silentname

Istým spôsobom by som chcel, aby "Golden Arm" fungovalo. Len na to by to chcelo trošku iný scenár. Nemať klasickú "underdog story" ale priniesť niečo lepšie. Niečo, čo by dokázalo silnejšie rezonovať a zapôsobiť. Lebo tento film je napísaný skrz klišé a okrem toho prináša vedľajšie postavy, ktoré by mohli byť zaujímavé, no dokopy sa viac vo filme len mihnú, než by si vzali nejakú veľkú rolu. A to je škoda. Miesto toho sa sústredíme na našu hrdinku a na zloducha filmu v podaní Brendy Bonecrusher. Na druhú stranu ma ale film bavil. Ženské pôsobili vo svojich rolách vskutku prirodzene, niektorým klišé sa film celkom šikovne vyhol (čo ma teší) a ide asi o jediný film čo som videl, ktorého témou bolo ženské pretláčanie rukami. A možno aj preto by som chcel, keby to bolo niečo viac než len "underdog story". Stojí to za tých 90 minút času? Podľa mňa áno. Ale je škoda, že sa tvorcovia nesnažili o niečo viac než klasický príbeh. Pretože mohli tu mať skvelú komédiu. Takto je to jemne nadpriemerné dielo. Hodnotenie: B- ()