Eliott

Čekal jsem, že na téma tak velké si tvůrci SP připraví něco lepšího. Díl nebyl tak skvělý, ani příliš úderný. V podstatě pouze naznačil, že už Putinkovi nefunguje šulinek a tak se chová jako čurák. Zasmál jsem se tak jen dvakrát a pouze u koňské parády. 70% ()

snebka

Zatím bohužel nejslabší díl 25. série a to měl tolik potenciálu. Jen pár let zpátky se to Trey Parkerovi povedlo o dost lépe třeba s Čínou. Já myslím, že tahle epizoda byla jako dělaná pro hlavní čtveřici postav, které se ale pouze mihnuli v úvodu. První díl byl podle mě nejzábavnější, druhý a třetí měli příběhově něco do sebe, ale tento nebyl ani příliš vtipní ani odvážný. Mimochodem máme za sebou čtyři ze šesti epizod a Kyle řekl za těch 80 minut asi pět vět a Kenny snad žádnou. Doufám ve dvě věci, víc epizod s hlavní čtyřkou a že se na podzim dočkáme ještě dalších (6?) epizod kromě připravovaných speciálů, které se podle mě dost povedly. 50/100 *** ()

• Pan Mackey má v pokoji plakáty, které odkazují na filmovou sérii Rambo (od r. 1982) a hudební videoklip Thriller (1983). U dveří stojí titulní postava z filmu E.T. - Mimozemšťan (1982) a na posteli je plyšák, který odkazuje na seriál Šmoulové (od r. 1981). (Duoscop)