde o prisernou nudu. POSLEDNÍ SLOVO: Cekal jsem klasickou primáckou show na pomezí blazene retardace (farmar hleda zenu). Dostal jsem amaterský pocin, který cloveka nudi k smrti. 1/5* P.S. V poradu se explicitně objevuje nahý penis obezniho muze, coz na 4k televizi není hezký pohled. ()

Martin.Tokos

Ono by to provedení bylo i celkem dobré, ale proč proboha ty výjimky? Hlavně Daisy má daleko víc věcí než by měla mít. Špatné ()

Andrew94

Myslel jsem si, že oproti filmové předloze “Bez věcí nad věcí“ bude tato reality show zajímavější díky skutečným lidem a bez zbytečných dějových linek, které onen film obsahuje. Bohužel to bylo úplně stejné. Sestříhání 21 dnů experimentu do jednotlivých epizod bylo nešťastné. Ze začátku moc zdlouhavé (kdy 1 den byl sestříhán do půlhodinové epizody), později zase moc unáhlené a nudné, kdy přes 2 týdny experimentu sestříhali do 3 epizod a místo věnování se námětu a filozofickým úvahám zúčastněných o svém majetku jsme sledovali pro diváka nezajímavé osobní a profesní záležitosti a problémy (jako vězení, profesní ambice, cesta stopem pro pouhé sladkosti do Teplic, apod). Korunu tomu nasadila pornoherečka, která chce sice divákům ukázat své obyčejné já, ale hned na to si nechá cizím chlapem šahat na silikony kvůli cigaretě, z odebraných věcí si vybere mobil a vibrátor a ani jediný den nevydrží bez make-upu nebo fitka. ()