Městečko South Park - Série 4 (2000) (série)

Končí invalidové v pekle? (S04E09)

(epizoda)
  • USA Do the Handicapped Go to Hell?

eMSiKi

Mě naopak tahle epizoda velmi bavila a jsem rád, že se vrátili k filmu Peklo na Zemi. Cartman: "Haleluja, smívám tvé hříchy. Otoč se ať ti umyju prdel." Stan: "Cartmane, tys řek prdel to je hřích." Cartman: "Tys to teď řek taky." Stan: "A ku*va." Kenny: "Do pí*i." Cartman: "Ty vole musíme se jít znovu vyzpovídat". ()

lukasd

- E.C.: Poslední rok jsem vzal našemu farářovi sendvič, co jedl. - Farář: Určitě by ti odpustil, kdyby to věděl. - E.C.: Já jsem ještě neskončil. Vzal jsem mu ten sendvič, vyndal plátek šunky, dal si ho mezi půlky a pak jsem mu ten sendvič vrátil. A jindy jsem zase načůral do svěcený vody a farář tím každýmu věřícímu žehnal asi tejden. Pak jsem byl zase v parku a farář tam venčil psa. Tak jsem se vydělal na chodník a řekl jsem Barbradymu, že to byl farářův pes a farář dostal 100 dolarů pokuty, že to neuklidil. ()

Trevor

Po nedeľnej kázni sa chlapci zľaknú slov kňaza, pretože nechcú skončiť v pekle a tak začnú navštevovať nedeľnú katolícku školu a v pekle sa za Satanom sa vracia Saddám...Otázky detí o tom či hendikepovaný Timmy pôjde do neba a celkové obavy detí z ich osudu potom čo by sa stalo ak by sa nevyspovedali určite lepšie pochopia pokrstený ľudia, pretože tak nejako to v detstve je. Nadruhej strane Saddám vo vzťahu yo Satanom mi pripadal smiešny keď som mal 16 či 17 rokov a bola to novinka, teraz mi to už prišlo trápne. ()

• Satan spieva skladbu „The Hukilau“. V pekle medzitým vidieť rôzne postavičky a medzi nimi sa tam objaví aj interpret tejto skladby Tiny Tim. (metal.storm)