poster

Městečko South Park (TV seriál)

 • USA

  South Park

 • Slovensko

  Mestečko South Park

 • Kanada

  South Park

 • Nový Zéland

  South Park

 • Austrálie

  South Park

 • Velká Británie

  South Park

Animovaný / Komedie

USA, 1997 - 2018, 108 h 54 min (Minutáž: 277x22 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Hrají:

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes (herec, a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney, Malcolm McDowell, Kyle McCulloch, Jennifer Aniston, Dian Bachar, Peter Serafinowicz, Rick James, Thom Yorke, Courtney Ford, Reginald 'Fieldy' Arvizu, Natasha Henstridge, Joe Strummer, DMX, Meat Loaf, John Lydon, Marc Shaiman, Jonny Greenwood, Ol' Dirty Bastard, Tim Armstrong, Brandon Hardesty, Bill Hader, Robert Amstler, Jessica Makinson, Brad Paisley, Pam Brady, Jonathan Davis, Frank Welker, Tommy Chong, Cheech Marin, Eric Stough, Myko Olivier, Ilana Cohn, Robert Smith, Gian Ganziano, Felix Kjellberg, Mary Kay Bergman, Henry Winkler, The Crystal Method, Charles Manson (a.z.), Eliza Schneider, Richard Belzer, Patrick Stewart (a.z.), Anne Garefino, Kief Davidson, Adrien Beard, Jennifer Howell, Franchesca Clifford, Karri Turner, Jesse Brant Howell, Michelle Jones, Michael Buffer, Toddy Walters, Bruce Howell, Brent Musburger, Nico Agnone, Jonathan Katz, Les Claypool, Nancy Kerrigan (a.z.), Norman Lear, April Stewart, Stanley G. Sawicki, Michael Ann Young, Usáma bin Ládin (a.z.), Vernon Chatman, Erica Rivinoja, Tyrone Jenkins, Eric Bauza, Sia Furler, Endre Hules, Elon Musk, Alex Veadov, Martin L. Washington Jr., Craig LaMarsh, Rowan Smyth, Brian 'Head' Welch
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pluhy
  *****

  Viděl jsem každý díl kultovního animáku a moc se mi líbí jak se South Park vyvíjí, "dospívá" a neustále komentuje aktuální dění. Zbožňuju tu primitivní animaci, která je pro South Park výstižná. No a tím nejdůležitejším jsou samozřejmě perfektní charaktery postav, pro mě naprosto nejlepší postavou zůstane Butters, který svým dětinským chováním exceluje i nad Cartmenem. "Everyone knows it's Butters!!!! That's me...."(3.10.2007)

 • Pumiiix
  *****

  Pro me kultovní seriál, jeden z mála seriálu kde mam radši náš český dabing než originální znění. ,,krucinál zabili Kennyho, parchanti,,!,,Seru na vás jdu domů,,! :-) ad.20.4.08: Takže zpětně a znovu asi potřetí sleduji první sérii South Parku, ale pro změnu v originálním znění, první tři díly mě původní znění docela rušilo a pořád mám nezvyklý názor, že je dabing povedený a mám ho zažitější, tím pádem oblíbenější. Ke konci sezóny jsem si už docela zvykl, pořád je to velká sranda a výborný seriál! Nej.díly - Volcano, Death, Damien, Cartman's Mom is a Dirty Slut, Tom's Rhinoplasty(22.3.2007)

 • WANDRWALL
  *

  Seriál má své velké obdivatele, ale taky ty, co je jim lhostejný. jápatřím k těm druhým, ale jsem rád, že jsou zde i tací uživatelé, co se jim nadmíru líbí. To znamená, že si oblíbili to, co já ne. Na druhou stranu je tenhle seriál i důkazem, že nemusí jít o nějakou složitou animaci, ale dívak chce více obsah, a horší animace mu v tom případě nevadí.(12.9.2010)

 • Tom Riddle
  ****

  Masová veřejnost South Park zná pro dvě věci. 1) vulgarita, 2) umírání Kennyho. Je to paradox, protože bez té první by se SP poměrně jednoduše obešel, a ta druhá je jednoznačně nejslabším prvkem seriálu. Naštěstí si to tvůrci sami brzy uvědomili, a od onoho nápadu po několika sériích upustili. Zbývá tedy už jen řešit odpověď na odvěkou otázku animované satiry. South Park nebo Simpsonovi? Za mě bezkonkurenčně žlutá springfieldská rodinka, protože ač se SP Simpsonovým v těch nejlepších dílech bez problémů vyrovná, i ty nejhorší díly Simpsonových jsou vždycky o třídu lepší než ty špatné díly South Parku. Těch je navíc mnohem větší procento, a jsou vyloženě o hovně (ať už doslova, jako všechny díly o tom vánočním či o Randyho "sracím" rekordu, nebo obrazně, jako komplet všechny díly o Ručníčkovi nebo drtivá většina dílů s Terrancem a Phillipem či o Kanadě jako takové). Parker a Stone ale mají nepopiratelný talent, a když si vezmou na paškál nějaký společenský problém, plodí nesmrtelné seriálové perly (Best Friends Forever o eutanázii, Eat, Pray, Queef o rovnoprávnosti žen, Timmy či Up Down The Steroid o postižených lidech, Cripple Fight o gayích, With Apologies to Jesse Jackson o rasismu, Trapped in the Closet o scientologii), velkým dílem proto, že názorově zastávají stanoviska vyplývající z dostatku selského rozumu, a relativně často mají šťastnou ruku i na díly, které žádný společenský přesah nemají, většinou v epizodách zaměřených na všeljaké parodie (LOTR, GoT, HP...)) či Cartmanovy šílenosti (Scott Tenorman Must Die či Tssst). Ke Cartmanovi jako takovému ovšem směřuje jedna z mých větších výtek, stejně jako Homer Simpson je v nejnovějších řadách až příliš hloupý, aby pobavil, zrovna tak Cartman je až příliš otravný a předvídatelný. Se South Parkem je to jako na houpačce, spousta kladů a spousta záporů, charaktery skvělé (hlavní čtyřka + Butters, Timmy, Wendy, Mr. Garrison, Chef) i úplně zbytečné (již jmenovaný Ručníček, Mr. Hankey, duo T&P...), vtipná, trefná a kousavá satira i nejhloupější pointy bůhvíodkud vycucané s humorem příliš nevkusným i na mě (a to mám pro věci nevkusné poměrně vysokou toleranci), a tak hodnocení logicky balancuje mezi geniální stovkou a zbytečnou padesátkou.(23.12.2013)

 • kulyk
  *****

  Na chvilinku přestanu jen tak sedět a netečně zatouchat....abych se s Vámi podělil o jiný úhel pohledu, nečekaný vhled, odlišně pojaté aspekty a dramaticky nestandardní pojetí tohoto seriálu. Jedná se totiž - a teď se chyťte madla - o dílo, které je moralisující více, než kancléř Hájek pět minut po análním styku! Prakticky každá epizoda nastavuje zrcadlo. Nejen americké společnosti nebo splašené kulturní frontě, ale i člověku samotnému. Decentní zaobalení do ,,volné" mluvy, nevyhýbající se vulgarismům, pouze zjednodušuje mravnímu poselství průnik do znuděných hlav teenagerů posledních dvou degenerací. Trvalo mi to řadu fucking příjemných, fucking nahlas prochlámaných epizod, než jsem odhalil tuto očividnou fucking pravdu. A jako slušný a uvědomělý jedinec nemohu jinak, než ohodnotit plnou pěticí, kurva drát, mrtkazkrtka, děkuji pěkně.(17.2.2013)

 • - Krysa publikující bulvární obsah v 10. díle 15. série s názvem "Bass to Mouth" je pojmenována po projektu Wikileaks, který odhaluje utajované, zejména vládní informace. Krysa má navíc podobný účes jako zakladatel Wikileaks Julian Assange. Epizoda byla také nejspíše inspirována zveřejněním ukradených erotických fotek herečky Scarlett Johansson a skandálu kolem News Corp.

 • - V 9. epizóde 4. série s názvom „Končí invalidové v pekle“ spieva Satan skladbu „The Hukilau“. V pekle medzitým vidieť rôzne postavičky a medzi nimi sa tam objaví aj interpret tejto skladby, Tiny Tim. (metal.storm)

 • - Hlava šéfa není nikdy vidět z profilu, a to ani v případě, že je tak natočen zbytek jeho těla. (Marten77)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace