Reklama

Reklama

Experiment 21

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV / Dokumentární
Česko, 2020, 25 min

Obsahy(1)

Originální a unikátní formát sociálního experimentu a reality show, v níž přijdou čtyři Pražáci během chvíle o vše. Co se stane, když vezmete lidem na 21 dní vše, o čem si mysleli, že nutně potřebují ke svému životu? Všichni zůstanou v holobytu bez oblečení, vybavení, komunikačních prostředků i jídla. Sledujte v nové COOL reality, jak si povedou. (TV Prima Cool)

(více)

Recenze (39)

Lachtaan

všechny recenze uživatele

Cool vyrukoval s poněkud nevídaným, ale tak hrozivě odfláknutým námětem, že se dala tak nízká čísla předpokládat na hony daleko. I kdyby si neudělali vzájemnou reklamu s nechutnou ztracenou existencí jménem Daisy Lee, tak nemají absolutně čím ohromit. První díl vás baví v rámci posměchu soutěžícím, jak přicházejí o svou majetnou identitu, dalších 5 epizod je už jen stále se opakující fraška. ()

Yokolobuna

všechny recenze uživatele

Tak tohle ne... po rubanici I am fighter, kterou jsem si překvapivě dost užil, servíruje COOL srajdu, do které se podle očekávání přihlásila vyloženě parta dem*ntů. Umělý cecky Daisy Lee jsou sice celkem fajn, ale holka jinak nedá dohromady souvětí... no a i ty cecky se okoukaji během jediného dílu. Ponechávám bez hodnocení a zapomínám, že něco takového vůbec existuje ()

Reklama

Ryuuhei 

všechny recenze uživatele

Rozhodně zajímavý nápad udělat reality show, kde trojice účastníků (z nich jednoho páru) přijde o všechny své věci a každý týden si může ze vzdáleného kontejneru vzít jen jednu zpět. Bavilo mě sledovat, jak se z počátku zcela nazí účastníci potýkali s náhlými pocity bezmoci a začali si uvědomovat, jak strašně závisí na moderních technologiích, a čemu kdo dal přednost, když si běžel pro něco do kontejneru. Člověku to trochu otevřelo oči, byť v pohodlí domova a se vším potřebným po ruce. Já se zkrátka dobře bavil a byť mi Daisy Lee svou ne zrovna vysokou inteligencí a plastickým zjevem dost lezla na nervy, bylo fajn oslovit i někoho takového, kdo není sám schopen nikam dojet ani tramvají - o to větší sranda. Pořad byl akorát ke konci trochu uspěchaný, ale jinak nevidím jediný důvod dávat odpad, obecně nadávat na kvalitu pořadů Coolu a být zkrátka tou klasickou ovcí, která něco zavrhne bez zamyšlení a na základě blbosti. Mnozí zdejší komentující se ani nesnažili dojít pointě. Proč ne? Dál se vzájemně plácejte po zádech, smějte se a ukazujte prsty na ty, co nesdílí stejný názor jen proto, že je něco „pod vaši úroveň“. Vy to přece víte nejlíp! ()

DarkDemon odpad!

všechny recenze uživatele

Originální a unikátní, tak určitě. Bez věcí nad věcí (2018), jasná vykradačka, klasika v našich končinách. Dnes se na první díl podívám, ale očekávám spíš negativní ohlasy. Jako film to fungovalo, coby R-TV a dík obsazení ... věštim "velký špatný". edit: Pár dílů jsem ustál, přidávám další odpad. Hloupé, nudné a oproti onomu filmu i neskutečně stupidní. ()

Master19 

všechny recenze uživatele

Komentář po prvním díle. Ti dva single exhibicionisté jsou celkem nezajímaví (ačkoliv teda slečnu Lee jsem si vygooglil a teď už tedy přede mnou jaksi nemá tajemství), ale ona zbývající dvojice má potenciál. Jsem zvědavý, jestli se bude dát dobrat nějaké zajímavé myšlenky takže se minimálně příště ještě podívám. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama