Epizody(13)

První řada začíná Cartmanovým snem o tom, že ho unesli a zkoumali mimozemšťani. Mezitím zabijou Kennyho a Stan se dozví, že jeho pes je gay. (Netflix)

Nikolas__

Výborná zábava. Pro mě tenhle seriál fungoval úžasně už od první epizody, která se vážně povedla. První série je plná výtečných epizod, třeba třetí o sopce, ta o smrti, nebo díl o nové učitelce a plastické operaci, a vlastně tato série neobsahuje ani jednu vyloženě slabou epizodu. Což je na začátek skutečně chvályhodné. ()

Melios

South Park je extrémne šialený a vyhrotený seriál ,to asi každý vie. A samozrejmosť je aj to ,že ak chcete seriál pozerať musíte mať nejakú určitú úroveň sebazaprenia ,brať ohľad na sarkazmus ,milovať politickú nekorektnosť a čierny humor a byť na rovnakej úrovni magorov ako Trey Parker a Matt Stone.. Ak ste toto všetko schopní prekúsnuť ,alebo to dokonca vyhľadávate ,práve ste sa stali fanúšikmi South Parku. Gratulujem. ()

peetrejr

Prvá séria pecková. Výborné vtipy, originálny humor. Nemám čo podotknúť. Dabing je skvelý (aj keď český je o mnoho lepší). No prvá séria je osobne moja najobľúbenejšia, pretože neskôr sa seriál tak trochu pokazil . Ako keď máte jablko, ktoré je obité a hnedšie, také jablko by ste asi nejzedli. Stalo sa to čo u Teórie veľkého tresku. Jednoducho tie isté vtipy sú vtipné raz. V druhej sérii prevalíte očami ale fajn. A potom sa len snažíte usmievať že vás to akože bavilo. Ďalšie série  south parku nebudem hodnotiť pretože tento seriál mám rád kvôli prvej sérii. ()

domirovec

South Park jsem si dlouho šetřil, a teď toho tak moc zatraceně lituju. Je to nehorázná prdel, no a tato první série je skvělý začátek šíleného a absolutně úžasného seriálu. Nebudu však vyjmenovávat žádné mé nejoblíbenější hlášky, jelikož jsem kokot s výpadky paměti a na žádné si nevzpomínám. Berme to však tak, že jich je tam dost a jsou super. Mimochodem, Kenny v první sérii chcípl 16-krát. 5/5 ()

Trevor

A tak, zavedením sondy do Cartmanovej prdele, začal seriál na ktorom vyrástla jedna generácia teenagerov. Séria obsahuje niekoľko skutočne vydarených častí s dobrými hláškami a legendárnu vianočnú, v ktorej Kenny McCormick neumrie. Za najlepšiu hlášky prvej série považujem medvedicu zo širokým kaňonom a najlepšou piesňou je tá Ericova o Kyleovej mame. ()

• Keď Stan uteká s loptou pre touchdown, športový komentátor povie, že takto nebežal žiadny hráč od Olympijských hier v Nemecku. Jedná sa o odkaz na legendárneho bežca Jesseho Owensa a Letné olympijské hry 1936. (Real Tom Hardy)