Přehlídka kol (S22E10) (epizoda)

Bike Parade

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 22 min

Trey Parker, Matt Stone

Zakončení série celkem ok, ale že by mě bůhvíjak oslovilo, to ne. 4*(10.6.2019)

(74) Kenny vs Amazon...(22.4.2020)

Nakonec trošku slabší zakončení série, ale silné momenty tam jsou...to jo :) . 73%.(16.1.2019)

Tak (feťácký) dojezd série úplně nenavázal na luxusní rozjezd, kdy pode mnou ze smíchu pravidelně vznikala loužička. Koukám, že i ostatní spolukomentátoři si říkají něco v tom smyslu, že to bylo OK, ale žížalka se z toho nepostavila. I když tomu nerozumí tolik jako já, tak se znovu shodneme. Tahle zápletka s Amazonem určitě nebyla tím nejlepším, co série přinesla, ale i tak musím tvůrcům poděkovat za to, že se v USA stále najde někdo, kdo ještě nepřišel o rozum. Celkově byla série opravdu velmi povedená (hned 2x plný počet, a to ho dávám hodně zřídka) a moc se těším na další, která by dle hlasu lidu měla být ještě lepší. Vynikající satira na upadající společnost, která svojí stále stoupající retardací a debilismem poskytuje hodně prostoru při výběru témat.(20.2.2020)

Paradni zakonceni paradni serie, nejlepsi za par let.(19.12.2018)

• - Kluci mají na kolech vlajky Mexika, Filipín, USA a Sýrie. (Duoscop)

• - Na filipínsné vlajce jsou barevné pruhy rozmíštěny podle toho, jestli je země ve válce či nikoliv. Jelikož je v epizodě rudý pruh nahoře, tak to znamená, že země je ve válečném stavu. V době míru je pak nahoře modrý pruh. (Duoscop)