Drew Gulak vs Cesaro **** (vrece talentu); Natalya vs Liv Morgan **** (mladosť musí vítaziť); Alexa Bliss, Nikky Cross vs Kabuki Warriors **** (japonské uvrieskané ľompy, to sa proste nedalo počúvať, inak 5); King Corbin vs Elias **** (potešil výsledok); Shayna Baszler vs Becky Lynch **** (krátke, ale tučné); Daniel Bryan vs Sami Zayn *** (hmmm); Kofi Kingston vs Jimmy Uso vs John Morrison ***** (špičkoví atléti); Seth Rollins vs Kevin Owens ***** (wrestlemania moment #1); Braun Strowman vs Goldberg *** (potešil výsledok, wrestlemania moment #2); AJ Styles vs Undertaker ***** (wrestlemania moment #3); Charlotte Flair vs Rhea Ripley ***** (to bol boj a hrozne krásne prsia); Aleister Black vs Bobby Lashley ***** (Lana bola najkrajšou ženou v tv show za posledné roky); Dolph Ziggler vs Otis ***** (Otis ma baví, Mandy ztoporila - toto bol najsexi športový úbor ever waaaaaw); Edge vs Randy Orton **** (Facility Business); Austin Theory, Angel Garza vs The Street Profits **** (energia); Sasha Banks vs Lacey Evans vs Tamina vs Naomi vs Bailey ***** (women’s power); John Cena vs The Fiend **** (madness); Drew McIntyre vs Brock Lesnar ***** (Clash of The Titans). Táto wrestlemania bola o profesionalite. Klobúk dole. ***** alebo 90%.(11.4.2020)

Chýbala tejto show energia bez divákov? Áno. Snažili sa (takmer) všetci zúčastnení? Áno, a ako. Vyčítať by som mohol mnohé od buildov, cez zápasy, po niektoré finishe. Avšak, tentokrát dám WWE pass len a len kvôli situácii v ktorej sa teraz všetci nachádzame, a že aj napriek tomu dokázali odvysielať show, ktorá dokázala pobaviť a miestami aj masívne nadchnúť. Keď už pre nič iné Boneyard Match & Firefly Funhouse Match si zaslúžia všetky hviezdičky na svete, a masívne vyzdvihli obe noci tohtoročnej Wrestlemanie... a ten naivný wrestlingový fanúšik dúfa, že uvidíme viacej takýchto super cool vyprodukovaných zápasov, obzvlášť s Fiendom & Takerom.(6.4.2020)

• - Oficiální skladbou show je píseň „Blinding Lights“ od The Weeknd. Druhou oficiální skladbou show je píseň „Heroes and Villains“ od Def Rebel feat. John McCurry. (TheSpearCZ)

• - Jedná se o první Wrestlemanii, která byla uskutečněna bez diváků. (TheSpearCZ)

• - Wrestlemania 36 se měla uskutečnit 5. dubna 2020 na Raymond James Stadium (Tampa, Florida), jenže kvůli vypuknutí koronaviru musela být akce přeložena do WWE Performence Center (Orlando, Florida) a show byla předtočena bez diváků a odvysílána 4. a 5. dubna 2020. (TheSpearCZ)