Prince: Sign "O" the times (koncert)

Sign 'o' the Times

Hudební / Dokumentární

USA, 1987, 85 min

Prince

Komentáře uživatelů ke koncertu (8)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,000,073Tržby Celosvetovo $-(10.3.2010)

Asi sa zo mňa po pozretí tohto filmu stal fanúšik Princea. Wow. Vedela som, že bol výborný hudobník, čo vedel hrať na všetkom, čoho sa chytil, ale že bol aj taký brutálny tanečník a šoumen. Wow. Kapela prekypujúca charizmou, úžasná tanečníčka Cat, výborná hudba. Celé dobre. Odtancovala som si to na sedadle a bola som naozaj očarená. (Lumiere - Cyklus Music & Film - 17.1.2018)(21.1.2018)

Koncert z dob, kdy muzika měla ještě koule. "Malý" génius v akci.(3.5.2011)

Koncert koncipovaný jako hudební film, což trochu nefunguje... Nicméně koncert a to co na něm Prince a kapela předvádějí je GENIÁLNÍ!!!(16.11.2007)

• Merťas

V pražských kinech se promítal od 4.1.1990 (Jalta)(6.9.2012)

Geniálna hudobno-sexuálna "podívaná", pozor, kto čaká niečo viac ako koncert obohatený o drama prvky, nech na to radšej nečumí, než by mal dávať menej ako 5 * :-)(4.8.2009)

Hovorí sa, že človek miluje najviac hudbu z obdobia keď mal 20 rokov, u mňa je to koniec 80 a začiatok 90 rokov. Čiže Princov film je práve z obdobia môjho "mládí". Tento hudobný dokument ktorý zaznamenal 2 Princove koncerty v Európe ukázal, že Prince bol výborný muzikant - multi-inštrumentalista, ktorý vedel hrať nielen na gitaru, ale aj na klavír a bicie. Prince bol tiež fenomenálny tanečník, ktorý ako keby nemal kosti. Ale hlavne Prince bol vynikajúci spevák s veľkým hlasovým rozsahom a s hlasom medovým pri rokových baladách, alebo hlasom piskľavým, či sexy ak to vyžadovala pesnička. Keďže Prince bol režisérom filmu, tak film má taký divoký, neprikrášlený strih. A pretože je film z roku 1987, tak všetko vo filme je výrazné - veľké kučeravé účesy, veľké doplnky, výrazné líčenie, výrazné farby a divoké strihy oblečenia. Ale ja som túto výraznú dobu sama zažila a preto som si ju znova rada pripomenula. Kvôli fenomenálnej hudbe jedinečného speváka, skladateľa a hudobníka a jeho výborného hudobného a tanečného doprovodu nemôžem dať filmu inak ako *****. Ľutujem jediné, že už tohoto výnimočného speváka nikdy neuvidím naživo.(17.1.2018)

• andy60

Už mám alespoň jasno, proč dnes po "Princovi" neštěkne ani pes...(21.5.2013)