Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Alex (Toby Kebbell) a Lisa (Penelope Mitchell) jsou krátce po zasnoubení a upřímně se milují. Během společného výletu narazí na starodávnou zlou sílu, která si vybere Alexe jako svého nového hostitele a začne pomalu přebírat jeho mysl a tělo. Postupně jej mění v děs vyvolávajícího násilníka. Lisa musí začít proti temné bytosti bojovat... (mac000)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

bourec 

všechny recenze uživatele

Omar Naim dostal dva celkem známý herce a tisíc dolarů na natáčení.Tenhle nápad neni novej. Ale snad poprvý to bylo takový light. Žádná předávka, žádný zjištění, co ta entita nebo duch je zač. Krve a napětí by se v tom filmu jeden nedořezal. Konec odbytej.To je finále? A navíc ještě teď hoří les. To už bylo v milionu filmů, a vždycinky mě to rezesměje. Ale to finále podkresluje taková hudba, že člověk , kterej přišel k filmu v tu chvíli, by musel nabejt dojmu, že to byl doslova dvouhodinovej spektákl o záchraně světa. Přitom je to kokotina.Jedině snad Penelope za něco stála.40%. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Film, co zaujme spíše okrajové publikum. Temná bytost žije snad po staletí mezi námi, ale ke své úplné existenci potřebuje lidské tělo. Samozřejmě z hlediska motivu nic nového, navíc i příběh není originální. Nevím, proč sci-fi, jelikož s vědou tenhle snímek nemá nic společného. Psychologické drama s fantastickým motivem, které na příběhu Lisy a Alexe ukazuje, jak je někdy složité žít v páru, když jsou tajemství, o nichž ten druhý neví, ale možná cosi tuší. A v momentě jejich vyzrazení přichází zkouška ohněm. Ač se zdá, že zpočátku je příběh běžný, banální, pomalejší, tak má v sobě zvláštní a neklid. Pokud se člověk nechá vtáhnout, není pro nudu místo. Solidní kameru doplňuje velmi dobrá hudba. Směrem k závěru příběh graduje, jenže vyvstává otázka, jak zabít to, co zabít nejde. Jakoby šlo o alegorii světa, kde zlo má své pevné místo a nedaří se ho nijak zničit. To ale neznamená, že by se měl člověk vzdát a že by se měl se zlem smířit. Toť závěrečné poselství. ()

Reklama

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Hlupucka cesta napriec dementnou vidieckou amerikou, kde zmysel dialogov ustrednej dvojice je na zaplakanie a pointa neexistujuceho subjektu vyhladavajuca len tak, pre zabavu, ludske tela nestaci ani na polovicnu erekciu. Vcelku umorny, nudny a co je hlavne bez pricinnych suvislosti natoceny film, ktory ako inak netflixovsky sa tvari ako spasenie, kedze ten vazny podton je citit vsade. A navyse to cele zapali odhodlana blondina. Vy nepozerajte a nestracajte cas. A ak uz musite tak majte Aspirin. Ten je na vsetko. (Videne 13.11.2020, BDrip) ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

Není to špatné, ale poněkud chatrně vymyšlené. O oné entitě se nedozvíme nic, co je zač, odkud se vzala, o co jí jde... Třeba ve Fallen jsme to věděli, dávalo to smysl, dokonce bych to označil za chytrý nápad, ale Becoming se ani nepokusil něco vymyslet. Ten film sice dobře začne, ale po nějaké době začne poněkud nudit. A vlastně ani nemá moc co nabídnout, chybí mu atmosféra či nějaký zvrat a nejzajímavější postava, co zde je, zhebne chvíli po tom, co se tam vůbec poprvé objeví. Kvůli tomu všemu mi to přišlo předvídatelné a nezajímavé, ačkoli to filmařské stránce nevypadá špatně. A překvapilo mě, jak dobře to má promyšlené hlavní postavy. Lepší 2* ()

Rathalos 

všechny recenze uživatele

Becoming je thriller s prvkami hororu,v ktorom sa mlady par vydava na cestu autom,aby si trosku uzili zivota,no to netusia,co ich caka,vacsia cast filmu je napinava a tajomna,clovek je v ocakavani,co sa z toho vykluje,herecka dvojica je sympaticka,hlavne Penelope Mitchell je pekna zienka,atmosfera graduje a v zavere pride vyvrcholenie,nie je to nejaka pecka,ale mne sa to pacilo...:-) ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama