Experiment 21

(pořad)

Originální a unikátní formát sociálního experimentu a reality show, v níž přijdou čtyři Pražáci během chvíle o vše. Co se stane, když vezmete lidem na 21 dní vše, o čem si mysleli, že nutně potřebují ke svému životu? Všichni zůstanou v holobytu bez oblečení, vybavení, komunikačních prostředků i jídla. Sledujte v nové COOL reality, jak si povedou. (TV Prima Cool)

hrumsrt

Zase si Prima nedokázala vymyslet něco vlastního, a tak vykradla finský dokument 100 věcí, případně německou komedii Bez věcí nad věcí. Účinkující jsou prostě učebnicový - Daisy, která je hrozná, ale je tu proto, aby všem ukázala latexové kozy a vzala si telefon namísto oblečení; Štěpán je jednoznačně nejlepší, dává smysl, co si bere. A k tomu se dá poslouchat. Dvojice Honza a Gábina jsou nevýrazní a ve výsledku jsou mi úplně ukradení! Nejlepší bylo, jak to režie "měla pod kontrolou", dokonce Daisy podváděla, takže přišel trest. Po pár epizodách šli z nějakého důvodu zase do naha - asi mělo úspěch dávat do televize nahou latexovou pornoherečku ? 15% ()

SZYslak

Tak jako... na soudružku Pelikánovou to nemá. Ábr jako experiment to není vůbec špatné, člověka přiměje zamyslet se nad svými prioritami. Obsazení: mladá pornoherečka, hloupá tak, že by se dala krájet, ale to je vlastně jiný pořad a žánr. Hloupá tak, že se ani nepřetvařuje, což je plus #nohate. Potom pár, lidé, kteří se k sobě podle mě vůbec nehodí. Slečna každopádně velmi sympatická. A pak je tu mladý, začínající umělec. Podobní lidé mi většinou vadí, nazývám je pozérskými čuráky nebo buzeranty (nadávka, nikoliv pohlavní zařazení). Tento je vcelku snesitelný, protože určitě není bez talentu, doporučuju zkusit dabing, chvílemi má hlas jako zesnulý (mrtvý) Vladimír Dlouhý. ()

Ryuuhei

Rozhodně zajímavý nápad udělat reality show, kde trojice účastníků (z nich jednoho páru) přijde o všechny své věci a každý týden si může ze vzdáleného kontejneru vzít jen jednu zpět. Bavilo mě sledovat, jak se z počátku zcela nazí účastníci potýkali s náhlými pocity bezmoci a začali si uvědomovat, jak strašně závisí na moderních technologiích, a čemu kdo dal přednost, když si běžel pro něco do kontejneru. Člověku to trochu otevřelo oči, byť v pohodlí domova a se vším potřebným po ruce. Já se zkrátka dobře bavil a byť mi Daisy Lee svou ne zrovna vysokou inteligencí a plastickým zjevem dost lezla na nervy, bylo fajn oslovit i někoho takového, kdo není sám schopen nikam dojet ani tramvají - o to větší sranda. Pořad byl akorát ke konci trochu uspěchaný, ale jinak nevidím jediný důvod dávat odpad, obecně nadávat na kvalitu pořadů Coolu a být zkrátka tou klasickou ovcí, která něco zavrhne bez zamyšlení a na základě blbosti. Mnozí zdejší komentující se ani nesnažili dojít pointě. Proč ne? Dál se vzájemně plácejte po zádech, smějte se a ukazujte prsty na ty, co nesdílí stejný názor jen proto, že je něco „pod vaši úroveň“. Vy to přece víte nejlíp! ()

Yokolobuna

Tak tohle ne... po rubanici I am fighter, kterou jsem si překvapivě dost užil, servíruje COOL srajdu, do které se podle očekávání přihlásila vyloženě parta dem*ntů. Umělý cecky Daisy Lee jsou sice celkem fajn, ale holka jinak nedá dohromady souvětí... no a i ty cecky se okoukaji během jediného dílu. Ponechávám bez hodnocení a zapomínám, že něco takového vůbec existuje ()

borohub

Možná jsem už tak šíleně otupělý sračkami jako ulice v karanténě, či spolu z domu, že ve výsledku hodnotím zbytečně vysoko, ale stejně, mě to na současné poměry zas tak blbé nepřišlo. Teda jo, výsledek je extrémní bizár, ale ten nápad zas tak špatný není. Co už je horší je samotné obsazení, ten pár byl (v rámci možností) poměrně ok. Daisy Lee to je kapitola sama pro sebe, když vidím takovou osobu, tak se nedivím, že si lidi dělají vtipy o blondýnách - blbá jak putštok, dokonce i svého čivavu měla, ale zase chápu proč někdo takový tam byl. Co ale nechápu byl ten poslední hipster, který si myslel jak moc je důležitej a zábavnej. Jeho samolibé kecy a rozvahy mě sraly od prvního dílu a zůstalo to až do konce. Tak či tak, mi to pořád příjde zábavnější než nějaká superstar a pokud poběží ještě jedna řada tak tomu dám ještě šanci. 20% ()