Experiment 21 (TV pořad)

Petr Holeček

Účinkují:

Daisy Lee
  • Simomon

Námět je sám od sebe docela zajímavý a v lepší produkci mohl vyplodit zábavnou realityshow. Největší kámen úraz vidím v tom, že účastnící show absolutně neplní "pravidla hry". Navíc je to všechno strašně amatérsky sestříháno - některé scény vidíme 3x, někdy čas poskočí klidně i o týden.. Ve výsledku jde jen o exhibování protagonistu na kameru a vzhledem k tomu, že jsou to vsichni absolutně nezajimaví lidé, jde o prisernou nudu. POSLEDNÍ SLOVO: Cekal jsem klasickou primáckou show na pomezí blazene retardace (farmar hleda zenu). Dostal jsem amaterský pocin, který cloveka nudi k smrti. 1/5* P.S. V poradu se explicitně objevuje nahý penis obezniho muze, coz na 4k televizi není hezký pohled.(24.6.2020)

• Yokolobuna

Tak tohle ne... po rubanici I am fighter, kterou jsem si překvapivě dost užil, servíruje COOL srajdu, do které se podle očekávání přihlásila vyloženě parta dem*ntů. Umělý cecky Daisy Lee jsou sice celkem fajn, ale holka jinak nedá dohromady souvětí... no a i ty cecky se okoukaji během jediného dílu. Ponechávám bez hodnocení a zapomínám, že něco takového vůbec existuje(16.3.2020)

• Hlavonozec

Jestli chcete podobný kousek s relativně dobrým vtipem a chvílemi na zamyšlení, podívejte se na Bez věcí nad věcí. Toto je bezduchá sračka plná nesympatických potratů, kteří by udělali lépe, kdyby se tam všichni oklátili. Odvahu za nahotu do televize cením, ale co je to za odvahu, když většinu nahoty tady zastává slečna, jejíž videa o tom, jak ji roztahuje chachrňu celá pornoscéna, jsou volně dostupné po celém internetu a tudíž je to vlastně její denní chleba?(7.4.2020)

• Master19

Komentář po prvním díle. Ti dva single exhibicionisté jsou celkem nezajímaví (ačkoliv teda slečnu Lee jsem si vygooglil a teď už tedy přede mnou jaksi nemá tajemství), ale ona zbývající dvojice má potenciál. Jsem zvědavý, jestli se bude dát dobrat nějaké zajímavé myšlenky takže se minimálně příště ještě podívám.(16.3.2020)

• Andrew94

Myslel jsem si, že oproti filmové předloze “Bez věcí nad věcí“ bude tato reality show zajímavější díky skutečným lidem a bez zbytečných dějových linek, které onen film obsahuje. Bohužel to bylo úplně stejné. Sestříhání 21 dnů experimentu do jednotlivých epizod bylo nešťastné. Ze začátku moc zdlouhavé (kdy 1 den byl sestříhán do půlhodinové epizody), později zase moc unáhlené a nudné, kdy přes 2 týdny experimentu sestříhali do 3 epizod a místo věnování se námětu a filozofickým úvahám zúčastněných o svém majetku jsme sledovali pro diváka nezajímavé osobní a profesní záležitosti a problémy (jako vězení, profesní ambice, cesta stopem pro pouhé sladkosti do Teplic, apod). Korunu tomu nasadila pornoherečka, která chce sice divákům ukázat své obyčejné já, ale hned na to si nechá cizím chlapem šahat na silikony kvůli cigaretě, z odebraných věcí si vybere mobil a vibrátor a ani jediný den nevydrží bez make-upu nebo fitka.(4.4.2020)