Reklama

Reklama

Na pohodu

(TV seriál)
  • Velká Británie Feel Good
Trailer

Série(2) / Epizody(12)

Obsahy(1)

Stand-upová komička Mae Martin se snaží zorientovat v novém vášnivém vztahu s přítelkyní, která bývala hetero, a zároveň se potýká s úskalími střízlivosti. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele

V hlavní roli komička Mae Martin, která v seriálu hraje sama sebe a její přítelkyně, která byla vždy hetero. Stand up vystoupení, drogová minulost a komunitní centrum v hlavní roli, ale také láska, smích, hromada skvělých vtipů a jako bonus skvělá Lisa Kudrow, kterou všichni tak milujeme jako Phoebe z přátel v roli matky May :) Vtipné, jiné, dojemné, roztomilé a neotřelé. Dvě a půl hodiny zábavy, která mile potěší :) ()

D.Moore 

všechny recenze uživatele

No vida, skvělý seriál nemusí mít hodně dlouhých dílů. Když je dobře napsaný, úplně to stačí takhle. Mae Martin si zapisuji na seznam komiček, které stojí za to sledovat. ()

Reklama

PoprockCZ 

všechny recenze uživatele

Kdyby se do seriálu netahaly ty britsko/americké momenty, které jsou těžce za hranou vkusu, morálky, sledovatelnosti... byl by to fajn seriál. Ale aktuální doba, kdy v každém filmu či seriálu musí být doslova močení před kamerou či sexuální praktiky, které běžný člověk opravdu nevyhledává, mě mrzí. Chci zkrátka obyčejný příběh s myšlenkou a nebýt neustále testována z toho, co jsem ještě schopna usledovat, aniž bych se s nechutí odtrhla od obrazu... ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Fascinovaná Mae Martin jsem Feel Good sjela velmi rychle. Četla jsem, že druhá série je poslední a asi je to dobře, protože do ní sice přidali více dramatu a vážných témat, ale jinak byla víceméně o tomtéž co první. Obě série si udržely příjemnou dávku humoru děj se co děj, za to palec nahoru. Mae je super postava i přes všechny divnosti a bolesti, co se jí děli a dějou. George jsem musela přijít na chuť, ale moc dlouho to netrvalo (její akcent dost pomohl) a Phila jsem si prostě zamilovala, až mi přišlo škoda, že tam nebyl víc. I rodiče Mae byli zajímaví, bavili mě. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

To nejlepší z Británie v plné síle. Život je někdy kyselej jak ty jejich octový brambůrky. Ne každej jim přijde na chuť, ale když už se tak stane, můžou bejt setsakramentsky dobrý... ikdyž pořád kyselý. (Díky Netflixi, po několika zklamáních alá EOTFW, IANOWT, Daybreak atd... konečně zábavná, závislost vytvářející jednohubka, od které mi bylo líto odejít) ()

Galerie (28)

Reklama

Reklama