Epizody(18)

Blackhand47

Druhá série South Parku trpí zbytečnou délkou, kdy místo pár úderných epizod má ty lepší na střídačku se slabšími. Vrcholem je za mě epizoda Planetárium, která pokořila i ty z řady minulé, ale z velké části tu tvůrci pořád staví na fekálním humoru a mají potřebu využívat klasických amerických svátků. Pomalu ale najíždí typická kritika společnosti a popkultury a tvůrci již také polevili s opakujícími se gagy, takže takový zpívající Šéf už v každé epizodě třeba není. I přes pár špatných epizod mi druhá řada přišla o chlup lepší než první, tak jí dávám 70 %. ()

Trevor

V 2 sérii najviac zaujali epizódy s Charliem Mansonom, festival kráv či osýpková epizóda, na druhej strane hneď niekoľko úplne prepadlo, najmä zbierka pre šéfa. Prvýkrát v seriály pri Kennyho smrti žiadne z postáv nepovie "Zabili Kennyho" v epizóde Spookyfish, pretože Kyle so Stanom si to nevšimnú. ()

Nikolas__

Přibližně na úrovni první série. Tudíž velmi solidní. Tahle série obsahuje už nějaké ty díly, u kterých je vidět že do nich šlo evidentně méně nápadů a ambicí, přitom žádná z nich není vyloženě špatná, a ty ostatní epizody jsou opět prvotřídní zábava, jako např. ta o klubovně, neštovicích, nebo o obřízce. ()

Dukekuky

První epizoda moc dobře nenastartovala sérii ale jedná se o dobrou sérii, sice slabší jak první ale taky povedená. Jako klasicky hodně originálního humoru ! 9/10     Samé prdění ()