Městečko South Park - Série 23 (2019) (série)

Zloději hoven (S23E08)

(epizoda)
  • USA Turd Burglars

Kyleova máma vážně onemocní. Podstoupí proto transplantaci stolice, a vyvolá tím o tenhle zákrok velký zájem. (Netflix)

Frajer42

Vzhledem k ostatním dílům luxusních dvou posledních sérií, byl tento díl poněkud o hovně, a to tentokrát rovnou doslovně. Asi jsem divný, ale kradení hoven mi nepřijde až tolik vtipné jako promakanější epizody poukazující na různé sféry totálního úpadku naší civilizace. Naštěstí se tvůrci drží tradice a do fekálního humoru dokázali krásně zakomponovat i urážení žen, takže jsem si tam taky našel to své. ()

Jaroslaf

....matka Kyla, Linda Broflovská dostala fekální transplantaci. Díky tomu začala bejt štíhlá, měla zdravou pleť a celkově omládla o 20 let. Ostatní mámy jí začaly závidět. Pomocí star wars videohry tedy mámy zmanipulovaly stana, cartmana a kennyho aby ukradli její fekál, aby si ho mohli vlastnoručně transplantovat do svých prdelí odsávačkou na krocany. Tím ale rozpoutaly masovou epidemii, díky které málem umřel celý south park. Naštěstí cleou situaci nakonec zachránil tom brady a jeho super fekálie, které konzervoval desítky let v tajném trezoru. (stručný nástin děje epizody seriálu, který ani po desítkách let neztrácí nic ze svého půvabu.) ()

• Transplantácia v tejto epizóde existuje aj v skutočnosti. (Real Tom Hardy)