Sharon je jediná, koho vyvádí z míry nekončící školní násilí v South Parku. Cartman si myslí, že je na něj Token naštvaný, protože se mu nelíbil film „Black Panther“. (Netflix)

Frajer42

Koukám, že 22. série odstartovala v obrovském stylu. Moje bránice utrpěla velký šok. Že by poslední záchvěv normálnosti v dnešním těžce nemocném a retardovaném světě plném přecitlivělých homosexuálů a jiných idiotů? Tohle je South Park v ryzí čistotě. Nechybělo urážení negrů, urážení žen, a dokonce došlo i na kupu mrtvých dětí. Moje srdce zaplesalo radostí. Po slabších posledních sériích se tvůrci konečně znovu odvázali, jako za starých normálních časů, kdy humor ještě nebyl omezován a proháněn nechutnou cenzurou. Pokud tímto dílem nastolili starý dobrý trend, tak se opravdu mám na co těšit. Tleskám a děkuji za tento seriál, který stále dává lidstvu naději, že se úplně nezbláznilo. A jsem rád, že konečně zazněla pravda o tom, jaký byla Black Panther ultimátní negerská píčovina. Nechápu, že se zde stále najdou pseudo fanoušci, kteří tvrdí podobné píčoviny, jako že jim něco scházelo k dokonalosti. V rámci tohoto dílu se totiž objevilo k mému obrovskému překvapení opravdu vše, co kdy dělalo South Park South Parkem. ()

• Epizóda odhalí, že škola v South Parku má 200 študentov. (Real Tom Hardy)