Městečko South Park - Série 11 (2007) (série)

Malý Tourette (S11E08)

(epizoda)
  • USA Le Petit Tourette

Cartman je na vrcholu blaha, když zjistí, že předstírání Tourettova syndromu mu umožňuje říkat komukoli cokoli. Pochopitelně si toho povšimne televize (TV Prima)

Zodd

Velmi silně provokativní a zároveň znající hranice srozumitelné i pro obyčejného laika, který vidí seriál poprvé. Jedna z nejlepších epizod vůbec a stačila na to jen polovina původní party. ()

Trevor

Epizóda s asi najvyšším počtom nadávok v akomkoľvek seriály, celé to však je podané pomerne vtipným spôsobom (určite by rodičia detí s touto chorobu oprávnene nesúhlasili) a tak trochu to celé v zlom svetle vysvetľuje aj poberateľov fiktívnych invalidných dôchodkov istej menšiny. To však musí mať pomerne dobrú predstavivosť. ()

Rocky88

Když je v centru dění Cartman, který je jednou z nejlépe vytvarovaných postav seriálové a filmové tvorby, zpravidla bývá ten díl k popukání. Jako například tenhle, kde ze sebe ten tlustoprd sype jednu vtipnější hlášku/sprostťárnu za druhou. Absolutním trhačem bránice je však jeho závěrečné objetí. Donkey boner! ()

Mangano

Za mě plně nevyužitý potenciál. Tohle mohlo být to nejvulgárnější co televize zažila. Zrovna tenhle seriál - takový kontent by neměl mít hranice. Pokud je má, postavil si je sám. A v téhle epizodě mi tak trochu smrdí zatáhlá ruční brzda v hlavách tvůrců s vidinou zdviženého prstu studia. ()

oli9

Cartman v hračkářství objeví kluka který nadává sprostě. Zjistí, že existuje tourettuv syndrom a začne simulovat tuhle nemoc. To znamená to že zajde k lékaři kde mu jej potvrdí a on může veselé všechny urážet a nadávat jim.. Jedna z nejlepších epizod díky Cartmanovi ()