Epizody(17)

Dukekuky

Rozhodně dobrá série kterou považuji za asi nejlepší, skvělý humor který byl hodně originální, a taky se tu najde pár dobrých hlášek. Bohužel některé epizody nebyly dokonalé a tak se moje hodnocení pohybuje mezi třemi a pěti hvězdičkami. Kenny v této sérii hodně chyběl ale Butters a Tweek taky ušli. Bohužel další série už budou obsahovat méně epizod takže takhle je u mě výjmečná a jsem rád že jich tu bylo celkem 17 a to je dost. Jak už jsem jednou psal  asi nejlepší série ze South Parku. 10/10 ()

Nikolas__

Mě se šestá série líbila ještě více než pátá, a to i možná díky většímu počtu epizod. Bez Kennyho to sice nebylo nějak stoprocentní, ale šlo o příjemnou změnu. Nové intro zní skvěle a je více country, zní to tak trochu farmářsky. Poslední vánoční díl se velmi povedl, stejně jako snad všechny epizody série. V páté bylo pár epizod které nebyly úplně úžasné, ale tady je zase většina epizod někde mezi čtyřmi a pěti hvězdami. Každopádně i tak jsem spokojený. ()

• Buttersov tanec je podobný tomu, ktorý tancuje Charles z komiksovej série "Peanuts". (Real Tom Hardy)