Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Strašidelný autobus veze pasažéry na neznámá děsivá místa, která nevěstí nic dobrého. Hororový seriál je sbírkou výtečných příběhů, ze kterých mrazí v zádech. (Netflix)

Recenze (23)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Norský seriál „Bloodride“ rozhodně ukazuje, že má norský horor divákovi co nabídnout, a to i v tomhle epizodickém provedení. Jednotlivé příběhy nejsou vyloženě nic nového, nejsou to superoriginální historky, ale jsou natočeny dost dobře na to, aby zvládaly diváka bavit, a to i s přesahem do komedie, protože toho černého humoru a ironie je tu opravdu docela dost. A to se mi líbilo. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Zbierka šiestich krátkych hororových príbehov z Nórska. - Jeden z tých hororových projektov, ktoré si pozriete, a nedá sa im dať iné hodnotenie ako tri hviezdy, pretože slúžia doslova len na zabitie času. Ani jedna z poviedok nijako nevyniká, a v podstate jediná vec, ktorú si z Bloodride zapamätám, je Olivia zo segmentu Bad Writer. Tvorcovia mohli príbehy aspoň nejako previazať, poprípade zakomponovať ten autobus, v ktorom sa postavy viezli, aj nejako inak ako len počas úvodných sekúnd každej epizódy. Každopádne je to aspoň príjemné odreagovanie od seriálov z USA. ()

Reklama

Vabr 

všechny recenze uživatele

Nečekaně mě to překvapilo a kvalita je skvělá. Všem dílů, jsem dal 4 hvězdy až na Tři duševně choří bratři, Stará škola a Veřejné tajemství. Bohužel. Opravdu jsem chtěl dát 4 hvězdičky. Nejlepší díl byl Strašný spisovatel. Nejhorší díl byl Stará škola. Líbí se mi hodně to intro, jestli se tomu tak dá říct. Herci jsou vždy příjemní až na herce ve 2. díle. Není to sice 100% originální nápad, žádné zpracování jsem neviděl, ale mně to vůbec nevadí a naopak se mi na tom dost líbí. Seriál je trochu předvídatelný, to mi je fuk. Bál jsem se krátké délky, aby to neskončilo jako u seriálu Dark/Web. Naopak to dokázali skvěle načasovat. Líbí se mi, že to mělo snad vždy nějaký zvrat u konce, který byl, myslím, vždy povedený. Doufám, že bude i druhá série. Možná mohlo to intro na konci nějak vyústit, ale to mi ani nevadí. Dost povedené. Jednotlivé díly mají povedené plakáty. Jo a doporučuju vám, aby jste se raději na trailer nekoukali. Jednotlivé scény z traileru si pak lehce můžete připojit k názvům dílům. VYHODNOCENÍ: SLONÍ HLAVA ()

roxy_ellen 

všechny recenze uživatele

koda, že není víc takových seriálů. Jasně, ne všechny díly jsou spešl a originální. Pár ale dílu mě vážně zaujalo, obzvlášť ta "spisovatelská" povídka :)). Každopádně stojí za shlédnutí a velké plus (a 1 hvězda navíc za to), že jsou to epizodické, povídkové jednohubky. Krom toho, že mám prostě slabost pro severskou filmografii 👌 ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Krvavá jízda prináša 6 polhodinových príbehov, ktoré je možné pozrieť v ľubovoľnom poradí a svojou kvalitou sa dosť od seba líšia, jednak čo sa týka toho, ako je príbeh nápaditý a aj svojim spracovaním či hereckými výkonmi. Priaznivci hororu sa príliš nepotešia, nakoľko ani jeden z príbehov nie je vyslovene desivý a minimálne 2 z nich je ťažké vôbec považovať za horory, skôr sú to psychologické príbehy na nie práve najlepšej úrovni. V čase, keď treba byť doma aby sme aspoň svojou troškou prispeli k zníženiu rizika globálnej pandémie však potešilo aj to. ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama