Epizody(14)

Nikolas__

Pořád zábava, plus mínus na úrovni sezóny předchozí. Patnáctá série má přísady k tomu, aby se stala jednou z nejlepších, ale kazí to pár věcí. Trošinku zklamávající díly (Ta o mexiku, nebo často nenáviděný, ale dle mě stále nadprůměrný FunnyBot), a vyloženě slabší díl (Epizoda o Kanadě, což byl nejslabší díl za hodně dlouhou dobu). Každopádně žádná z epizod není vyloženě špatná, a ty ostatní jsou úžasné. Nejvíce si mě asi získal poslední díl, o Kennym, což je dobře protože jinak se Kenny v této sezóně skoro nevyskytoval, potom taky epizoda o dětech závislých na cracku, a ještě jeden díl, myslím ten o Ericovy a jeho plyšácích. Ty další epizody taktéž stály za to a objevilo se pár dobrých nápadů, stejně jako pěkná epizoda o Buttersovi. Už se těším na další sérii. ()

• Dej epizódy taktiež paroduje chamtivosť herného vydavateľa a vývojára Electronic Arts. (Real Tom Hardy)
  • Když Butters na začátku mluví o filmu Terminator Genisys (2015), jedná se o narážku na skandální odhalení, že Arnold Schwarzenegger má nemanželské dítě se svou služkou. Prohlásí také, že Schwarzeneggerova manželka Maria Shriver vypadá jak Skeletor, což je hlavní záporák ve filmu Vládci vesmíru (1987). (Zdroj: ČSFD)