Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Stand-upová komička Mae Martin se snaží zorientovat v novém vášnivém vztahu s přítelkyní, která bývala hetero, a zároveň se potýká s úskalími střízlivosti. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (18)

Pajky3 

všechny recenze uživatele

Feel Good je takový zvláštní kousek, který asi nesedne každému. Podle názvu by samozřejmě měl vyvolávat hlavně ty pozitivní pocity a člověku docela příjemně utíká, pokud se mu zalíbí. To však nutně neznamená, že vyvolává jen ty pozitivní pocity. Mae Martin je komička, která seriál napsala a sama si zahrála hlavní roli, což mi je sympatická a druhou polovičku ji hraje Charlotte Ritchie. Řeší se hlavně jejich vztah, ale dojde i na traumata z minulosti a obě postavy si musí vyřešit v sobě, co vlastně od života chtějí. George mi přišla hlavně na začátku docela otravná a k Mae se chovala docela podivně, ale když si otázku vlastní orientace, tak se její postava změnila. Oproti tomu Mae byla celou dobu hodně destruktivní, což samozřejmě vychází z toho, že jde o nejistou osobnost. Celkově ten jejich vztah byl hodně zvláštní, ale zároveň dostatečně zajímavý, aby mě udržel u sledování. Dvě krátké série jsou tak akorát. Řekl bych, že je to spíš drama než komedie, i když samozřejmě prostředí stand-up komiků přinese nějakou zábavu. Vedlejší postavy mají své kouzlo a třeba takový Phil v paměti uvízne. ()

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele

V hlavní roli komička Mae Martin, která v seriálu hraje sama sebe a její přítelkyně, která byla vždy hetero. Stand up vystoupení, drogová minulost a komunitní centrum v hlavní roli, ale také láska, smích, hromada skvělých vtipů a jako bonus skvělá Lisa Kudrow, kterou všichni tak milujeme jako Phoebe z přátel v roli matky May :) Vtipné, jiné, dojemné, roztomilé a neotřelé. Dvě a půl hodiny zábavy, která mile potěší :) ()

Reklama

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fascinovaná Mae Martin jsem Feel Good sjela velmi rychle. Četla jsem, že druhá série je poslední a asi je to dobře, protože do ní sice přidali více dramatu a vážných témat, ale jinak byla víceméně o tomtéž co první. Obě série si udržely příjemnou dávku humoru děj se co děj, za to palec nahoru. Mae je super postava i přes všechny divnosti a bolesti, co se jí děli a dějou. George jsem musela přijít na chuť, ale moc dlouho to netrvalo (její akcent dost pomohl) a Phila jsem si prostě zamilovala, až mi přišlo škoda, že tam nebyl víc. I rodiče Mae byli zajímaví, bavili mě. ()

Ovecka_Saki 

všechny recenze uživatele

Ne, ne, ne. Už mě opravdu přestává bavit, jak je život lidí z LGBT komunity tak hrozně těžký a nespravedlivý. Dejte s tím už pokoj, už mě to nebaví (no hate, sama do této komunity patřím). Proč nenatočit nějaký v klidu seriál, kde by se neřešily sexuální praktiky, drogová závislost, deprese, otázky vlastní existence a významu, toxické vztahy, mělo to humor na úrovni a nespoléhalo se to na herečku z Přátel, která přitáhne diváky. Já už ani nevěděla, čemu se při sledování věnovat, abych si trochu zvedla náladu, to byla hrozná deprese. Hlavní hrdinka mě neustále vytáčela a jediná snesitelná postava byla Láva. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

To nejlepší z Británie v plné síle. Život je někdy kyselej jak ty jejich octový brambůrky. Ne každej jim přijde na chuť, ale když už se tak stane, můžou bejt setsakramentsky dobrý... ikdyž pořád kyselý. (Díky Netflixi, po několika zklamáních alá EOTFW, IANOWT, Daybreak atd... konečně zábavná, závislost vytvářející jednohubka, od které mi bylo líto odejít) ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama