Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Městečko South Park (1997)

Nejlepší animovaný seriál všech dob! Bohužel postupem času kvalita dost upadá. Dřív platilo co díl, to skvělý nápad a zároveň nesmlouvavá satira. Třeba ve 20. sérii už měli tvůrci jen jediný námět na zápletku a roztáhli ho do celé série. ______1.série - 100%, 2.série - 95%, 3.série - 95%, 4.série - 100%, 5.série - 95%, 6.série - 100%, 7.série - 90%, 8.série - 90%, 9.série - 95%, 10.série - 90%, 11. série - 95%, 12.série - 90%, 13. série - 85%, 14. série - 85%, 15. série - 80%, 16. série - 80%, 17. série - 85%, 18. série - 75%, 19. série - 85%, 20. série - 75%, 21. série - 75%, 22. série - 75% __________________________ Nejlepší epizody: Weight Gain 4000(1x02), Death(1x06), Cartman´s Mom Is a Dirty Slut(1x13+2x02), Chickenpox(2x10), Merry Christmas Charlie Manson!(2x16), Prehistoric Ice Man(2x18), Rainforest, Schmainforest(3x01), Korn´s Groovy Pirate Ghost Mystery(3x10), Chinpokomon(3x11), Cherokee Hair Tampons(4x06), Chef Goes Nanners(4x07), Do the Handicapped Go to Hell?(4x09), Probably(4x10), Fat Camp(4x15), Scott Tenorman Must Die(5x04), Fun with Veal(6x04), The New Terrance a Phillip Movie Trailer(6x05), A Ladder To Heaven(6x12), The Return of the Fellowship of the Ring to the Two Towers(6x13), The Death Camp of Tolerance(6x14), Grey Dawn(7x10), Casa Bonita(7x11), Good Times with Weapons(8x01), The Passion of the Jew(8x03), Two Days Before the Day After Tomorrow(9x08), Ginger Kids(9x11), Manbearpig(10x06), Go God Go(10x13+10x14), With Apologies to Jesse Jackson(11x01), The Snuke(11x04), Super Fun Time (12x07), Margaritaville (13x03), You Have 0 Friends (14x04), Cartman Finds Love (16x07), Ginger Cow (17x06) ()

Posilovač 4000 (1997) (S01E02)

- Moderátor: Obezita, nadváha, korpulence. Ať to nazvete jakkoliv, znamená to jediné – být jako prase. ()

Sopka (1997) (S01E03)

- Jimbo: Na tomhle vejletě bude pití dost. Lovit střízlivej je jako … rybařit střízlivej. ()

Velká růžová plavba teplého Ala (1997) (S01E04)

- Garrison: Dobře Stanley, to jsi na správné adrese. Tihle lidé, gayové, jsou zlí. Zlo vychází z jejich chladných černých srdcí, která nepumpují krev jako máme my, ale hnusný černý olej, který jim teče do hlavy a sráží se v jejich malých mozečcích a způsobuje jejich nacistické chování. ()

Slon miluje svini (1997) (S01E05)

- Klobouk: Genové inženýrství umožňuje napravit strašlivé boží omyly, jako jsou třeba Němci. ()

Smrt (1997) (S01E06)

- Děda Marsh: Kam spěje americká mládež? Děti už ani nechtějí zabíjet své dědy. ()

Zánět spojivek (1997) (S01E07)

- E.C.: Oni jsou tak chudý, že si včera brali druhou hypotéku na lepenkovou krabici. ()

Hladovej Marvin (1997) (S01E08)

- Wendy: Někdo by raději umřel než by šel do chudobince. - E.C.: Ať si klidně chcípne, beztak je lidí jak mravenců. ()

Pan Hankey (1997) (S01E09)

- E.C.: Já už toho mám dost. Seru na vás, jdu domů. Mluvící hovno je i na mě moc! ()

Damián (1998) (S01E10)

- Damien: Jsem z Pekla. - Garrison: Opravdu? To je výborné, má matka byla taky z Alabamy. ()

Tomova plastická chirurgie (1998) (S01E11)

- Ředitelka: Dostanete náhradní učitelku. Chci, abyste ji projevovali alespoň stejnou úctu jako panu Garrisonovi. Ano, chlapečku? - K.B.: My mu žádnou úctu neprojevujeme. ()

Mecha-Streisanda (1998) (S01E12)

- K.B.: Tak si tak kopu a najednou: Ty vole, mám trojúhelník. A kamarádi: ty vole. A já: ty vole! - E.C.: Já říkám:Kyle já ti nakopu koule. Ale on mi ho nevrátil, a tak jsem mu nakopal koule až řval jak Nancy Carriganová. ()

Cartmanova máma je špinavá flundra (1998) (S01E13)

- hračka Polly: Děkuji Ericu, jste dokonalý džentleman a jste hezký a milý. - hračka Panda: Ano Ericu, jsi silný a hezký a taky velice milý. - E.C.: A co si o mě myslíš ty, žabáku? - hračka Žabák: Myslím, že jseš tlustý hovado. ()

Bez mé řiti ne (1998) (S02E01)

- Saddám: Írán, Irák, co na tom záleží! ()

Cartmanova máma je pořád špinavá flundra (1998) (S02E02)

- Doktor: Musíme se rozdělit. Tým A budu tvořit já, Stan, Kyle, Eric, šéf a sestra. Tým B bude tvořit Kenny. Tak poslouchej Kenny, tvým úkolem bude probít se vánicí a nahodit generátor. Tým A zatím pronikne do krizového štábu – je tam televize a kakao. ()

Milovník slepic (1998) (S02E03)

- Barbrady: Právě jsem dočetl úžasný román Běž pejsku, běž. Byl to podmanivý výlet do psí duše. Nerad bych vám prozrazoval konec. Jen bych snad řekl, že kniha spěje k překvapivému závěru, který je paralelou mého života. ()

Ikova obřízka (1998) (S02E04)

- E.C.: Drogy jsou svinstvo, protože kdo je bere je hipík a tím pádem vůl. ()

Sestřička s mrtvým embryem na ksichtě (1998) (S02E05)

- Čínský moderátor: Aspoň Američani nebudou mít se svýma velkýma očima problém vidět míč. … Takhle mrtvýho Američana jsem neviděl od dob Abrahama Lincolna. … Napodobím Američana – já používám kreditku. Máte taky něco bez mlíka? Zavolám ti zpátky, jo? … ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi

23.11.2008

Letom filmovým svetom

Letom filmovým svetom

29.12.2006

Vianoce sú za nami, Silvester pred nami a vy práve čítate poslednú tohtoročnú novinku. Zháňajúc na ňu námet, dúfal som, že narazím na zvlášť vymazlenú pikošku, ktorá by primäla celú ČSFD k hromadnému… (více)