Script

Tohle byla tak příšerně hloupá epizoda South Parku, že se na to ani nedalo dívat. Vůbec mi to nepřišlo vtipný, naopak mi to přišlo velmi trapný. Nechci tím někomu ten seriál urazit, protože ho sám zbožňuji, ale jestli chcete si seriál užít, tak tuto epizodu radši přeskočte. :) ()

Trevor

V South Parku počas kempovania objavia chlapci poslednú samicu zvieraťa Jakovasaurus. Neskôr sa ku Ericovi dostane aj posledný žijúci samček a tak celé mestečko začne pracovať na záchrane ich rodu. Jakovasaury im však čoskoro prerastú cez hlavu. Nestotožňujem sa ani zo záverčným ponaučeným, je pravdou že príroda je taká, že niektoré druhy občas vyhynú aby ich nahradili nové, avšak na pomáhaní pri záchrane ohrozených druhov nevidím, na rozdiel od autora epizódy, nič zlé. Najmä ak priamou príčinou prečo sú v ohrození je konanie človeka... ()

Arkanoid

Epizóda bola South Park štandard zaoberajúci sa hlúposťou a neprispôsobivosťou svojich postáv, pričom zapamätateľní sú Mr. Garrison a Ned. Vtipov mohlo byť samozrejme viac a lepšie, ale toto by veľmi uraziť nemalo. Už predtým sa v South Park objavili epizódy drzejšie aj hlúpejšie, táto by ich nemala prekonať a ostrieľaného fanúšika uraziť. ()

lukasd

- E.C.: Hele složil jsem takovou písničku. Jmenuje se Nesnáším vás. Nesnáším vás, vy jste volové, největší Kenny, toho nemám rád. Tak a teď všichni, slova znáte. ()

• Keď Ned a Jimbo sledujú televíziu, v ponuke kanála House Shopping Network je aj samurajský meč, ktorý používali samuraji v Japonsku v období Tokugawa medzi rokmi 1603 a 1868. (Real Tom Hardy)
  • Ned a Jimbo sledujú kanál House Shopping Network, ktorý je paródiou na skutočný kanál Home Shopping Network, ktorý bežal v Amerike naživo 24/7 a ponúkal ľudom predmety na predaj formou teleshoppingu. (Real Tom Hardy)
  • Randy odporučí Jakovovi, aby išiel do mesta Fairplay, pretože je blízko a predávajú tam lepšie praclíky. Mesto Fairplay skutočne existuje, nachádza za v okrese Park a poslúžilo ako inšpirácia pre South Park. (Real Tom Hardy)