Epizody(14)

Nikolas__

Krok dolů ale i tak je tato sezóna nadmíru povedená. Hned na začátku se rozloučíme s jednou oblíbenou postavou, což je vážně škoda, ale zpracováno to bylo dobře. Pak následují další solidní epizody, až potom přijdou dvě legendární a perfektní epizody, ta o výchově Cartmana, a crossover s videohrou Warcraft. Poslední dvě epizody série jsou taktéž boží. Povedly se oba dvojdílné díly. Takže celkově jsem byl vážně spokojen, i když předchozí tři série byly na trošku větší úrovni. ()

• V DVD komentáři k epizodě se Trey Parker a Matt Stone podělili o svůj názor na animovaný seriál Griffinovi (od r. 1999). Řekli, že přestože si tohoto seriálu váží pro jeho fanoušky, jeho schopnost rozesmát lidi a občas i inteligentní humor, v konečném důsledku seriál ale nesnášejí a neuznávají jeho scenáristy, zejména kvůli nadměrnému používání gagů. Zmínili také, že po odvysílání této epizody jim volali producenti seriálů Simpsonovi (od r. 1989) a Tatík Hill a spol. (od r. 1997) a chválili je za ni. To Parkera a Stonea inspirovalo k přidání postavy Barta Simpsona a tvůrců Tatíka Hilla do druhé části této dvoudílné epizody. (Zdroj: ČSFD)